🤩ANNE OLMAK İSTEYENLER BU GRUBA BUYURSUN🤰❤️

O şokları sızlerde yasayın ınsallah ❤️ 🤗
Bende bugün moon kadae olmasada kesemi görme şokunu azcık yaşadım menekşemm😍😍 rabbimmherkese yaşatsın inşallah 💙🤗🤗
Çok güzeldi ummadığım anda geldi 🥰5+2 gözüktü ama son adete göre 6+4

Aynen öyle canm nasip ne zamansa o zaman geliyor herşey 🥰❤️
Maşallah canımm geç yumurtlamışsındıe hiç önemli değil o aradaki fark 🤗

Bende bugün moon kadae olmasada kesemi görme şokunu azcık yaşadım menekşemm😍😍 rabbimmherkese yaşatsın inşallah 💙🤗🤗

Öyle canm sağlıklı olsunda o aradaki farkı kapatır 🥰

Kızlar grubun ilk hayırlı haberi benden geliyo 🥰 2 aydr adetim düzensizdi bugün dr a gittim korka korka ve dr hamilesn dedi. Rabbim kucağıma almayıda nasip eder inşallah 🤲 sizlerinde güzel haberlerini almayı da nasip eder inşallah rabbim 🤲❤️❤️
Yaaa 😍bu ne güzel bir haber tebrik ediyorum
Sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin rabbim 🤲

Kızzz sende mi hamılesın 😳 Allahım ne guzel seyler duyuyoruz yaaa 🤭🤩 Ssevincli Ssevincli de sıra ben inanıyorum sonra nedense Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim gelıyor ılk sıralar aklıma hadı bakalım 🤩

Kızzz sende mi hamılesın 😳 Allahım ne guzel seyler duyuyoruz yaaa 🤭🤩 Ssevincli Ssevincli de sıra ben inanıyorum sonra nedense Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim gelıyor ılk sıralar aklıma hadı bakalım 🤩
Evet canım sağlıkla nasip olursa inşallah 🤗
Rabbim bütün isteyen dileyenlere nasip etsin inşallah dualarımız kabul oluyor hissediyorum 😍🤗🤗

KIZLAR 1 ARKADASIMIZI LİSTEDEN CIKARTMAK DURUMUNDA KALDIM 3 GÜN OLDU BİLDİRİM ALAMADIM MAALESEF TOPLAMDA 34 KISI LİSTE

OKUNAN BİR ARKADASIMIZDA SON GUNLERDE RAHATSIZ EĞER TAMAM DERSENIZ RIZANIZ VARSA ONUDA CIKARALIM KENDIZI BIRAZ ZORLANIYOR AMA NASIPLENMIS OLDU OKUNARAKTA 🤲

M-Mavera2048 M-Mavera2048 ve LadyNurr LadyNurr İÇİN BİLDİRİM YAPMAYANLAR
  1. Mavi Mandalina Mavi Mandalina
  2. MoonfacedMom MoonfacedMom
  3. Vanillin Vanillin
  4. H M H M
  5. @Meryeemmm
  6. Larka Larka
  7. 4melek1anne 4melek1anne
  8. Evva Evva
  9. Ilayumut Ilayumut
Ben okudum yazmayı unutmuşum meneksecim kusura bakma 🤗

X