Anne olmak hayal mi

aman canım dikkat li ol sen yinede ben artık evde bulunduruyorum tarlusal ne zman istersem kullanıyorum
ankarda hangi semt canım belki komşuyuzdurrrr

aman canım dikkat li ol sen yinede ben artık evde bulunduruyorum tarlusal ne zman istersem kullanıyorum
ankarda hangi semt canım belki komşuyuzdurrrr
Aynı duyguları yaşıyoruz canım adetim en az 10 gün geçmeli tabii test negatif ve dolaptan çıkardığım tarlusal

Aynı duyguları yaşıyoruz canım adetim en az 10 gün geçmeli tabii test negatif ve dolaptan çıkardığım tarlusal

eskiden bende 10günü bekler test yapardım canım ama şuan direk içiyorum ilacı
sen ne zamandır bu rahatsızlığı yaşıyorsun biraz kendinden bahsedermisin
yaş kaç ne kadardır evlisin

iyiyizz cnm sende iyisin insallah

iyiyim canım bugün bebek görmeye gittim oyy bi tatlı ki sorma ahh dedim içimden keşke benim olaydın

sonra densizin biri beni daha öncede gördüğü halde evlimiydin diye sordu , evet dedim bebeğin yok mu dedi yok dedim neyse
haniden beri bi değişiklik yok ya acaba bekarmıydı ki demiştim dedi
neyse moralimin bozulduğunu anladı daha hala sordu yok kaç yıllık evlisin ,kendin mi istemiyon sonra tersledim hatasını anlayınca alttan aldırmaya başladı ama alttan aldırıyım derken daha da batırdı ortalığı elim ayağım boşaldı utunmasam ağlıcaktım
sonra kızmadın deme diyo bende dedim sormasın kimse bişey dedim herhalde dedim 8 yıldan beri istemiyecek değilim ya dedim
işte böyle hiç istemiyorum böyle sorularla karşılaşmayı

eskiden bende 10günü bekler test yapardım canım ama şuan direk içiyorum ilacı
sen ne zamandır bu rahatsızlığı yaşıyorsun biraz kendinden bahsedermisin
yaş kaç ne kadardır evlisin
26 yaşındayım canım. 4 yıllık evliyim 2 yıl öncesine kadar herşey normaldi. 1 aşılama ve 1 tüp yaptırdım o hormonlar kilo aldırdı bana ve bütün düzenim bozuldu. Pko vardı ama tüylenme ve adet düzensizliğim yoktu hormonlar verildi verildi o yüzden kilo aldım işte böyle ya sen canım?

Son düzenleme:

Oyy kıyamam bitanem zaten o kahrolasıca çevre var ya ben sırf o yüzden ne bebek görmeye ne de kadınların toplandığı güne gitmek istemiyorum. Tek zaafımız o olduğunu bildikleri için kasıtlı yapıyolar. Geçenlerde benimde halam aynısını yaptı bi hala öyle yapıyorsa daha yabancıya ne diyebiliriz ki

ortalik patavatsiz dolu.. bizim derdimiz onlara eglence oluyor bosver kulaklarini kapat etrafa ne halleri varsa gorsunler.. birde cnm sende bekar genc kiz gibi duruyorsun kadin o acidanda sormus olabilir:))
banada neler deniliyor ve bildikleri halde.. yeni dogan bebekleri bile ziyarete gitmeye cekiniyorum nazar edecegimi dusunenler olabilir diye on defa masallah diyorum:))
insallah kendi bebegini seveceksin canim..

bende gitmiyorum normalde ama samimi olunca gitmemek ayıp geldi
bide diyo bilmeden sordum inş bigün kucağımızın dolduğunuda görürler

öyle valla
sağol canım yaa belkide dediğin gibidir bazen başkalrıda soruyo hep nişanlımısın sen diye
8 yıllık evliyim diyorum inanmıyolar
sende öylesin arkadaşım

Son düzenleme:
bende gitmiyorum normalde ama samimi olunca gitmemek ayıp geldi
bide diyo bilmeden sordum inş bigün kucağımızın dolduğunuda görürler
İnşallahhh canım inşallahhh
Geçenlerde ablama gitmiştim oda yeni evli çocuk düşünmüyolar.
Halamla karşılaştık ablama diyoki kilo almışsın çocuk mu var ablamda yok dedi.
Olsun olsun bak kardeşinin artık olmuyor dedi ya kadın sanki Allah'tan senet almış benim çocuğum olmıyacak diye.
Bu beni çok yaraladı ya..

bende canım 26 yaşındayım 5yıllık evliyim 3aylık evliyken bi hamile kaldım kürtaj oldum mecbur sonra hiç adet olamadım 1sene sonrda pco dediler 5aşılma iptal oldu bir aşılma yapıldı dış gebelik oldu
2tanede tüp denedik olmadı malesefffffbende çok kilo aldım 60 kiloydum 75 oldum yüzümde falan sivilce tüylenme var
bazen çok üzülüyorum gören yüzüne ne oldu diyorrr ama tek diyorum bebek olsunda onlar gecer bi şekilde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…