Anne olmak hayal mi

canım sende çok sıkıntılı süreçler geçirmişsin ne yazıkki..
çok zorr yaşadıklarımız inşallah bunlar son sıkıntıların olur biran önce bebeğini kucağına alırsın... emzirdikce mutluluk gözyaşları dökersin..,
hayatım hangi doktorda tedavi görüyorsun şu anda..

canımmmm çok şaşırdımm.. biz seni artık gebeler arasına katmıştık içimiz rahattı.. neler oluyor böyle..
dur bakalım belki biraz geç gelişen bir embriyodur hemen kürtaj olma istersen.. birazcık daha şans tanı hayatım bebişine ne olur..
Allaha emanet ol bebeşinle beraber.. bizi habersiz bırakma.

histereskopiyi özelde yaptırmıştın değilmi?

ben daha öncesindede devlete gidiyordum ama burdan cidden memnunum hemşireler düzen gayet iyi
tüpde rapor yoksa çok bi fiyat farkı yok canım
tüp denemek 5, buluyor
inşallah senin öyle birşeye ihtiyacın olmaz
Anlamadım cnm sen üniversiteye gitmiyonuydun rapor çıkarıncsmı 5000 mi tutuyo ben fark olmuyo diye biliyodum

Anne olmak... Bat dündü bgn test yaptım malesef negatif anne olmak bu kadar zormuymus... Anne oluncs anlarsın derler bide en çokta beni bu yaralıyor kadın olmak anne olmak değilmidir zaten içgüdümüz doğustan grliyor

Bende yıkıldım başımdan aşağa kaynar sular döküldü
sadece bi doktorla kalmıcam cnm bi kaç doktora gitmeyi düşünüyorum:85:

canımmm tebrik ederimmmmm sonucun çook güzel çıkmış maşallahhhh

canımm ne dıyorsun sennn hayatımm yok yooooookkk kötu dusunmek yok olacak ınsallah of yaaaaaaaaaaaa çok uzuldum sımdı bennn

benim hikaye çok uzun canım,düşükler,ameliyatlar,tüpler vs....şimdi uzun uzun anlatıp sıkmıyayım canını,benim akıntım vajinamın sol tarafında bir ağrım var onunla bağlantılı normal değildi yani ama sebebi bulunamıyor.eskiden ağrım aşırırydı hersene daha da azalıyor,istanbula bile en ünlü doktorlara gittim,emarlar çekildim ama bulunamıyor.3 tüp bebek denemem var tutuyorlar ama kese görülmesine yakın düşüyorlar.hep bu sol tarafımdaki ağrıya bağlıyorum.

inşaallah canım.

kalbini ferah tut canım,sıkma canını emin ol rabbim ol derse her türlü olur,annem ve halam 2.çocuklarına istemeden hamile kalınca düşürmek için neler neler yapmışlarda yine de düşmemişler,abimde kuzenimde gayet başarılı bir hayat yaşıyor ve sağlıklılar.bir daha ki kontrolde bir bakarsın normal haftasına gelmiş,sadece çok hareket etme ve birşey kaldırma uzanma yeter.

hepimiz için amin canım.ben şuan tedaviyi bıraktım dinlenme sürecindeyim,eşim de vücudun biraz dinlensin diyor.ben antalyada yaşıyorum ama bir daha ki sefere istanbulu araştırıcam,burada antalya memorial hastanesinde ve ıvf tüp bebek merkezinde yaptırmıştım.

keşke anne olabilsekte o anlayamadığımız neyse anlayabilsek

Evet canım
bende polip vardı onun sayesinde histereskopi olmuştum:26:
anladım canım bende bu ay artık yaptırayım bari.

hsg çekerken falan incinmiş herhalde şimdi yavaş yavaş o yaralı yer iyileştikçe ağrımıyordur sanırım.geçmiş olsun.

merhaba arkadaşım,

başlık dikkatimi çekti ve öyle içten anlatmışsınki duygularını beni mahvettin.

sadece kendi hikayemden bahsedip umudunu kırmaman için yazmak istedim.

ben 9 yıllık evliyim.3 yıl korunduk.sonrasında bebek düşünmeye başladık ve her ay hüsran.tabii senin yaşadıklarının üzerine çevreden gelen ipe sapa gelmez sorular ve tepkiler iyice yıldırıyor insanı.2 yıl önce 3 ay arayla hamile kaldım.ikiside düşük oldu.birinin acısını atamamışken diğeri..zordu.ama şöyle düşündüm hep.umudumu yitirmeyecektim.ve şunu da kabullenmeye hazırladım kendimi.kesinlikle olmayacaksa bile bu bir son değildi evet çok can yakıyordu bunu düşünmek ama son olamazdı.ben pozitif düşünürüm çok zaman .ruh hali çok önemli.yazdıkların öyle derinki bunları düşünecek olrssan sürekli olacak işi olmaz edersin.biraz rahatla bence.ben onu yaptım ve hamileyim.

beklemenin ne demek olduğunu çoooookk iyi biliyorum.Rabbim sen ve isteyen bütün arkadaşların dualarını kabul etsin.dualarım sizlerle.ne olur umudunuzu yitirmeyin.

merhaba
çok haklısın ama üzülmemek mümkün değil artık bunu bende kendime sık sık söylüyorum anne olamamak hayatın sonu değil
ama hep eksik bi yaşam olacak bundan da eminim
hamile kalıp kaybetmek çok daha zordur eminim
Rabbim bebeğini kucağına almayı sağlıkla nasip etsin
bunu yazdğımda çok kötüydüm şimdi şükür daha iyiyim desteğin ve güç verdiğin için teşekkürleerrr

anladım canım bende bu ay artık yaptırayım bari.

hsg çekerken falan incinmiş herhalde şimdi yavaş yavaş o yaralı yer iyileştikçe ağrımıyordur sanırım.geçmiş olsun.

aynen canım bende öyle düşünüyorum çünkü bu sol tarafımdaki ağrı ilk hsg filminden sonra başladı,ilk seneler çok kötüydü ama şimdi çok daha iyi ama aradan 4 sene geçti,4 senedir geçmezmi ya.sen nereden bildin hsg den olduğunu sadece tahminmi yoksa geçmiş yazılarımımı okudun?bir de bu sıralar o akıntının içinde çok afedersin kıl tarzıı şeyler görüyorum sanki.ama yara olsa doktorlar görmezmiydi,o kadar çok doktora gittimki.

neden tüp yaptığını merak ettim benimle aynı şeyler mi diye,açtığın konulara baktım orda gördüm.buda histereskopide tehlikeliymiş rahim delinebiliyormuş bir sürü zarar verebiliyorlarmış yaparken.evlendiğim ilk seneler bu yüzden bende çok doktora gitmiştim bu süt kesiği gibi şeyler niye var diye.muayene etti örnek aldı labaratuvara gönderdi bişey yok dedi,bir başkası da normal dedi,fitil yazdılar geçmedi sonra kendiliğinden geçer gibi oldu azaldı.o kıla benzettiğin şeyi alıp doktora göster bence,gözüyle görsün bakalım ne diyecek.yara içerde olduğu için iyileşmesi uzun sürer herhalde bide bilmeden yara yerini incitiyorsundur tazeleniyordur.
ya ikimizde aynı şeyden rahatsızsak hayal kurmuyoruz ya demek ki anlayamadıkları bişey var.

canım sen daha önce hiç hsg çektirdinmi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…