Anne olabilmek için Allahümme Ya Evvelü

Katılır mısınız?

• Ankete Katılan
    33
agustos72 ve burcusami sizin icin okudum kizlar. kusura bakmayin gecikmeli oldu , yurtdisindayim saat farki haftasonu falan foruma girmemisim. Rabbim en yakin zamanda hayirli,saglikli, bedeni, ruhu, kalbi, akli tam evlatlar nasip eylesin

ayy en cok ihtiyacim oldugu an. bugun sabah kan verdim bhcg icin. Ikinci tup bebek denemesindeyim bugun transferden sonra 11. gunum
İnşallah pozitif haberini verirsin bize şuan senin için de okuyorum allah kabul etsin sağlıklı hayırlı evlatların olsun canım buradayimfiruze

ben de polip ameliyati oldum 1 sene once. doktorum polipi ultrasonda farketmek zor dedi, 2 yil boyunca bi suru doktor ultrason histerskopi yapti goremedi, sonra benim bi asilamadan sonra parcali cok fazla kanamam olunca tekrar doktoruma gitti bu kanama polip kaynakli olabilir saline ultrason yani sulu ultrasonla bakalim dedi ultrasonla bakmadan rahime bir tur su fiskirttilar orada tum rahmimi kaplayacak sekilde pamukcuklar halinde polip gordu bi ay sonra da hsg'li ameliyati yapti. doktorum polip dogustan sonradan olur cogu kiside vardir hissetmez bile hamilelige engel olabilir de olmayabilir de ama tup bebek dusunen kiside polip varsa once polipi aliyoruz sansi arttirmak icin dedi. ama 1 yildan fazla bekleme tup bebek icin polip tekrar edebilir dedi biz 8 ay yine de bekledik belki de polipten kaynakli gebe kalamiyorumdur diye cunku baska gorunen bir saglik sorunu yoktu yine olmayinca tup bebek denedik.

Ilk denememdi gata açık seyit temel hoca bakacak patch protokolü varmış onu uygulayacak hakkımızda hayırlısı olsun inşallah
Cihangire gidiodum bende, bi turlu acilamadi. Biz testlerimizi yapalim ne zaman acilirsa baslariz dedi ama ben o sonuclar icin bile gidemedim. Her aldigim randevu iptal oldu sonrada bi sure tamamen kapali kalcak dediler. Simdi acildiysa ne iyi, hayirlisi olsun hakkinda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…