Anne olabilmek için Allahümme Ya Evvelü

Katılır mısınız?

• Ankete Katılan
    33
Merhaba. Hatırladın mı beni eski nickim kelebekk47. İnfertilite konularında hep yan yanyanaydık. Nasılsın son durumun ne
Meraba Tup bebek tedavisine basladik. Yumurta toplandi. Polip varmis salı gunu histeroskopi yapılcak. Subattada transfer olcak insallah. Senin bebegin vardı, napiyosun buralarda

Meraba Tup bebek tedavisine basladik. Yumurta toplandi. Polip varmis salı gunu histeroskopi yapılcak. Subattada transfer olcak insallah. Senin bebegin vardı, napiyosun buralarda

Hadi hayırlısı cnm. Rabbim kolaylaştırsin. Buraya pozitif haberini yazmak nasip olsun sana da.

Elhamdülillah bide oğluma kardeş nasip oldu, çocuk büyütüyoruz çok şükür. Allah bekleyen herkese gönlündekini versin.
Çocuklardan fırsat buldukça buraya bakarım

Amin insallah. Araları azdı demi oyle hatırlıyorum. Nasıl bi duygu 2 cocuklu olmak. Yasadigin butun sıkıntıları unutturuyomu.

Tedaviye baslayınca kontrillerde
Hımmm olsa görülür yani anladm. Bir şey için sordum ben negatif aldıktan sonra hastaneye gittim ondan sonra gemma tüp bebek merkezi ndeki bayanlar dediki abi senden pozitif bekliyorduk kaliteli embriyo vermiştik yeri de güzeldi ama olmadı ya acaba rahimimde mi bir şey vardı diye akşma takıldı

Amin insallah. Araları azdı demi oyle hatırlıyorum. Nasıl bi duygu 2 cocuklu olmak. Yasadigin butun sıkıntıları unutturuyomu.

Evet 2bucuk sene, ama aslında ikiz yani ayni dönemin embriyoları, büyük oğlum 3 yaşında küçüğüm de 7 aylık.
Verdiğimiz mücadeleyi unutmuş değilim. Sadece hafifledim, içimdeki hasret söndü. Bir isterken şuan 2 evlat annesiyim elhamdülillah. Bazen hala inanamıyorum, bu yola kötü başlamıștık, ".. asla çocuk sahibi olamazsınız." diyen bir 'doktorun' yorumuyla. Malesef.
Zor oldu ama ben anne oldum, ne kadar şükretsem az.. inşallah sen ve burdaki herkes bu duyguları tadar. Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah

Evet olsaydı gorurlerdi ilk denememiydi

Masallah ne güzel Allah bagıslasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…