Anlayamadığım ağrılar

Oylesinwbirisii

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2023
4.272
4.786
24
Merhabalar öncelikle hamilelik düşünmüyorum zaten bu kadar erken belirti olması imkansız. Birkaç gündür feci bir kasık ağrısı çekiyorum bugün daha da şiddetlendi.Daha doğrusu kasıklarım mı yoksa yumurtalıklarım mı ağrıyor bilemiyorum ve bu ağrı vajina bölgesinw kadar vuruyor özellikle sağ tarafımdan. Hastaneye gitmek için randevu aldım ama daha 4gün var ve ağrı gittikçe artıyor. Sabah ağrısı daha çok batma gibiydi şmdiyse tamamen adet öncesi kramplar yaşıyoe gibiyim ve bugün en az 15 kere idrara çıktım, bu da normal değl kpnuyla ilgili bilgileeinizi ya da tahminlerinizi paylaşablir misiniz? Bu arada ideae yolu enfeksiyonunsan şüpheleniyoeum ama akıntı ya da koku gibi belirtilerim de yok

Güncelleme sabah kalktım ve kalkar kalkmaz lavaboya koştum normalde dışarda bile 3-5 saatten fazla tuvalrtini tutan biri olarak söylğyoeum 1 haftadır lavaboya gidiyorum sürekki koştur koştur yarım saat yapmasam altıma yapacak gibi hissediyorum cok sıkıstırıyor

Geçmiş olsun. Sık idrara çıkmanız elbette idrar yolları enfeksiyonu belirtileri arasında. Yanma var mı peki tuvalet ihtiyacınızı görürken?

Ben daha önce yaşamadım. Bildiğim kadarıyla sormak istedim. Gebelik düşünmüyorsunuz ama gebelik belirtileri arasında da sık idrara çıkma ve kasık ağrısı var. Adet gecikmesi oldu mu?

Adetinize ne kadar var?
Geçmiş olsun. Sık idrara çıkmanız elbette idrar yolları enfeksiyonu belirtileri arasında. Yanma var mı peki tuvalet ihtiyacınızı görürken?

Ben daha önce yaşamadım. Bildiğim kadarıyla sormak istedim. Gebelik düşünmüyorsunuz ama gebelik belirtileri arasında da sık idrara çıkma ve kasık ağrısı var. Adet gecikmesi oldu mu?
Yanma falan yok ama böyle çok sıkışıyorum sürekli kendimi tuvaletw atıyorum

İki gün sonra sabah ilk idrarla bir test yapın bence. Gebelik varsa çok silik de olsa çizgi çıkar. Ya da kan testi yaptırın garanti olur.
Sık idrara çıkma rahim büyüdükçe oluyo diye biliyorum o yüzden hamileliğe yormadım pek. Yani kasık ağrısı falan bana daha çok enfeksiyon ya da kist gibi gekdi bilmwdiğimden açtım konuyu

Sık idrar durumu birkaç saat gözlemlediğim kadarıyla baya bir azaldı şimdi de feci bel ağrısı yaşıyorum gün geçmyor ki randevu günüm gelsin 3 gündür ölsüm öldüm dirildim....

Sık idrara çıkma rahim büyüdükçe oluyo diye biliyorum o yüzden hamileliğe yormadım pek. Yani kasık ağrısı falan bana daha çok enfeksiyon ya da kist gibi gekdi bilmwdiğimden açtım konuyu
Gebeliğin ilk dönemlerinde de oluyor hatta tutarsan feci ağrı yapıyor ama sizin devamlı bir kasık ağrınız var anladığım kadarıyla. Gebelikte adet sancisina benzer sancılar olur. Her ne kadar idrar yaparken yanma olmasa da idrar yolu enfeksiyonu olma ihtimali daha yüksek, dediginiz gibi.
Geçmiş olsun.

Gecmis olsun. Benzer agri yasadim. Sol tarafdaydi ama. Agri esigim yuksekdir,zaten adet donemlerimde cok kotu.
En son oyle bir agri oldu ki, 112i nasil aradim bana sor. Yerimden kipirdamam imkansizdi.
Kist varmis o patlamis.
Ya Boyle durum veya idrar yolu iltihabi olabilir sizin durumunuz

Gecmis olsun. Benzer agri yasadim. Sol tarafdaydi ama. Agri esigim yuksekdir,zaten adet donemlerimde cok kotu.
En son oyle bir agri oldu ki, 112i nasil aradim bana sor. Yerimden kipirdamam imkansizdi.
Kist varmis o patlamis.
Ya Boyle durum veya idrar yolu iltihabi olabilir sizin durumunuz
ay acile geldim bende dayanamadım sonuö bekliyoeum şimdi

Gebeliğin ilk dönemlerinde de oluyor hatta tutarsan feci ağrı yapıyor ama sizin devamlı bir kasık ağrınız var anladığım kadarıyla. Gebelikte adet sancisina benzer sancılar olur. Her ne kadar idrar yaparken yanma olmasa da idrar yolu enfeksiyonu olma ihtimali daha yüksek, dediginiz gibi.
Geçmiş olsun.
teşwkkür ederim, dayanamayıp acile geldim artık

X