Anlamadığım özel mesaj bölümü

kalpsensiz

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2024
6
0
34
Arkadaşlar face'de bu ikili mesaj gönder bölümünü anlayamadım.Esim arkadaşlık isteği göndermiş profilini kitlemis o kişi ama eşime özel mesaj gönder bölümü açılmış ben kendi sayfamdan bakınca bana sadece üstteki tek mesaj gönder bölümü çıkıyor bunu bilen var mi

Eklentiler

• IMG_20241002_201554.jpg
    IMG_20241002_201554.jpg
    44,6 KB · Görüntüleme: 440
Nasıl yani ikisi mesajlasiyor mu demek arkadaş olarak eklemeden özel mesaj gönderiyor mu

Ekli olmayan kişilere mesaj gönder diye normal bölümü var zaten alta özel mesaj gönder paralı mı açılıyor yani bu kişiler mesajlasiyor demek mi bu hemde özel olarak para vererek

İstek gönderdiği için o bölüm açılmış olabilir aslında o kısımdan çok şuan istek atmış olması bile başlı başına bir sorun çünkü talep var karşılık gelirse devam edeceğim demek

Ekli olmayan kişilere mesaj gönder diye normal bölümü var zaten alta özel mesaj gönder paralı mı açılıyor yani bu kişiler mesajlasiyor demek mi bu hemde özel olarak para vererek
paralı değil diye biliyorum. Ekli olmayan kişilere mesaj atabiliyorsunuz ancak o kişinin sizin mesajınızı alması veya alıp cevap yazması için sizin mesaj iletinizi kabul etmesi gerekiyor. O durumda ekli olmayan kişiler mesajlaşabiliyor. Ancak karşı taraf iletiyi kabul etmezse o zaman ileti boşluğa düşüyor yani kişi görmüyor.

X