Anketimi oylar mısınız lütfen? Oğlum doğacak daha ismi yok:)

oğluma isim arıyorum kızlaaarr!!

• Melih Kaan

OY: 80 28,3%
  • Çınar

OY: 78 27,6%
  • Mehmet Çınar

OY: 19 6,7%
  • Eymen

OY: 66 23,3%
  • Mehmet Eymen

OY: 28 9,9%
  • Erva

OY: 12 4,2%

• Ankete Katılan
    283
Melih Kaan - şıklardan en güzeli bu
Çınar - çok hoşuma gitmedi açıkçası
Mehmet Çınar - çınarı pek sevmiyorum ama böyle fena değil
Eymen - bu ismi zaten hiç sevmiyorum nedense eksik gibi geliyo seymen gibi :)
Mehmet Eymen - eymen yüzünden ıııhh
Erva - kız ismi gibi

bence en güzeli şıklarda yok ama MEHMET KAAN canım hatta benim çocuğum olsa ona da koyabilirdim :)

mehmet kaan mı?:1shok: eyvah eşim duymasın! çınarı sevmiyo,ama mehmet olsun bir isimde istiyo. o da mehmet kaan diye tutturabilir:nazar:

mehmet kaan mı?:1shok: eyvah eşim duymasın! çınarı sevmiyo,ama mehmet olsun bir isimde istiyo. o da mehmet kaan diye tutturabilir:nazar:

evet canım mehmet kaan
bence mehmet çok güzel bir isim
hem karizmatik oldu bence mehmet kaan
ben isim verirken şöyle de düşünoyurm mesela tek ismi mi kullanacaksınız ikisini de mi??
bu da önemli mesela iş hayatında KAAN BEY çok güzel
tamam çınar da karizmatik ama ne bilim bu tarz isimler pek hoş gelmiyor bana kusura bakma canım ama anlamsız gibi tabii bu benim fikrim
hem anlama gelince
Mehmet Muhammed isminin türkçesi. Kaan Hakan, hükümdar.
çok hoş bence heybetli:1hug:

cnm aynı sorunları yaşıyorsak seninle demekki yanlız değiliz :) benim eşimde tuturdu bir doruk gidiyor... bence eymen çok hoş anlamı çok çok güzel..
eminim oğlunada çok yakışacak.. son kararını yazmayı unutma bekliyoruz

evet canım mehmet kaan
bence mehmet çok güzel bir isim
hem karizmatik oldu bence mehmet kaan
ben isim verirken şöyle de düşünoyurm mesela tek ismi mi kullanacaksınız ikisini de mi??
bu da önemli mesela iş hayatında KAAN BEY çok güzel
tamam çınar da karizmatik ama ne bilim bu tarz isimler pek hoş gelmiyor bana kusura bakma canım ama anlamsız gibi tabii bu benim fikrim
hem anlama gelince
Mehmet Muhammed isminin türkçesi. Kaan Hakan, hükümdar.
çok hoş bence heybetli:1hug:
bana kalsa mehmet'i hiç koymayacam ama eşimi de kırmak istemiyorum. herhalde Kağan'ı daha sık kullanırız ikisini de koyarsak.

cnm aynı sorunları yaşıyorsak seninle demekki yanlız değiliz :) benim eşimde tuturdu bir doruk gidiyor... bence eymen çok hoş anlamı çok çok güzel..
eminim oğlunada çok yakışacak.. son kararını yazmayı unutma bekliyoruz
son kararım bebişim doğunca belli olacak bu gidişile! hala bi gayret eşimi ikna etmeye çalışıyorum.
teşekkür ederim.

canım ben çınarı oyladım ama eşin mehmet kaan istiyosa bizlerden çok ona kulak ver eğer sende bu ismi beğeniyosan:)))

son zamanlarda eymen adi cok hosuma gidiyor....
bence tek ismi olsun ve kesinlikle eymen olsun....

bu isimler içerisinde eymeni beğendim.

hiç aklıma gelmemişti 'melih kaan' çok güzelmiş :asigim:

canım ben çınarı oyladım ama eşin mehmet kaan istiyosa bizlerden çok ona kulak ver eğer sende bu ismi beğeniyosan:)))

bende çınarı oyladım kısmet olursa bende oğlumun adını çınar koyucam

melih kaan güzel bence:emir_bebek:

son zamanlarda eymen adi cok hosuma gidiyor....
bence tek ismi olsun ve kesinlikle eymen olsun....

kızlar hepinize teşekkür ediyorum. melih kaan ve çınar başa baş gidiyolardelikafadulden

Hayırlısı olsun canım eymeni tek geçerim.çok karizmatik buldum.düşünsene ileride eymencim,eymen bey gibi lakapları hoş taşır

bende zaten çınar ve melih kaan arasında kaldım. ankette öyle oldu:çok üzgünüm: ne yapcam şimdi ben:uhm:

X