Anketimi oylar mısınız lütfen? Oğlum doğacak daha ismi yok:)

oğluma isim arıyorum kızlaaarr!!

• Melih Kaan

OY: 80 28,3%
  • Çınar

OY: 78 27,6%
  • Mehmet Çınar

OY: 19 6,7%
  • Eymen

OY: 66 23,3%
  • Mehmet Eymen

OY: 28 9,9%
  • Erva

OY: 12 4,2%

• Ankete Katılan
    283
Bende Mehmet Demir dedim canım çok hoş geldi kulağıma Eymen çok koyan oldu canım bence bunuda göz önüne al..Şeniz

melih kaanı seçtim.. çünkü kocişimin adı kaan, torpil geçtim yani :))))
bu arada niye çift isim düşünüyosun. zor olmuycak mı?
canım çift ismi oğlum için alternatif olsun diye istiyorum. yani büyüdüğü zaman hangisini isterse onu kullansın diye.
oyladım canım, hayırlısı olsun inşallah
teşekkür ederim.
canım erva ismi bildiğimkadarıyla kızlara takılıyor yada benim rastladığım ervalar kız bilgin olsun değişik olsun diye ileride çocuğunun zordurumda kalmasına izinverme benden öneri
nette çok araştırdım canım,kız ismi diyenlerde olmuş ama genelde erkek diye duydum. bide anlamı da "cesur,yiğit,genç adam" diye geçiyor.
Melih Kaan
dedim:emir_bebek::ecrin_bebek:
teşekkür ederim canım:)
ayy bacım valla anket olduğunu düşünmeden tıkladım ama aklımdaki isim drek çınarı sana önerecektimm megersem secneklerindede varmı zatenn :)))
gerçektenmikaydirigubbakcemile2 sağol canım. çok kararsızım,hatta kendime kızmaya başladım bu kararsızlığımdan dolayı. en kısa zamanda karar vermeliyim!!-tatlicadiarzu-

bende eymen dedim çok güzel sade bi isim

mehmet cınarı sectim ben cok karizmatik bir isim hayırlı evlat olsun inşallah sen de benim ankete bakar mısın canım öptüm

bende melih kaan dedim canım ...
benimde tanıdığım ervalar genelde kız erkek erva duymadım hiç...

ben oyumu melih kaandan yana kulandım canım hos isimler

oyladım bende. eymen hoşuma gitti
Allah analı babalı büyütsün..

Bende Melih Kaan dedim ama bence Melih Kağan yada Çınar Kağan olmalı
çünkü Kaan hükümdar Kağan hükümdarların hükümdarı demek.

anketimi oyladığınız için hepinize teşekkür ediyorum kızlar. çınar ve melih kaan çekişmeli gidiyorkaydirigubbakcemile3 kociş'te tutturmuş Mehmet diye yaa!! üstelik kendi de ilk erkek ama babası ona dedesinin ismini koymamış!

Bende Mehmet Demir dedim canım çok hoş geldi kulağıma Eymen çok koyan oldu canım bence bunuda göz önüne al..Şeniz
ama anketimde Mehmet Demir yokkifisfisfis Mehmet Çınar'mı demek istedin acaba?
Eymen ismi buralarda çok yok da duyunca hoşlandım birden. eşim de beğendi. bi de başına Mehhmet koymasa:tomato:
Erva bence güzel isim.....

Ben çınarı oyladım

teşekkür ederim kızlar.

Erva nın anlamı erkek olsa da, kulağa kız ismi gibi geliyor, ben olsam tercih etmem..

Verdiğin seçeneklerden en güzeli bence Melih Kaan..

şıklar arasında en anlamlı ve guzel gelen melih kaan..
çınar eymen vs ısımlerınde pek anlam guzellıgı yokmus gıbı gelıyor bana..
adıyla yasasın sagsalım kavus ınsallah canım oğluna.. :)

Erva nın anlamı erkek olsa da, kulağa kız ismi gibi geliyor, ben olsam tercih etmem..

Verdiğin seçeneklerden en güzeli bence Melih Kaan..
teşekkür ederim canım.
şıklar arasında en anlamlı ve guzel gelen melih kaan..
çınar eymen vs ısımlerınde pek anlam guzellıgı yokmus gıbı gelıyor bana..
adıyla yasasın sagsalım kavus ınsallah canım oğluna.. :)

teşekkürler,inşallaha.s.

bende çınarı beğendim ve oyladım canım inşallah Allah sağlıklı bir şekilde kucağına almayı nasip etsin ve analı babalı büyütsün

bence çınar canım soyadın da önemi var tabi uygun mu bilmiyorum yani ben çok isterdim çınar olmasını ama soyadım bi ağaç olunca koyamıyorum haliyle

Melih Kaan - şıklardan en güzeli bu
Çınar - çok hoşuma gitmedi açıkçası
Mehmet Çınar - çınarı pek sevmiyorum ama böyle fena değil
Eymen - bu ismi zaten hiç sevmiyorum nedense eksik gibi geliyo seymen gibi :)
Mehmet Eymen - eymen yüzünden ıııhh
Erva - kız ismi gibi

bence en güzeli şıklarda yok ama MEHMET KAAN canım hatta benim çocuğum olsa ona da koyabilirdim :)

Son düzenleme:
X