Anketimi oylar mısınız lütfen? Oğlum doğacak daha ismi yok:)

oğluma isim arıyorum kızlaaarr!!

• Melih Kaan

OY: 80 28,3%
  • Çınar

OY: 78 27,6%
  • Mehmet Çınar

OY: 19 6,7%
  • Eymen

OY: 66 23,3%
  • Mehmet Eymen

OY: 28 9,9%
  • Erva

OY: 12 4,2%

• Ankete Katılan
    283

cerencim

Guru
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2007
2.638
1
40
KIZLAR isim konusunda çok kararsız kaldım. kafayı yiycem-tatlicadiarzu-
önce Melih Kaan istiyordum, sonra Çınar hoşuma gitti. eşim tutturdu Çınar olacaksa başına Mehmet koyalım diye (babasının adı.) sonra Eymen ve Erva isimleri kulağıma hoş geldi. sizlerden bana yardımcı olmanızı rica ediyorum arkadaşlar.
İsimlerin anlamlarına gelince;

Melih: tatlı,şirin
Kaan: hükümdar
Çınar: uzun ömürlü, ulu bir ağaç
Eymen: uğurlu,talihli, kutlu. (aynı zamanda bir sahabe ismi - Eymen b. Hureym)
Erva: çok güzel, genç,cesur ve yiğit adam

şimdiden teşekkürler!

bence eymen çok güzel bir isim
Eymen: uğurlu,talihli, kutlu. (aynı zamanda bir sahabe ismi - Eymen b. Hureym)

Melih Kaan çok güzel bir isim..Eymende benim tatlı yeğenimin adı..Aslında bu yazdığın isimlerin hepsi de çok güzel canım..Allah kucağına alıp doya doya koklamayı da nasib etsin..Bana da dua eder misin ..Benim de bir bebişim olsun...))

Anketini ya koymamışsın ya da ben göremiyorum..

Melih Kaan çok güzel bir isim..Eymende benim tatlı yeğenimin adı..Aslında bu yazdığın isimlerin hepsi de çok güzel canım..Allah kucağına alıp doya doya koklamayı da nasib etsin..Bana da dua eder misin ..Benim de bir bebişim olsun...))

Anketini ya koymamışsın ya da ben göremiyorum..

ederim canımm. hep ediyorum zaten. bende 1 yılın sonunda kavuştum bebeğime, ondan hep ediyorum isteyenlere. anketimde var aslında ben görüyorum ama??CADIARZU

melih kaanı seçtim.. çünkü kocişimin adı kaan, torpil geçtim yani :))))
bu arada niye çift isim düşünüyosun. zor olmuycak mı?

canım erva ismi bildiğimkadarıyla kızlara takılıyor yada benim rastladığım ervalar kız bilgin olsun değişik olsun diye ileride çocuğunun zordurumda kalmasına izinverme benden öneri

ayy bacım valla anket olduğunu düşünmeden tıkladım ama aklımdaki isim drek çınarı sana önerecektimm megersem secneklerindede varmı zatenn :)))

mehmet cınarı sectim ben cok karizmatik bir isim hayırlı evlat olsun inşallah sen de benim ankete bakar mısın canım öptüm

bende melih kaan dedim canım ...
benimde tanıdığım ervalar genelde kız erkek erva duymadım hiç...

Bende Melih Kaan dedim ama bence Melih Kağan yada Çınar Kağan olmalı
çünkü Kaan hükümdar Kağan hükümdarların hükümdarı demek.

X