Ankastre eşya kullananlar tavsiyeleriniz önerileriniz

arzuco

Biri Beni Durdursun Canım
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2008
2.307
15
kızlar mutfakta ankastre ürünlerde hangi markayı önerirsiniz. ben arçelik düşünüyordum ama başka markalarda var.

arçelik i fırın olarak önermem. koca fırında tepsileri tek tek pişirmek zorunda kalıyorum vede hamurlarım fazla kabarmıyor. kurabiyeler kuru kuru oluyor tek kek güzel oluyor. ben bosch almayı düşünüyorum. annemin bosch çokda memnun

arçelik i fırın olarak önermem. koca fırında tepsileri tek tek pişirmek zorunda kalıyorum vede hamurlarım fazla kabarmıyor. kurabiyeler kuru kuru oluyor tek kek güzel oluyor. ben bosch almayı düşünüyorum. annemin bosch çokda memnun

ya memnun değilsin demek ki? biraz daha bakınayım. aslında daha önceden duymadığım markalar duydum thor, wilson vs. kullanan varmıdır ki?

ne fırın mı hepsimi beko canım mesela davlumbaz nasıl ne marka

seninkinin modeli nedir?

Mikro dalga MD 820

Fırın 9625 /

Bulaşık makinesi 9230 / yarı ankrestre benimki

Dablumbaz da ise modeline göre seçebilirsin yanlız 60 cm olanı benimki

90 cm olanlar çok büyük geldi bana

Şunu söyleyim biz alırken çok detaylı olanlarını almadık fiatlar biraz yükseliyor ozaman

fırınım bile en düşük modeldi saatli filan değil yani.

şimdi daha farklı modeller vardır tabi araştırıp ona göre alabilirsin

Unutmadan ocağı yazmamışım doğalgazla çalışıyor ocak ileride tüpe dönüşme şansı var 4 ocağıda gazlı.
Gaz kaçaklarında otomatik olarak devre dışı kalıp gazı kesiyor

bencede iyi araştır canım. geçenlerde bir arkadaşa gittik ablası arçelik ankastre fırın almış sordum nasıl memnunmusun benimki altı kızartmıyor dedim oda biizmkide fazla kızartmıyor altını dedi hatta hamur pişince sadece altını açıp biraz daha fırında tutuyormuş. şans birazda galiba

saolun arkadaşlar ama şans işi heralde. iyice kafam karıştı

Ben Franke kullanıyorum çook memnunum tavsiye edeceğim bir marka eğer gaggenau ve miele alamazsan mutlaka franke al cnm

X