Ankara'daki Falcılar

Sen naptin pekiii gittin mi birine canım neyse kısmet değilmiş diyelimm
Tühh yaa neyse artk başka zaman belkii.. Canım mihriye ye gittim ben kuzenime verdiği tarih tutmş dedim gideyim bakalm bana ne diyecek dedim bana da bu hafta sonuna kadar kısa bi yarih verdi bekledim bişey için eger olursa bilgilendiririm

Ay çıkarsa banada haber verirmisin? Cunku gitmeyi dusunuyorum kendisine..

Sıla telefonda bakıyor mu telini verirmisiniz
İstanbul sayfasında biri zehranın falı çıktı yazmış bende çoğu tarih geçmişti
Bide telefonda bakan eylem diye biri var baktıran oldu mu

Son düzenleme:
zihin oluyor işte apaçık ortada...

Biliyorum Evetttt aklimizdakini en iyi okuyanlardan biri Sıla. Falları çıkmadı çok kişi de memnun değil de brn sohbetini seviyorum. Mükemmel falcı demiyorumm.

Valla yine şaşırttı iste iyiydi nokta atışları oldu

Canım anda ve geçmişte iyi zaten ama gelecek önemli onu tutturmak dediğim gibi sohbeti iyi. Amannn kimin falı çıkıyor ki zaten onunki de çıksın

Aynen canım bende sohbetini ve Enerjisini çok seviyorum

ben salağım zaten zihnimi okuyamıyorum

biz de haklıyız tabi psikoloğa psikiyatra 300 500 lira verene kadar sılaya 50 lira vermek daha cazip geliyor. sonra da ağlanıyoruz falı çıkmadı ühühühü de ühühühühü diye... o değil de ben rüyamda falcılardan birini gördüm, bugün doluyum yarın gel diyordu yalnız çok aydınlıktı fal baktığı yer, kızzlar falı mı çıkacak acaba ahahahaha rüyalarıma bile girdi

Hee kız kimin falı çıkıyor ki zaten. Öyle bir beklentim yokk falları çıksın diye. Onlar da kul sonuçta biraz daha özel kullar o kadar

Kimi gördün kız ruyanda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…