Ankara'daki Falcılar

P pikapika7557 gitmişti başka yokk herhalde yaaa ataydim kendimi bii Kızılaya gideydimm birkaçına birden.

Bu arada olurmu aynı gün bir kaç falcı kızlar sorayım aklıma geldi

evet ben gittim ona kalsa çok güzel olacak da ben artık kimseye inanmıyorum. minimocha ya her dediği çıkmış ama ben şu an dedikleri çıktı diyemem daha zamanı var o da uzun vadeli bakıyor evlilik falan dedi bana da ama bilmiyorum ben bu kafayla yaşayamıyorum da ne evlenmesi o da ayrı mesele

Sennn daha toparlanmadin mı kizzz sopalik. Güzel düşün güzel olsun herşey lütfen yaa.

Sennn daha toparlanmadin mı kizzz sopalik. Güzel düşün güzel olsun herşey lütfen yaa.

yok tatlım benim üçün hüçbir şey güzel olmayacak kabullenmek zorundayım ben 3 sene önce de böyleydim şimdi de böyleyim 30 sene sonra da böyle bi kadın vardı savaş ay ın röportaj yaptığı onu hiç unutmuyorum "yok yok yok olmuyor yok ben mutlu olamayacağım" diyip ağlamıştı sonra da 1 hafta sonra intihar etmişti. o kadar güçsüz değilim ama yok işte olmuyor olmuyor olmuyor. ankara nın en iyi falcıları hepsi yanıldı gitmeyin hiçbirine bence...

Offf offf kızıyorum artık sana ve birdaha bu tarz yazılarına cevap vermiyecemm. Gitme falcılara zaten yaramıyor sana

Arkadaşlar merhaba İstanbul'dan yazıyorum Ankara da Deniz varmış baya iyi diye duydum. Baktıran ve memnun kalan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
ben gitmemeni öneririm herkese büyü nazar der 400 lira alır pahalıdır ama bi dediği çıkmaz ama sen bilirsin yine de göyya benim kısmetimi açtı erkekler pervane olacaktı da çok iyi biriyle evlenecektim de en son onda da dönmeyecek de dönecek diyorum muhabbeti oldu 1,5 senedir gitmiyorum gitmem de ama tabi bu benim düşüncdm

Boşuna kimse para saçmasın böyle yok yere ya
Yazık günah

Boşuna kimse para saçmasın böyle yok yere ya
Yazık günah

valla kızlar şu an kafam atık ama aklım başımda merak etmeyin şu kadarını söyleyeyim herkesin ağzında bir büyü lafı, ki herkese bunu söyler 250 ye kurşun döker 250 ye kısmet açar sözde size özel 100 lira indirim yapar günde 10 kişiye bakar biz mal gibi para diye gezerken o lüks içinde yaşar gitmeyin. bakın hep diyorum biz gitmesek bunlar ayakta durabilir mi hayır. ama bizden başka forumda olmayıp giden bir sürü insan var o da ayrı.

madem konu açıldı falı çıkmayanları yazıyorum; astrobloom esin, sude tarot neslihan aslıhan konedi 2 lisi, yöre kuşsuz ibrahim, taynat tamamı, meryem astrobloom, allita yıldız, evimdekilerin hepsi, kum saati fatoş, mustafa, mehtap, çiçek, kaan, tamara...

bir tek tarot eylül bana her dediği çıkmadı ama dediklerini en çok yaşadığım kişidir. zaten hangi falcının her dediği çıkıyor ki...

durum böyle kızlar, benden haber bekleyin. bana birisi sen de bir hastalık var dedi. yarın test yaptıracağım eğer o çıksın bunu kimse bilemedi tavsiye ederim. ammmaaaaa bende o hastalık çıkmazsa vallahi billahi burada rezil eder, üstüne bir de raporları suratına atarım.

bana zehra ne demişti biliyormusunuz büyü bozdururken mesela adam aşırı içiyor kurtarmak istedin, adam daha çok içmeye başlar manyak gibi içer dersin ki şan param boşa mı gitti herif daha çok içiyor sonra bigün pat diye tiksinip bırakır içkiyi. ahanda bana bu oldu, manyak gibi her falcıya gittim ve an itibariyle hala hayat tozpembe gelmiyor gözüme hayat bana göre değil ama artık fal baktırmam cidden bu inandırıcı gelmiyor biliyorum ama yok o kadar tiksindim. dediğim gibi eğer bu hastalık muhabbeti doğru çıkarsa bunu tek bir kişi bilmiş olacak, madem herkes iyi bunu nasıl bilemedi de herkes büyüye bağladı da sende bu hastalık var bundan böyle böyle oluyor demedi. bakalım bekleyin işte

Bu kadar yüksek fiyat inanılmazmış. Bir kaç kışıdenn duydum baya övdüler tşkler verdiğin bilgi için

Hayyy maşallah canım sen fal baktırma burda bilgi ver.

Bu arada inşallah ciddi bir hastalığın yoktur ümit ediyorum. Ama teşhis çok önemlidir varsa böyle bir şey teşhis edilip tedavi edilmesi gerekir.
Mutlaka haber ver öpüyorum.

yok canım ilaçla tedavili bir şey kanser falan değil çok şükür... aynen ya boş yere ümitlere kapılmaya gerek yok...

P pikapika7557 canım sen nickini değiştir. Bundan sonra senin nickin Sopalık olsun Ama sen var ya cin gibisin cin ben sana sopaligi yanında taşıdığın sopalardan dolayı demedim biliyonn demiii. Dayakliksin yanii ama sadece ben tarafından sopa yiyebilirsinnnn

ikinci bi falcı faciasına kadar iyiyim tatlişkoooo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…