Ankara'daki Falcılar

Zehra ya ulaşamıyorum ki.. Hep meşgüle atıyor

Zehra ya ulaşamıyorum ki.. Hep meşgüle atıyor
zehra esirikli bir kadın. bu arada seni uyarayım.kendinle ilgili ona koz olacak bilgiler verme. geçmişte bazı kişilerin canını sıktığını biliyorum. o kadına fazla güvenme.

Sılanın dediğine göre benimki hesap vermeyi pek sevmediğinden altına almış arabayı ıstedıgı gıbı gezıyormus. Tek başına yalnız bır sekılde. Bu erkekler gercekten mal ya. Madem paran var, madem araba almışsın madem vaktin var. Seni seven hatun varken onu da al gez işte... Sap sap dolaşmanın nesi ıyı mal bu adam ya ?

zehra esirikli bir kadın. bu arada seni uyarayım.kendinle ilgili ona koz olacak bilgiler verme. geçmişte bazı kişilerin canını sıktığını biliyorum. o kadına fazla güvenme.

Okudum cnm yaşananları. Çok üzüldüm o arkadaşlar için de.. Keşke hepimiz mutlu olsakta böyle seylere ihtiyacımız olmasa.. Parayı geçtim psikoloji kalmıyor, tükeniyor insann

Okudum cnm yaşananları. Çok üzüldüm o arkadaşlar için de.. Keşke hepimiz mutlu olsakta böyle seylere ihtiyacımız olmasa.. Parayı geçtim psikoloji kalmıyor, tükeniyor insann
aynene canım ya.korkarım bizde bu sorunlar varken daha çok paralar kaptırırız bu şarlatanlara.

hep aynı isimler dolanıyor ama bir şey olduğu yok ki ortada isminin içinde a harfi olan erkek seni çok üzmüş yahu zaten benim üzgün ve umutsuz olduğum belli olmasam sana niye geleyim onu geçtim isminin içinde a harfi olmayan insan nadir bence bir de büyü var üzerinde diyip olmaycak paralar isteyenlere denk geliyorum .

of ya bir falcı bulamadık.

Sıla nin cebi varsa bana atar misiniz bu arada
csnım sılada ne var biliyormusun. hem nalına hem mıhına gidiyor. sıla evet birşeyler biliyor. ama hatları karışık. örnek :bana hem adam senin için yanıyor diyor hem de karısınıda çok seviyor diyor gibi. bana söylediği işte olmadı. kalktı dedi ki ostimde iş olacak ama ben hukuk bürosuna girdim. bak pandora cafede çalışıyor orada semrin var o daha mantıklı en azından.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…