Ankara'daki Falcılar

Hahaa süper çözüm valla benimkiler peşimde koşup sonra ortada bırakıyorlar.işin yoksa falcı falcı gez.bir de arif ve neslihan adı geçiyor boşuna paranızı kaptırmayın derim bende ikisinde de sonuç sıfır.

bu arada arifi denemedim. ama neslihanda fos. elde hala millet kızsada bana bir zehra mı kaldı ne? yine o çılgın kadına kaldık galiba. dönüyorum dolaşıyorum. yine onun falı çıkıyor. şu eylül bir gelse hepsini açıklayacağım. belki zehra da fos olur o zaman. kimbilir?

Mustafa ne kadara bakiyor ve taksim cafe nerede bir ddde sude tarotun yerini rica edeceğim

30 tlye bakıyor mustafa, selanik-2 caddesinde taksim kafe
sude tarotta eski leman kültürün olduğu sokakta, karşıdan karşıya geçen köprünün yanındaki bina

Neslihan bende hicbirsey bilemedi maalesef... net goremiyormus da bir hafta dua okuyacakmisim da sonra tekrar baktiracakmisim da cok komik

ben önermiştim sana :) hatırlıyorum o muhabbeti, ama dedikleri çıkan baya oldu...

valla banada iyi sallamıştı.

sana da ben önermiştim galiba ilk gittiğinde beğenmiştin yanlış hatırlamıyosam

kızlar burda birilerini öneriyoruz zorla göndermiyoruz sizleri, soruyosunuz adres telefon veriyorum, ben memnunum hep de söylüyorum açıp bakabilirsiniz eski msjlarımada, tercih meselesi, uymadysa yenisini ararsınız...

evet baktığında herşeyi biliyor gibiydi. ama çıkmadı. şöyle o dönem işle ilgili olan en basit soru bile olmadı. onun dediği yer dışındaki bir yere girdim. artı benim sevdiğim erkek için söyledikleride çıkmadı valla. yalnış anlama baktığında çok etkilendim ama ?

Aklıma gelenleri yazayım. Zehra Hanım denenebilir. Sıla da öyle geleceği çıkar mı bilmiyorum ama verdiği isimler tutarlıydı. Devrim var o da geçmişi iyi yorumladı. Bi zamanlar asu diye biri vardı o da fena değil Arif in ben de bildiği şeyler oldu o yüzden bi daha bulmak istiyorum. Sibel denenebilir. Turuncu da Zeynep vardı.eskiden daha iyi tutturuyodu. Dilçada yaşlı bi bayan var verdiği tarih çıkmadı. Limon pazarının üstündeki iremin de dediği tarih çıkmadı. Çayyolunda melek vardı o da tarih tutturamadı. Neslihan çok pembe bi tablo çizdi. Taksim kafedeki burhan da öyle iyi şeyler söyledi ama olan bi şey yok. Tuana denenebilir. Bi de o binada zeynep diye biri vardı o da tarih tutturamadı. Kezban diye biri vardı zamanında gırgırda onun da bildiği olmuştu sonradan gitmedim. Gırgırdaki siyah saçlı bayan tutturamadı bi de tuğçe var o da çok pembe tablo çiziyor. Aklıma gelenler bunlar daha olursa yazarım sizin önerileriniz var mı

Selam kızlar size birşey soracaktım. Birine yapılmış hacı hocalık büyü tarzı birşeyleri bozabilecek bir hoca biliyor musunuz?

canım şu sibel evimdeki miydi ve dedikleri çıktı mı ? ya da çıkan birine rastledın mı? açıkçası ben dün baktırdım. vede beğendim ne yalan söyleyeyim.

Hayır ona gitmedim ben de denerim memnun kaldıysanız. benim dediğim 3.gözdeki. Yani dediklerinden yaşadığım oldu ufak şeyler de olsa. Ama asıl sorumu bilen tek kişi arif beydi. Uzun zamandır görüşmediğim biriyle kasımda görüşeceğimi söylemişti ve 1 kasımda buluşmuştuk hani onun da tutturamadıkları olmuştu. Sıla hanım isim verdi onun da bildiği şeyler oldu. Bi de bi zamanlar 3.gözde kilolu emel miydi ismi öyle bi bayan vardı o da isabetliydi ama onun da izini bulamadım.

canım o sibele ben gittim 500 ttl istedi vazgeçtim. bak benim dediğim sibeli bir kere dene memnun kalırsın.bu arif bey nerede bekıyor?

ben umutlarımı tükettim gibi :) yok bacım doğru düzgün bakacak biri bakanlar sallıyor ama öyle değil böyle deyince enerjin kapalı güzelim seninler başlıyor.

ben umutlarımı tükettim gibi :) yok bacım doğru düzgün bakacak biri bakanlar sallıyor ama öyle değil böyle deyince enerjin kapalı güzelim seninler başlıyor.
ya arkadaş nedir bu erkeklerden çektiğimiz ya.

Arif beyi bulamıyorum işte eskiden 3.gözdeydi. Sizin dediğiniz sibel ne kadar bakıyor? Şuana kadar 1 kişi olumsuz konuşmadı tabi ki insana duymak istedikleri söylenince hoşuna gidiyor ama sonuç hayal kırıklığı

ya arkadaş nedir bu erkeklerden çektiğimiz ya.

Bu gün sonunda sıla ya gittim. Gelecek çıkar mı bilmem ama şuanı ve geçmişi bana kendi anlattı. An konusunda başarılı diyebilirim. Eylül ile aynı şeyleri söyledi. Bir iki önemli ayrıntıyı da bildi. Gelecek içinde ağustos sonu dedi. Bakalım çıkacak mı? bakalım Mustafa mı bilecek yoksa Eylül, Sıla mı?

valla bence eylül kısmende sıla derim. (KİŞİSEL TECRÜBELER)ama birde oradaki semrini dene.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…