Ankara'daki Falcılar

Arkadaşlar başörtülü özlem vardı nerde şimdi ? Falı nasıldı bilen var mı ? Kurşun falan dökmüştü bana faydasını görmüştüm baya

Arkadaşlar merhaba,
Bu başlığı uzun zamandır takip ediyorum ben de sizinle fal tecrübelerimi paylaşmak istedim :)
Sevda diye bir falcı vardı, eve çağrılıyordu sarışın zayıf ufak tefek bir kadındı. Annem arkadaşlarıyla toplanıp baktırırdı, ben küçüktüm o zamanlar bana da bakmıştı söylediği herşey çıktı. Daha sonra evlendi yurtdışına gitti, boşanıp döndüğünü duydum ama izini kaybettim. Bulan bilen var mı?
Kızılay ortaköy cafede Yıldız hanımdı sanırım, bu kadının ilk baktığı fal çıkıyor düzenli gittiğinizde fos malesef.
Nenehatunda bir pastanede bakan bir kadın var, onu da eve çağırmışlardı ismini hatırlamıyorum kilolu bir bayan hiçbirşeyi bilemedi ve 50 tl aldı. Salaklığımıza doymayalım.
En korkutucu fal tecrübem ise hamamönündeki aytendi. Birisi önermişti aradım buluştuk kadın anla ilgili bazı şeyleri bildi, karakterimi anlattı fakat öyle korkuttu ki beni, varlıklar sana musallat olmuş hep seninle beraberler falan diye uzun bir süre evde yalnız kalamadım. 20 tlye su, kart, kahve bakıyor uzun sürmüştü. Ama psikolojimi epey bozdu. Yüzü gözümün önüne geldikçe hala korkuyorum.
Bir emlakçıda bakan bir kadın var gopta, ledun ilmiyle duvara bakıyor söylüyor. İlk falı süperdi sonrakilerde biraz attı gibi. 50 tlydi ama memnun kalmıştım.
En son da meryeme gittim, memnun kaldım sanırım enerji tutması meselesi.
Aklıma geldikçe diğer gittiklerimi de yazıcam. Siz arva diye birinden bahsetmişsiniz bana onun telefonunu gönderir misiniz? Merak ediyorum, bakımından memnun kalan var mı?

Avraya 2 kere gittim canim nasihatta bulunuyor biraz tam net degil. Bir kac bisey dedi bekle istersen yakin tarih cikarsa yazarim sana. Bos yere paran gitmesin. Fiyat yuksek cunku 100 tl az para degil. Su ve tarot. Tarot 50 numara alip ararsan. Ama Suya cok bakmiyor kart acip devam ediyor.

vayyy bunların hepsı yenı ısımler yıldızname bakan bıldıgınız kımse varmı bırde bunların ıcınde en cok hangısını onerırsınız?

Mustafa'ya gittim bugün. İlk başta güzel başladı, ortalara doğru baya bir batırdı. Aile düzeniniz birlik halinde dedi. Annen sağlıklı, baban sağlıklı dedi fakat aralık ayında babamı kaybettim ben. Oradan tutmadı enerjimiz. Keşke Sıla'ya gitseymişim bugün

Selam millet. Fal cafede Rukiye vardi ayrilmis. Suan nerde ya da nasil ulasabilirim. Ozelden yazarsaniz cok memnun olurum. Lufen
Boşa arama rukiye yi değmez söylediği 5 cümle 30 tl. Bna verdiği 3 haftanın üzerinden 3 ay geçti arkadaşıma verdiği 4 günün üstünden 12 ay geçti. Çıkmıyor rukiye

Ben genelde aşk meşk işleri için fal baktırdığım için tutuyo bende galiba :)

Boşa arama rukiye yi değmez söylediği 5 cümle 30 tl. Bna verdiği 3 haftanın üzerinden 3 ay geçti arkadaşıma verdiği 4 günün üstünden 12 ay geçti. Çıkmıyor rukiye

Bana olmucak şeylere olacak dediği olmuştu ama onu kendince pozitif vermek için yapıyo sanırım gerçekten modundaysa istiyosa çok başarılı bence ama bana bakmıyo çok ters bi tip zıtlaştık (

Sanırım bu iş frekans meselesi kişiden kişiye değişiyo bilmeden yaşamak daha iyi galiba bilince belki olacak olayı da bozuyoruz bazen. Ama yinede zaaf ımız var faldan da vazgeçemiyoruz (

Ben cok ileriye donuk baktirmiyorum. Bende ve bir kac arkadasimda basarili is konusunda tamam hic bir dedigi tutmadi ama gercekten yorgun degilse iyi bakiyor az ve oz bende oyle istiyorum. Olmayacak seyleri bildi bende. Gizli seyleri aciga cikarmisligi bile olmustu. goren yada duyan olursa lutfen paylasirsaniz sevinirim.

Ben cok ileriye donuk baktirmiyorum. Bende ve bir kac arkadasimda basarili is konusunda tamam hic bir dedigi tutmadi ama gercekten yorgun degilse iyi bakiyor az ve oz bende oyle istiyorum. Olmayacak seyleri bildi bende. Gizli seyleri aciga cikarmisligi bile olmustu. goren yada duyan olursa lutfen paylasirsaniz sevinirim.

Kızlar dün Kızılay'da Eylül var ya ona baktırdım. Ana yönelik isbetli söyledikleri oldu. Gelecek tutuyor mu?? yoksa akıl okuyanlardan mı??

Kızlar dün Kızılay'da Eylül var ya ona baktırdım. Ana yönelik isbetli söyledikleri oldu. Gelecek tutuyor mu?? yoksa akıl okuyanlardan mı??
Valla bende birseyi cikti bana hukuk burosunda ise gireceksin dedi yarin allah izin verirse basliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…