Ankara'daki Falcılar

Valla korkarim ki benimde tek çıkan falcı zehra olacak galiba simdi reklam denecek ama dogrusu bu ne yazikkki

hadi ilk 5 kişiye tarot bakayım bu gün içimden geldi. :KK45: çıkar çıkmaz bilemem. zaten ücret talebim de yok. sadece sorularınıza yönelik bakıcam kızlar hadi bakalım göreyim 5 kişiyi:KK9:

hadi ilk 5 kişiye tarot bakayım bu gün içimden geldi. :KK45: çıkar çıkmaz bilemem. zaten ücret talebim de yok. sadece sorularınıza yönelik bakıcam kızlar hadi bakalım göreyim 5 kişiyi:KK9:
kuzum benim yeni ilişkim nasıl olacak evlilik vs olur mu ona bakar mısın :)

Canım su tolgayla birseyler gercekten olacak mı o benim kaderim mi herkes öyle Söyledi cevap icin tesekkur

1- Yahalom 2- princesss 3-kd140207 4-dodude 5- desbellla :) kızlar özelden yazın lütfen yaşınızı burcunuzu ve sorunuzu :KK68:

Selam kizlar. Evom cafede Rukiye vardi ayrilmis. Goren bilen varsa bana ozelden yazabilir misin?

Selam millet. Fal cafede Rukiye vardi ayrilmis. Suan nerde ya da nasil ulasabilirim. Ozelden yazarsaniz cok memnun olurum. Lufen

X