Ankara'daki Falcılar

Kizlarcim merhaba gecen gun annemle evime gittik ben orda Fatoşa baktiririm enerjim tuttugu icin beğendigimi onceden de dile getirdim neyse yeni biri gelmiş Aylin hanim diye ondan da güzel enerji aldim anneme sen onu dene dedim denedi bugune kadar kimsenin gun yuzune cikarmadigi seyleri söylemis geçmiş tahlilleri cok basarili ve gelecekle ilgili söylediği şeyler de ayni yönde tutarlı annem cok begendi en kisa zamanda ben de gidecegim
Ben orada özge özlen nilüfer ya da nilgün olmasi lazim ona ve gülcana baktirdim. Hic cikmadi canim ya. Başta iyi gibiydi cok pozitif enerjide almistim ama çıkmadı. Oraya artık güvenemiyorum:/

Turuncu kafedeki Sinem'i öneren bir arkadaş vardı burada, tekrar yazabilir mı gittim ve çok memnun kaldım, harika bir enerjisi var hisleri tavan yapmış birisi =) eğer mesajımı görüyorsan cevabını bekliyorum =)

Canım ben önermiştim ne yapcan ulaştım işte sana :KK70:

bir kere deneme amaçlı arkadaşım yanındayken baktırdım bir de kendim arayarak ayrıntılı baktırdım benim için yeni ama dediğim gibi adanada yani telefonla baktırmak gerekiyor anı durumu kişi analizleri süperdi özelden yazayım nosunu

Ümran abla kim canım?

Ayni donemde telefonla baktirdigim mugladaki gulsume hep baktiriyorum ve her seferinde de hayran kaliyorum

Umran ilk falında iyi olup sonrasında inanilmaz sallayan simaran fiyatini da artıran ve dogru duzgun bakmayan adanadaki bir falci
Ayni donemde telefonla baktirdigim mugladaki gulsume hep baktiriyorum ve her seferinde de hayran kaliyorum

Gülsüm kaldı bir baktırmadığım isim verirmi tarzı nasıldır?

Kizlarcim merhaba gecen gun annemle evime gittik ben orda Fatoşa baktiririm enerjim tuttugu icin beğendigimi onceden de dile getirdim neyse yeni biri gelmiş Aylin hanim diye ondan da güzel enerji aldim anneme sen onu dene dedim denedi bugune kadar kimsenin gun yuzune cikarmadigi seyleri söylemis geçmiş tahlilleri cok basarili ve gelecekle ilgili söylediği şeyler de ayni yönde tutarlı annem cok begendi en kisa zamanda ben de gidecegim
Aylin dediğin kişinin gerçek adı fatos daha öncesinden Asyam cafede çalışıyordu evim cafede 2 fatos olunca adını Aylin yapmış anı bilsede hiç birşeyi tutmaz. Tutmadi deyincede o zmn sende başkasına bak diyecek kadar ukalaydi zamanında :KK70:

arvaya su baktırdım hiç beğenmedim kahvesi çok iyi ama keşke baktırmasaydım o kadar beğeniyordum sudan sonra gidesim gelmiyor :110:

arvaya su baktırdım hiç beğenmedim kahvesi çok iyi ama keşke baktırmasaydım o kadar beğeniyordum sudan sonra gidesim gelmiyor :110:

Avraya ben de su baktirdim kahve tarotta soylediklerinin disinda bisey demedi bana da zatennnn suya bakarken tarota döndü olay yine bir sürüde para verdim ama tabiki memnunum da suya gerek yokmus gibi geldi bana ayni seyleri soyledi sonucta

Valla benim de bir gülsüm kaldı bide onu mu denesem mi diye düşünüyorum gülsüm tecrubesi olanlar paylasabilir mi lütfen. Bide numarasini yazabilir misiniz özelden rica etsemm :KK66: niyeti bozdum bide o baksin bakalım

Ya arkadaslar su fallarla birseyler olsaydı bana olurdu bu falcilarin hepsi yalanci bosa para vermeyin kafaninizida karistirmayin bu sarlatanlari zengin etmeyin siz bilirsiniz tecrübe konusuyor

Ya arkadaslar su fallarla birseyler olsaydı bana olurdu bu falcilarin hepsi yalanci bosa para vermeyin kafaninizida karistirmayin bu sarlatanlari zengin etmeyin siz bilirsiniz tecrübe konusuyor

Aslında doğru söylüyorsun canım anı herkes de biliyor şimdiye kadar yasadiklarimdan anladigim kadariyla geleceği Rabbim bilir tabi kiii bunu bildiğim halde yinede baktiriyorum terapi gibi geliyor :KK43: hele verdigim paralar cabası aslinda umut ettiriyorlar oysa umut eziyetin süresini uzatiyor. Hep bu son olsun diyorum bidaha gitmeyecem baktirmayacam diyorum aaaaa bi bakmisim ki cafedeyimm :KK47:

Aslında doğru söylüyorsun canım anı herkes de biliyor şimdiye kadar yasadiklarimdan anladigim kadariyla geleceği Rabbim bilir tabi kiii bunu bildiğim halde yinede baktiriyorum terapi gibi geliyor :KK43: hele verdigim paralar cabası aslinda umut ettiriyorlar oysa umut eziyetin süresini uzatiyor. Hep bu son olsun diyorum bidaha gitmeyecem baktirmayacam diyorum aaaaa bi bakmisim ki cafedeyimm :KK47:
Ben baya iyilestim yalanları gordukce herkezi eledim bir su zehra var eger onunda dedigi cikmaz ise artik kimselere gitmeyecegim ama burads kesin cikan olursa giderim ancak

Ben baya iyilestim yalanları gordukce herkezi eledim bir su zehra var eger onunda dedigi cikmaz ise artik kimselere gitmeyecegim ama burads kesin cikan olursa giderim ancak

Zehraya ben gittim canım tarih vermiyor zaten olacak dedi bekliyorum onun olacak dedigi şeylere diğer gittiklerimde olacak dedi bekliyorum bakalım

Valla insallah buda elimizde patlamaz ya bari bir tane falcı kalsin diyecegim ama simdi düşündükçe söylediği cok ta olacak gibi değil bakalım ağustosta onunda notunu verecegim bundan sonrada falcılara asla para yedirmem

gulsumu ben de merak ettim. ne kadara bakiyor? nasil, dedikleri cikiyor mu? ani biliyor mu?

gulsumu ben de merak ettim. ne kadara bakiyor? nasil, dedikleri cikiyor mu? ani biliyor mu?

Bende merak ediyorum sen ogrenirsen numarasini bana da gonderiri misin. Bilen birileri gondersin noyu lutfen

Gülsüm ben burda daha once de yazdığım uzere bakla fali bakiyor Muğla'da ve siveli yani yoresel konuşuyor. Cok enteresan nokta tespitleri oluyor. Parayi kendisiyle görüşmek lazim o gunku ruh haline gore de değişiyor. 50 30 20 ilginç bir kadin. Soylemek istediklerini gok iyi anlamak kendine gore yorumlamak gerekiyor. İstediğiniz kadar soru sorabiliyorsunuz.

So
[Qso="nebeli, post: 40994570, member: 213160"]Gülsüm ben burda daha once de yazdığım uzere bakla fali bakiyor Muğla'da ve siveli yani yoresel konuşuyor. Cok enteresan nokta tespitleri oluyor. Parayi kendisiyle görüşmek lazim o gunku ruh haline gore de değişiyor. 50 30 20 ilginç bir kadin. Soylemek istediklerini gok iyi anlamak kendine gore yorumlamak gerekiyor. İstediğiniz kadar soru sorabiliyorsunuz.[/QUOTE]
Soru sorabiliyoruz tamm ama ben çok da anlamamistim baktığı faldan. sorular sormuştum bakla atmıştı her sorudan sonra bi engel görünmüyor ablam olacak ablam falan diye diye bitmişti fal.

X