Ankara'daki Falcılar

Niye reklam yapan mı var burda herkes pek ukala 50 100 liralık falcılara gittiniz de aradığınız cevapları buldunuz hala falcı mı arıyorsunuz burda

Atar gidere gerek yok hayatım hemen ukalalığın tutmasın istersen navigasyon gibi yönlendirmemişim ben herkesi bir yere kim neyin reklamını yapıyor ortada sanırım

Aynen öyle canım ortaklarının ekmeğine mani olmayım ben baya bi kişiyi yönlendirmişsin sağa sola yüzdelerden iyi para gelmiştir

Valla senin tabelacılar kadar reklam yapmamışım canım sanırım yüzdelerine mani oluyorum baya bi parsellemişsin sen reklam alanlarını

ÇIKAN FAL HABERİ : özlemin 1 vadeye kadar dedigi... figen ablanın her ne kadar ocak desede subat olan NESLİHAN ablanın ekim sonu deyipte şubat olan. FATOşUN mart 1 deyipte 13 şubat olan DEDİGİ ŞEY ÇIKTI. çıkan şey çok önemli olmasada hepsinin sözleşmiş gibi dedikleri sey buydu ve dedikleri gibi gelişti. benim bekledigim büyük olayın öncesinde bu olması gerekiyodu vede bu oldu inşallahhh şimdi sıra büyük olayda. hatta online olan eminede söylemişti falcı kaanı hiç begenmemiştim ama oda 11 şubatta demişti.

cok sevindm senn adina canmm

Ankarada bir adam var kahve falina cok iyi bakan ben baktirdim baya bildi bir seyler bunlardan cok var aslinda ama bazi seyleri bilmesi olanaksiz diye dusundum isteyen olursa mailini paylasirim

50 liraya bakti bana kizilayda bi cafede on dakika falan bekledik geldi bakti bi baktigina bir daha bakmiyormus

Fatoş evim fatoş mu canım ? Özlemin çıkmasına çok sevindim :)

Ay yuh artik reklam panosumuyum ben isimleri falan bildi esimin is durumuyla ilgili bir sey soyledi dedigi gibi cikti dahasini ogrenmek istersen mail adresini vereyim gorus bana sormayin baslik dikkatimi cekti bir seyler yazayim dedim

ya bu diger 300 tl diyen bayan 300 tepki alınca 50 ye indi heralde 300 e bakıyo mail adresini veriyim kızılayda baksın diye yazdı sonra başka nickle geldi şimdi fiyatı düşürüp yine geldi kanmayın. pasifleşir hesap yakında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…