Ankara'daki Falcılar

ben duydum ama gitmedim. bahçelideki süheylaya su falı baktırdım. 4 sene içinde söylediklerinin hepsi oldu. uzun vadede bakıyor. bu yaz tekrar gittim. yine söylediği her şey olmaya devam ediyor. tavsiye ederim
canm nerde bakiyo kadriye , bide suheyla nerde bakiyo bahcelide

süheyla için 7. caddedeki starbucksın karşısında ofis tarzı bi şey var ordaki numarayı alıp randevu alın muhtemelen evinde bakar evi de zaten hemen starbucksın olduğu arada
Gercekten iyi mi? Benim is konusunda soyledikleri çıkacak birisine ihtiyacim var.

evet ezgi isimde bi yanlış hatırlama oldu ama malesef dedikleri çıkmıyo. ayrıca şu saatten sonra nura gidecek olanlarada şunu söyleyim paranıza yazık yeminler ediyodu ben bu işi bırakıırım bu şekilde olmazsa diye bi zahmet işi bıraksın yada insanlara umut vermesin.
Nur bana cok kotu seyler soyledi. Ben yok artik, o kadari omkansiz desim yok iliski konusunda her dedigim çıkar herkes söyler bunu falan dedi bi de ustune beni bi derde strese soktu. Sana en gec mart diyorum o zamana kadar sevgilin seni aldacak dedi ki ciddi evlilik konustugum bi ilskim var gayet. Su ana kadar dedigi falan olmadi inşallah da olmaz.

Nur cok kotu seyler soyledi. Ben yok artik, o kadari omkansiz desim yok iliski konusunda her dedigim çıkar herkes söyler bunu falan dedi bi de ustune beni bi derde strese soktu. Sana en gec mart diyorum o zamana kadar sevgilin seni aldacak dedi ki ciddi evlilik konustugum bi ilskim var gayet. Su ana kadar dedigi falan olmadi inşallah da olmaz.
olmaz olmaz mrk etme olsaydi bana kuran carpsin bak ben bu isi birakirim dedigi sey cikardi o kuran bi gun carpacak ama ne zmn bilmiyom :)

ayyyy inanamiyorumm ya boyle mi ddi nur... bidaha asla gitmem umut taciri pislikler....
Bi de sen bilirsin de benim dediklerim cikar dedi.hayir yani o kadar söylediğin kötü sey ciksa mutlu mu olacaksin. Ben de daha gitmem ona

Nur a bir kez baktirdim hiç bir dediği çıkmadı haberin olsun :KK17:
Ay cikmasin Inşallah. Ilk defa bi falcidan bu kadar moralim bozuk bu kadar kötü ciktim. Bi de olmaz bu kadari dedikce benim dediklerim cikar. Iki ay sonra gelirsin görursun bak faaln demesi cok kötüydu gerçekten.

X