Ankara'daki Falcılar

Fal bakanların da kişilerle enerjilerinin tutması gerekiyo gül de iyidir ama ben meryem ablanın daimi müşterisi gibi oldum bana nerdeyse hİç sekmedi baktıkları merak ediyorum baktıranlarda ne kadar tutuyo diye :)
sen yazınca bende denedim evet küçük ayrıntıları dahi bildi gibi. 4 ay süre verdi bakalım olurmu olmazmı. dün birde evimde birini denedim kız çok hoşuma gitti oda şubat 30 a tarih verdi ama söyledikleri dogruydu. bakalım bekliyoruz

Gecen sene gitmiştim adı yasemin. An geçmiş iyiydi. Haziranda bi tarih vermişti çıkmadı. Subat 5 de çok büyük bi tarih var çıkma ihtimali imkansız onunda
bana çıktı hemde en önemli olay dün peşine düşeyim tekrar belki bilen gören vardır diye eski çalıştıgı cafeye gittim o cafede burda adı geçen ayberk çıktı işte o dedigim esmer bayan ayberkin oldugu cafedeydi bilen gören varsa haber versin lütfen :)

Ya çıkmaz sokaktyım tövbemi bozuyorum acil biri lazım kızılaydayım

Sabah sabah biliyorum ama kızlar sizdenn bi öneri bekliyorum yoksa önüme gelen bi yere giricm

kızlar iyi günler,
ben eskilerdenim sürekli takip edenler belki hatırlar bi dönem gitmediğim falci yoktu ankarada.şimdi tekrar sardım :KK43: 2 gün önce yazdıklarınızı okuyup evimdeki özleme gittim bende dün.7.5 tl için bence gayet iyiydi ama yinede güvenemiyorum şu an.açıkcası tavsiyem fal konusunda söylenen zamana fazla takılmamak olur.en azından ben öyle yapmaya çalışıyorum.3 hafta falan öncede param olunca hep gittiğim pınara gittim geçmişte çok yazmışızdır onuda en azından söylediklerine genelde bi şekilde gelmişimdir guvenparkta ofisi var onunda.az önce yazdıklarınızı okurken de kardeşim farketti 1 sene önce falan kardeşim için bi falcıya gitmiştik bahçelide koyu kahve cafenin adını hatırladık ama kadını hatırlamadık birazdan bakıcaz gidip orda mı diye.kardeşim dalga geçmişti o zaman eski erkek arkadaşı nişanlıydı nişanı atıp gelcek ama umrunda olmıcak başkası olcak hayatında çok mutlu olcaksın demişti.şu an hayatı aynen öyle.

Buradakileri okuyup Özlem'i bir de ben deneyeyim dedim arkadaşımla gittik arkadaşım hiç beğenmedi söyledikleri tutarsız ve yaşadıklarından alakasız. Ben de çok beğendiğimi söyleyemem daha çok nabza göre şerbet verir gibi geldi ve çok çok kısaydı falı. Şunu alacak mıyım diyorum mesela sen bunu ne zaman almayı düşünüyorsun ailen mi destek çıkacak ilkbahar gibi diyor ama başta zaten burcumu soruyor doğum gününde alınacağını ima eder gibi bunu söylemek çok zor değil yani biz beğenmedik Özlem'i oturan bayanlardan biriyle de sohbet ettik o da hiç beğenmemiş daha önce baktırdıklarında. SÖylediği bir iki şey var zamanı olan çıkarsa yazarım.
Bir de evimdeki gizemi deneyen var mı

Şule den baskasına baktırmıcam diyorum hep ama kötü oluşuma yrnildim asya cafe varmış karanfilde girdim zeynep diye bi kadın zorla 20 tl lik baktı on dakıka sürdü on dakika boyunca kurşun dökecekmiş yüz tl ye hersey yoluna girecekmiş baska da bisey demedi koşarak uzaklasın
Sonra cidan nuraya gittim iyi gibiydi ama sonta sanki kötü oluşumdan faydalanıp hikaye yazdı gibi geldi paraları boş yere bitirip tıpış tıpış şuleye para yatırdım

Bu fal isi gercekten enerji galiba. Ben de arkadasim da ozlemi cok begendik. Biz de hic nabza gore serbet vermedi valla arkadasima uzulme ama dusundugunun hayatinda biri var dedi. Gununde olmayabilir,enerji uymayabilir. Bir de 7,5 liraya fazla bir sey beklememek lazim bence :)

sen yazınca bende denedim evet küçük ayrıntıları dahi bildi gibi. 4 ay süre verdi bakalım olurmu olmazmı. dün birde evimde birini denedim kız çok hoşuma gitti oda şubat 30 a tarih verdi ama söyledikleri dogruydu. bakalım bekliyoruz

evimde kimi denedin cicim adi neydi :)

Evet şuan şuleye bkturdım o kadının yaptığı terapi yeter diyorum

Cheryy sen şuleye baktırdın mı

Kizceler iyi pazarlar kardesimin fal krizi tuttu bahcelide kimi tavsiye edersiniz ? Acil cvp kizcelerim optum hepinizi

Ben karameldeki leyla yı beğendim ama daha çıkmadı
Birde meryem i beğenenler var daha denemedim

Leyla bana kismen cikti diyebilirim. Bana tanisacagim bir erkegi tarif etmisti, yas, tanisma bicimimiz, meslegi, tipi, soyledigi zaman , her sey cikti. Evleneceksiniz diye yorum yapmisti, ama o cikmadi :)

Kisa bakiyor evet ama uzun bakip bos konusacagina kisa baksin ciksin derim :KK66:

Leyla bana kismen cikti diyebilirim. Bana tanisacagim bir erkegi tarif etmisti, yas, tanisma bicimimiz, meslegi, tipi, soyledigi zaman , her sey cikti. Evleneceksiniz diye yorum yapmisti, ama o cikmadi :)

Kisa bakiyor evet ama uzun bakip bos konusacagina kisa baksin ciksin derim :KK66:

İnşallah banada çıkar cherry :)

Şule den baskasına baktırmıcam diyorum hep ama kötü oluşuma yrnildim asya cafe varmış karanfilde girdim zeynep diye bi kadın zorla 20 tl lik baktı on dakıka sürdü on dakika boyunca kurşun dökecekmiş yüz tl ye hersey yoluna girecekmiş baska da bisey demedi koşarak uzaklasın
Sonra cidan nuraya gittim iyi gibiydi ama sonta sanki kötü oluşumdan faydalanıp hikaye yazdı gibi geldi paraları boş yere bitirip tıpış tıpış şuleye para yatırdım

merhaba tatlım,
şule kim nerde bakıyo ilk defa duyuyorum, son zamanlarda önerebilceğinbirileri var mı? ben bayadır bakmıyorum buraya

merhaba tatlım,
şule kim nerde bakıyo ilk defa duyuyorum, son zamanlarda önerebilceğinbirileri var mı? ben bayadır bakmıyorum buraya
Bebeğim daha önce yazmıştım ama kaçırdın galiba

Şule telefonda bakıyor durugöz oldugunu dusunuyorum insnaı rahatlatan bi üsluba ve bilgiye sahip benim için faldan öte bi insandır şak şak saymaz ama sayanlardan ne fayda gördük diye düşünüyoruö ama baya bişey bilir ve insanı rahatlatır biz seninle aynı kişileri begeniyoruz diye hatırlıyorum bence denemelisin

X