Ankara'daki Falcılar

Çeldiniz aklımı, bana da olumsuz konuşursa :KK17::KK42::KK61:

gidersem ki gideceğim param olduğunda yorumlarımı paylaşacağım. Hadi bakalım hayırlı uğurlu olsun bana :KK70:

arkadaşlar tam ay sonu kalan 10 liramla gerizekalı ben evim Yasemin'e gittim. Gerizekalılığım paramı falcılara yatırmamdan mütevellittir, zira Yasemin yine döktürdü 10 liralık falan ama çok iyiydi, memnun kaldım. Evim Özlem Yasemin Özge 3ü de şahane. tavsiye ederim. Yani ben beğniyorum. Sude Tarot Neslihanın dediklerinin ise tersi çıktı, şoklardayım...

kızlar ben evim de gülcan a baktırdım, özlem hanım yoktu, gülcan ı nasıl buluyorlar deneyenler yazabilir misiniz? Benim anda çok iyiydi

kızlar ben evim de gülcan a baktırdım, özlem hanım yoktu, gülcan ı nasıl buluyorlar deneyenler yazabilir misiniz? Benim anda çok iyiydi

ağzı çok iyi laf yapar da dedikleri çıkmaz bana dedikleri çıkmadı. 7,5 liralık fal ona bin basar. Ben artık gülcan a sibel e sevda ya falan gitmiyorum...

Gozun acilir derim en azindan, bos yere para etmeyen herifler icin uzulmeyi birakirsin. bana oyle olmustu zira.

Yok ben artık üzülmüyorum da nur da önceleri olumlu olumlu derken bir anda pat diye olmaycek diyiverdi. Bilemiyorum yani. Bu da var... içimdeki hiçbir zaman yanılmayan ses de boşver gitme diyor. neyse bakarız bakalım...

Yok ben artık üzülmüyorum da nur da önceleri olumlu olumlu derken bir anda pat diye olmaycek diyiverdi. Bilemiyorum yani. Bu da var... içimdeki hiçbir zaman yanılmayan ses de boşver gitme diyor. neyse bakarız bakalım...

Aaaaaaaaa ciddi ? Sasirdim bak Nur'a.
Paraya kiyacaksan Ayberki tavsiye ederim :) Ben bir tek ondan memnun kaldim.

Aaaaaaaaa ciddi ? Sasirdim bak Nur'a.
Paraya kiyacaksan Ayberki tavsiye ederim :) Ben bir tek ondan memnun kaldim.

cidden, eğer o emirgan daki nursa başka her şey iyiydi. cidden dediği gibi adamla gelişmeler oldu. falan adam benimle ilgilenmeye başladı. Sonra birgün bir gittim olmayacak dedi. Abla dedim hani olacaktı. Yok o eski sevgilisiyle kopamamış kafası karışık falan dedi.

Aaaa ayberk nerede? gerçi öyle bir şey oldu ki valla midem bulandı artık. ne baakıyorum ne de baktırıyorum demek isterim ama henüz baktırma modundan tamamen kopamadım. ama eskisi gibi istekli değilim. Buna da şükür.

X