Ankara'daki Falcılar

Insallah ankara cafenin Eylülüdür... ben cok memnundum.. sonra evlenicekti kayboldu bi anda.. biri ögrenip yazsin yahu
ankara cafenin eylülü evlenip büro açtı sonra başka şehre gitti şimdi de dilçada diye duymuştum... şimdi de geri dönmüş bu eylül o eylül

Son düzenleme:
ankara cafenin eylülü evlenip büro açtı sonra başka şehre gitti şimdi de dilçada diye duymuştum... şimdi de geri dönmüş bu eylül o eylül
Insallah ya sevindim.. en kisa zamanda gider yazarim ama dilça cafenin nosu yok nette.. randevusuz bakmiyodu belki yine öyledir diye

yanlış da yönlendirmeyeyim dilçada mı değil mi arkadaşa bi sorayım ama tavsiye etmem :44: yine de sen bilirsin

Iste bende o yüzden birazda... telefon numarasini aradim google da dilça cafenin ama bulamadim... benim o dönem ne dediyse cikmisti hatta sallamistir demistim kendi kendime ama bi tek o bilmisti özel seyleri o yuzden bi kere daha şansimi denicem bakalim bu sefer nasi bakicak... bi ogrenin kesin oysa gidicem

yanlış da yönlendirmeyeyim dilçada mı değil mi arkadaşa bi sorayım ama tavsiye etmem :44: yine de sen bilirsin

Bebegin hoşgeldin bende bi ay oldu biraktim inan hherşey daha güzelmiş gibi geliyor.. Biraktik ama olsun seni ozlemişti burasiii

merhaba kızlar, geçen eskiden turuncu cafede çalışan şu an sahrada olan yasemine fal baktırdım.daha ben oturmadan ve fincana bakmadan mesleğimi söyledi ve beni şok etti.sevgilimle aramız bozuktu 3 gün içinde arıcak dedi ve aradı.daha önce yasemine giden arkadaşlar uzun vadede söyledikleri çıkıyor mu paylaşabilirlerse sevinirim.

Randevuyla calisiyormyus yani bakmadi,kahve 20 kahve tarot 50 tl imis,gitmeyi dusunmuyorum.bune fiyat ya bana ne bakiyorki 50 tl fiyat cekiyorr.para gozlere verecek param yok,

Dilçada mı yoksa cidandamıymış peki. Burda daha önce biri 15 baktırdım diye yazmıştı bu fiyatlar nasıl böyle hemen değişiyor anlamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…