Ankara'daki Falcılar

Kimse bakmadığı için 25 düşürmüş tatlımm . 40 tl ye bakar dı kocasıda dakika tutardı 20 dakkıka 40 tl . 2 yıl olmuşturrr.işler düşünce 25 çekmniş demekki

20 TL lik fal bu kadar olur diyeni gördükte dakika tutanınada hiç rastlamadım demek ki varmış vay beee.

çok fazla olmasada altınlarım çalınmıştı,burada bahsi geçenlere gittim birkaçınada arayarak telf.la baktırdım.esma hn.bana 3 aya kadar altınlarını bulacaksın yaşlı bir yakının aldı adında z harfi var dedi,tam yılbaşı günü baktırmıştım,aynen dedigi gibi dün hem çok sevindim hem çok üzüldüm,yakınımın böyle bir şey yapmasını aklım almıyor,altınlarımın yarısını dahi bulmuş olmam beni sevindirdi çünkü bende zan altında kalmıştım hoş olmayan şeylerle itham edilmiştim,sanki omuzlarımdan bir yük kalktı sayın tfnisa tesadüfte olsa yönlendirmeniz için teşekkür ediyorum

Son düzenleme:
kızlar deneyin derim kesinlikle iyi bana her dediği çıktı arkadaşlar ucuza bakıyor. ve 3 harflileri varmıs kadının. allita cafe 4.kat yıldız.yüksel caddesine tombiş diye cafe var o binada

yasemin hanımın yerini biliyor musunuz acaba ..ben siteye yeni üye oldum

nisanın numarasını biliyor musunuz acaba

çiğdemin yerini biliyor musunuz acaba

çiğdemin yerini biliyor musunuz

banada bakarmısın canım şu bekarlığım ne zaman bitecek, beni sevecek var mı?

Ya arkadasim yazik gunah ya niye bole sacma seylerle ugrasirsinizki .gelecegi gecmisi herseyi ALLAH bilir gerisi bos yalan dolan niye kendinizi kandiriyorsunuz rabbim akil ihsan eylesin

benimde tavsiyem var esra diye bir salih hoca diye ben aradım dedikleri var reklam yapmak istemiyorum sorunuz varsa özelden yazabilirsiniz

Ben iki ay önce Turuncu cafe Cengiz e gittim durumu bildi ama verdiği tarih tutmadı

Online fal sıktı gerçekten iyi dediğiniz biri var mı arkadaşlar? 40 tl ye kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…