Ankara'daki Falcılar

Ben ne zaman evlenecegim sekerim rica etsem bakar misin?

Medyum Narin kimdir?

Bana da bak ne olur :)) Ne zaman kimle evlenecegim

dün turuncu kafedeki yasemine gittim ..ilk başta iyi bi bocaladı ayrıldıgım sevgilimin harflerini tutturmayı denedi ama 3 harf denedi 3ü de tutmadı :90:
sonra hukukmu okuyosun dedi hayir yabancıdil dedim ama okulda 3. yılın dedi hayır 5 dedim yani bi tuturamadı başta ben yardımcı oldum artık azcık bilgi vereyimde tutturmaya başlasın , zaten iki dakka bakcak onuda bunlarla harcamayalım diye..neyse sonra biraz alıştı üç beş bişiler bilmeye başladı hayatımda gercekleşen..şuanla alakalı sevdigimin aklından gecenleri falan söledi 7 gün içinde seninle iletişim kuracak dedi bakalım olacakmı kaldı 6 gün..en yakın gelecekle alakalı bunları söledi..
yalnız son bir hafta 3 falcıya gittim biri asmalı konak kafede gay bi çocuk digeri masal kafe ahu biride turuncu yasemin üçüde aşağı yukarı aynı şeyleri söledi ,üçünün net söyledigi tek şey sevdigin sana dönecek vede sonbaharda yüzük görünüyor nişan söz olacak...
bu üçlüden herhangi birinin söylediklerini yaşamıış olan varmı ,ümitlenmek istemiyorum ,hatta içimde bi rahatlama olustu onada engel olamıyorum ,hayal kırıklıgından korkuyorum

bende alabilirmiyimm rica etsem :)

Mrh ben de yAsemine çok sıkı gidiyodum. Bişeyler bildiğini inandığım için aylardır aynı sözler bu adam seni seviyo dönecek kendi istiycek, bu yaz bitmeden nişan filan. Neyse ilk başta bildiğini düşünüp ben aylardır olmuycsk bir şeyin olacsğına kendimi inandirdım. Sonuç adam beni kesinlikle istemediğini benim başkasıyla evlenip mutlu olacağıma inandığını kendisinin de aklında başka biri olduğunu onunla evlenmek istediğini söyledi. Oysa yasemine her gittiğimde özellikle sordum başka biri gözüküyo mu diye soruyodum. Ceap kimse yok seni çok seviyo kafasınds bazı şeyleri oturtamamış sana kendi gelecek oluyodu . Bir de imsan psikolojisi olmasını istediği şeyleri söylediği için inanmak istiyosun yani tamam psikolojik. Sonuçta dönüp bakıyırum söylediği çoğu şeyi bdnden aldığı bilgilerle yorumlayarak söylemiş yani bilinen hiç bişey yok. Sonuç hüsran o yüzden söylenenlere çok insnmamak gerekiyo. Yoksa benim gibi psikolojiniz iyce bozulur.

valla haklısın ..bide bi hareketler yaptı çok emin görünüyo dönecekte dönecek normalde kahveye baktırıyodum eminmisiniz diye sordum bikaç sefer oda ordan 4-5 tane tarot kartı cekti al işte dönecek kesin dönüyor falan diyo ..ama bikere lafa başlarken bişi bilemedi..senin 5 aydır ayrı oldugun biri mi var dedi hayır dedim 5 hafta o zaman dedi hayır dedim 4 hafta.bak gördünmü senn ilişkini senden iyi biliyorum dedi ne alakaysa gülmemek için zor tuttum kendimi

Canim bnmde yuzuk falima bakarmisin ?

Aynı laflar şekerim o kadar çok şeyler söylüyo ki zaten bide bir ilişki için gittiğin o kadar belli ki ilşkisi düzgün olanın falcı da işi ne söylediği şeylerden bir kaçı tutuyo sen de bildi sanıyosun ya da dediğim gibi oyle olmasını istediğin için inanmak da kolay oluyo. Bana mesela ilk önce 3 kardeşlermiş dedi yok ha ikiymiş dedi öbürüde erkek miş yok kız deyince damatlarıymış o zaman, adamın maddi durumu kötğ sıkıntıları var dedi. Yok deyince olacak o zaman dedi imkansız olması. Ailesinden uzakta oturuyo dedi farklı şehirler ayrı evde oturo evet ama ailesiyle aralarında bir durak var sadece sonradan hatırladım ki yanlız yaşadığını ben söylemiştim yani şimdi farkediyorum ki bir çok çıkarımı benim söylemlerinden. Sen de inanmak istediğinden doğruymuş gbi geliyo bunu eni yaşayan benim her seferinde onun seni çok seviyor lafına inanıp 6 aydır olacak diye uğraştım geldiğim nokta ortada bunlara kendimi inandırmasam 6 ay önce bitirir şı anda normal hayata dönmeye başlardım. Sakına inanmayın

Tatlim turuncu yasemine bende baktirmistim bundan 1 yil kadar once...falin sonunda abla bak burda at var at murat mi kivamina geldik :)

bende mrk ediyorum ne zaman evlenecegim :) hakikaten medyum narin kim ?

Yoo hicbisey bilemedi :) durte durte fal bakti em son bnm dalga gectigimi farketti ben falciyim sadece herseyi bilmek zorunda degilim dedi birakti fali :)

Bana 6aydır adam sana evlenme teklif edicek dedi. Sonuç adam geldi başka bir kızla evleneceğini söyledi. Bide kafasında güya benden başka kız yokmuş bana aşıkmış salak gibi inandım. Sakına inanmayın benim gibi hayal kırıklığı yaşarsınız

Ben ne zaman evlenecegim sekerim rica etsem bakar misin?

Medyum Narin kimdir?
aynen öyle :) kendimce bakıyorum işte tahminime göre gerçek adınızın A harfiyle başlıyor ve yaşınızın 21 olması lazım.yüzüğüm öyle gösteriyor.Şu an birine aşıksınız ve partnerinizde size aşık 2015 te evlilik gözüküyor.boş bi vaktimde günü ve saatini de söyleyeyim.ayrıca şu an ki ruh haliniz kötü yansıyor. umarım tahminlerim doğrudur. ve şu an uyuyor olabilirsiniz.

yanlış alıntı yapmışım yukardaki yazım zeynepesra02 nin yorumuna istinadendi..

Adınızın R harfiyle başladığını tahmin ediyorum.Bi evlilik yaptığınız gözüküyor.Ayrılma aşamasında olabilirsiniz.Çocuğunuz olmadığını gösteriyor yüzügüm şu anda mutsuzsunuz.Tekrar evlilik yapacağınızı tahmin ediyorum.Yakın bi zamanda aşık olacaksınız.

bende mrk ediyorum ne zaman evlenecegim :) hakikaten medyum narin kim ?

26 YAŞINDA OLDUĞUNUZU TAHMİN EDİYORUM.şu an bekarsınız.ama kalbiniz dolu 2015 te evlilik gözüküyor.ve aynı sene içerisinde hamile kalacaksınız.şu anki ruh haliniz mutlu gözüküyor.Şu an uyuyor olmalısınız aynı zamanda Üzerinizde beyaz bir kıyafet olabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…