Ankara'daki Falcılar

tanattaki meryemin verdiği tarihlerde dedikleri çıktı...
yükselde allita diye bir yer var yıldız kilolu bir bayan..her dediği çıkıyor.pek bilinmesede gerçekten çok iyi
turuncu yasemin anı çok iyi bildi ve inananılmaz şaşırttı.dedikleri çıkmadı
şule burdan aramıştım pek beğenmedim zaten dedikleride çıkmadı
eylül mustafa anı bildi ama gelecek çıkmadı
karamel miydi ne berfindi sanırım oda tarihleri sağlam bildi hepsini olmasada verdiği tarihlerde bişeyleri yaşadım.
demet,figen,ortaköy yıldız,gül,turuncudaki tüm falcılar,o evim cafedekiler,tunalıda medyum aslı,medyum ilknur,nur,sevgi,eylül
ve aklıma gelmeyen bi ton kişi hepsini denedim :)))tabi telvedekiler sonra binnaz abla,fal sepeti ohhooo :))her ay ödediğim telefon faturası akıllara zarar bi okadar her ay bide fal baktırıyodum..nere olursa gidiyodum..uyarıyorum çoğuda ağzına bi kaşık bal sürüp yolluyor arkadaşlar..tabi bide sanırım fal frekans işi bana çıkanları yazdım size

sevgiyle kalın...

Sekerim burda Yasemin e giden cok oldu. Akil okuyor kesinlikle ama gelecekle ilgili dedikleri tutmuyor.

Ay ben de gittim bugün zihin okuyor gibi, üstüne kısa bakıyor soru soramıyorsunuz ağız tadıyla. kahve tarot baktırdım güya çok kısa geldi ve sadece ana yönelik bir iki nokta var gelecek için güzel söyledi inşallah çıkar ama sizler çıkmıyor diyorsunuz

:
bir ara cok populerdi bende gittim bir iki sey bildi suheyla hnm okadarr.

Tatlim aydinlatman icin tesekkurlerrr

Herkese mrh, bugün taynat meryeme gittim. Çok öyle bişey bildiğini söyledim kafandaki adamın ismini soruyor. Yasemin direk isim söylemişti. Meryem olmayacağını yasemin olacağını söyledi bakalım hangisinin ki çıkıcak. Bu arada bir görüşmem olacak mı diye ısrarla sordum ama ısrarla yok dedi oysa pazar günü buluşucam bir ilişki için filan deyil ama görüşücem ısrarla olmayacağını iptal ediceğini söyledi dediği çıkarsa paylaşırım. Bide isim tip vs söylemeden sana sorduğu sorularla yorum yapması çok hoşuma gitmedi bilgimize. Yarın de alita bahsedilen yıldıza gitmeyi düşünüyorum gidersem onu da anlatırım. Bu arads turuncudski yasemine gidip de dediği çıkanlar varsa lütfen paylaşsın

yorumlarını bekliyoruz tatlım:))

Arkadaşlar burda birde nisan ismini çok duydum gitmeye değer mi birde tel ve adresini msj atarsanız çok sevinirim. Şuanda ne kadara bakıyor bilginiz var mı? Aradığınızda hemen randevu alabiliyor musunuz

bende en son gittiğimde nuranı beğenmedim, halbusiki ondan öncekileri baya bilmişti, ve dediği bişey çıkmadı en son gittiğimde yakın zamanı bile bilemedi

süheyla hanımı çok severim ama uzun zamandır gidemedim ona,3yıl önce, ilk gittiğimde dediği herşeyi yaşadım
senin ikinci bi dilin olucak dedi 1 sene sonra ispanyolcaya başlamıştım ingilizcenin yanında
hem okuyup hem çalışma durumların olucak demişti, geçen sene başlamıştım ara ara çalıştım, şimdi yok böle bi durum ama
ex aşklarımdan biri geri dönücek dedi dönmedi yalnız verdiği tarihlerde genel olarak hep bişeyleri yaşadım,
evet dediklerinden çıkmayanlar oldu ama çıkanlarda oldu yazdığım gibi, yeni gelicek manita adaylarınıda biliyordu,
son zamanlarda nasıl uzun süredir gidemedim bilmiyorum eskiden bence iyiydi, sohbetini de severim, kendisinide kötü niyetli biri değil

bunlar dışında kimine tutuyor kimine tutmuyor kendi terciğiniz gidip gitmemek ben eylül kafedeki mustafa yı beğenirim, sude cafe deki neslihan hanımıda fiyatları o kadar da uçuk değil,

meryeme de giderdim eskiden ara ara dediklerinden çıkan da oldu çıkmayan da yalnız meryem yakın zamanda başarılı 1,2 en fazla 3 hafta içinde dedikleri çıkarsa çıkıyor yoksa yalan :) zaman konusunda pek başarılı değil, zamanı bilemiyor, bişey söyleşmişti aylar sonra çıkmıştı öle durumlarıda olabiliyor, fiyatını arttırmıştı en son kızıp daha da gitmedim, yalandan baktı bide 20 tl lik fala anca bu kadar bakabiliyorum demişti, şu an gözümde yerlerde...

birde turuncu kafedeki yasemin hanımıda denedim 2 ya da 3 kere sanırsam, geçmiş yakın zaman ve şu an konusunda başarılı ama gelecek sisli, gelecekte de nokta atışları yapsa keşke geçmişteki gibi, fal çıkıyo gibi oluyor ama çıktıktan sonra, haa bunu kasdetmiş diyosunuz

taze kan var mı? biri bi yıldız demiş, daha ayrıntı verebilirmisiniz ne kadara hangi falları bakıyor? randevulu mu ? nası biri böle insanların umutlarını sömüren cinsten kötü niyetlilerden mi?

Arkadaşlar burda birde nisan ismini çok duydum gitmeye değer mi birde tel ve adresini msj atarsanız çok sevinirim. Şuanda ne kadara bakıyor bilginiz var mı? Aradığınızda hemen randevu alabiliyor musunuz

canim nisan 200 lira..faceden medyum nisan diye yazarsan cikiyor ordan ulasabilirsin karsindaki kisinin dusuncelerini soyluyor o kadar..200 lira az bir para degil :) dusun derim gitmeden once :)

Çok teş ederim. 200 cidden çokmuş. Yakın geleceği biliyosa yine olabilir. Ama karşıdakinin düşüncesi için gidilmez. Ben zaten ne düşündüğünü biliyorum ne olacağız onu merak ediyorum. Bide şu var 2 haftadır cengize gittim 50, yasemine 40, ayfer diye birine gittim 50, meryeme gittim 30 170 tl oldu ama içlerinde sadece yasemin dişe dokunur bişeyler söyledi. Bunlara parça parça vericeğime iyi bakan birine toptan vermeyi tercih ederim. Ne kadar sürüyor falı ve neye bakıyor kahve mi su mu tarot mu gelecekle ilgili dediklerini yaşayan var mı lütfen gidenler biraz bilgi verebilir mi

Turuncu Cafe Yasemine daha önce gitmiştim..bana eylülün 19 unda seni arayacak sana bişey söyleyecem diyecek demişti..gününü tam hatırlamıyorum ama 19 undan 3-4 gün sonra beni aradı ve aynen sana bişey söyleyecem dedi..fakat ben dinlemeden bi bahane uydurup telefonu kapatmıştım..dayanamadım akşamında ben aradım ne söyleyecektin dedim..ha yok bişey dedi açık öğretimle ilgili bir şey sordu :) keşke sabahında söyle deseydim ah salak kafam..
yani bilmiyorum yaseminin söylediği tarih buydu..olayda bu şekilde oldu..yani pek önemli bişey olmadı..

Vallahi Nisan boluk porcuk seyler soyluyor, bana dedikleri kriptolu gibi, kagida bakip bakip hala anlamiyorum

Bence 200 tl kesinlikle etmez, 100 tl bir yere kadar bir kerelik deneme amacli evrilebilir ama 200 tl kesinlikle olmaz. Gitmeyelim hicbirimiz, boykot yaparsak fiyati indirir

Hicbiri degil cnm varliklari var kagida birseyler karaliyor oyle bakiyor ama dedigini anlamak cok guc gelecekle ilgili cok fazla sey demiyor atiyorum birsey soruyorsun bu olay hayirlii olur gibi seyler diyor...velhasil falini anlamak icin epey gibek catlatiyorsun :) onca ay oldu baktirali kagidi okudukca ne demek istemis ki diyorum :) cherryciminde dedigi gibi 200 tl verilmez boykot edelim :)

Doğru diyosunuz 200 tl vergisiz kazanç iyi deseniz yine tamam diycem ama anlamadığım şeye bide para vermek yok artık. Ben şu anda gökmen brothers da nuran hn bekliyorum çıkınca yorumlarımı paylaşıcam

yıldızın kesinlikle dedikleri çıkıyor.ama isim verir mi veremez mi meçhul...trafik kazası yapacağımıza kadar arabada nerde hasar olacağına kadar herşeyi söyledi.sevgilimden ayrıldığımı ısrarla döneceğini söyledi ve döndüde...ha tabi tarihlerde muhakkak sapma yaşanabilir ;fakat takip edildiğinde yıldıızın fallarının çıktığını göreceksin.

anı zaten biz biliyoruz önemli olan bize geçmişimizi anlatması değil ki

anı öğrenmek istiyorsan gidilebilir ama gelecek konusunda yetersiz ve çok pahalı bakıyor.kanımda bilinçteknik gibi bişey yapıyor.karşıdakinin düşüncelerini okuyor kimi merak ediyosan hepsi bu...

hayır tabiki umut vermiyo net konuşuyor..bu falcıların popülaritesi artıkça tavan yapıyorlar bu daha bilinmemiş bir insan ve kendi müşteri potansiyeli sağlam var..denk gelmiştim çişe giderken kadını arıyorlar falan
yükselde allita cafe var 4.katta orda şişman kilolu çok pozitif bi bayan
tombiş cafenin olduğu bina

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…