Ankara'daki Falcılar

Yeni isimlerden Zeynep Hanımdan bahsedilmiş. Gitmeyi başaran arkadaşlarım-ki cafeye gidenler sanırım ulaşamamışlar- yorum yazabilir mi? Yani o kadar deneyimden sonra fiyatı da uygunsa denenebilir mi?

Mustafa nasıldı?? fiyatı fena değil. Eylül kafe nerede canım.:44:

Bence fena degil, bana Subati verdi, cikarsa mutlaka yazarim.

Cafe Kizilayda, Sakaryada, balikcilarin ve cantacilarin oldugu caddede :)) Sakarya Metro duragindan cik, ilk soldaki sokaga gir. 4-5.ci apartman sanirsam, kafe bunlarin birinin 2.ci katinda. Sohbeti de kendi de tatli, hos bir adamdi Mustafa, suratsiz degildi. Kahve + tarot 20 tl bakti, bence iyiydi. Bir de soracagin kisinin resmini de soruyor, haberin ola

Teşekkürler ilk fırsatta deneyip burada yazarım. Bu ara falım geldi yine

Mustafa nasıldı?? fiyatı fena değil. Eylül kafe nerede canım.:44:

Mustafa konusunda benim biraz kafam karışık, yaklaşık 1 sene önce bir durumla ilgili söyledikleri çıktı ki olumsuz konuşmuştu. yakınlarda başka bir durumla ilgili gittiğimde anı bildi ve gelecek için de olumlu şeyler söyledi fakat ben çıkmasını beklemeden birkaç kez daha gittim ve bu sefer olumsuz konuşmaya başladı, bilemedim yani...sanırım sık gitmemek gerek, faldan ziyade durumu yorumlamaya dönüyor iş gibi.. bu arada bir arkadaşımın anını tutturamadı, bilginize...

Bir gittiğine bir daha gitmeyeceksin zaten bence de sık sık fal baktırmamak gerek, ben baktırmayalı çok oldu aynılarına da gitmek istemiyorum fırsat olursa birini deneyeceğim artık :18:

bugün baktırdım Mustafa'ya ve al benden de o kadar aklım karıştı birincisi kendinden emin ve iddialı bir şekilde olumsuz konuştu, ikincisi ana yönelik birşeyi bildi gibi fakat sonra kafamdaki kişiyi yerdi bitirdi neredeyse nefret edecektim ondan ve onun bana karşı olan bazı şeylerinde uydurdu resmen bu nedenle tereddüt ettim. üçüncüsü dediğim dedik illa onun dediği olacakmış gibi telkinlerde bulunuyor. tabi aklımda gönlümde bambaşka bir yerde olan biri hakkında bu kadar olumsuz şey duyunca insan ister istemez etkileniyor. etrafımda dolanan tipleri sıraladı fakat toplasam biri adam etmez güya onlardan birini seçecekmişim sonuç akıl karışıklığı...

yok ya inanma..baktırmadın farzet.. ben de üzüldüm son dediklerine ama arkadaşımın şu an yaşadığı şeyleri bile bilemeyip uydurunca inanmamaya karar verdim.. ama tabi güzel bir şeyler duymak için başka falcıya da gitmedim değil:) ay bunun sonu yok galiba ...

bende mustafayı beğenirim ve arada giderim ,
kızlar bunu hep söylüyorum fallar değişir diye , geçen sene severek aldığınız kazağı bu sene beğenmeyip giymiyosunuz mesela karalarınız değiştikçe fallarda değişir , bende hep anı tutturuyo geçmişide iyi biliyo bence tavsiye ederim, gelecekte de çoğu nokta atışları da oluyor ve bende çıkıyor genel olarak

Mustafa bana cok guzel seyler soylemisti, asiri olumlu bulmustum hatta.

Bana da mi salladi acaba ?

bana kötü şeylerde söylediği oldu hatta ilk gittiğimde geneli eski erkek arkadaşım hakkımda hep kötü konuşmuştu, ama sonra yeni birinin olucağını falan filan bi sürü şey anlattı verdiği zamana kadar hepsi çıkmıştı

Gelecekle ilgili güzel bir şey söyledi benim de beklentim olan.İnşallah çıkar :18: tek hoşuma giden yanı ağızdan laf alma derdi yoktu. ama ana yönelik birkaç tezat olunca aklım karıştı yani benim tanıdığım insanı bana neredeyse bir şerefsiz gibi anlattı

anlattığı kişi erkekmiydi? peki ? senin unutamadığın biri falanmıydı belki ondan kötülemiştir

Vallahi agzindan bal damladi simdi bal, adam sallamiyor yani

zeynep hanıma gittim sonunda, evim cafeden hatırlıyorum kendisini (daha önce oradaymış) ama ne demişti çıkmış mıydı hatırlamıyorum.. neyse, kahve ve tarot baktırdım su biraz pahalı geldi, biraz bildi diyebilirim, biraz da genel geldi açıkçası.. gelecekte söyledikleri çıkarsa gidin diyebilirim zaten 15-20 gün falan var söylediği önemli bir gelişme için.. bir de bana biraz fazla olumlu konuşuyormuş gibi geldi, daha önceden baktıran arkadaşlar bu konuda ne derler acaba??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…