Ankara'daki Falcılar

banada 2 ay ıcınde arıycak ama sen yuz vermıyceksın dedı ama baska konularla alakalı cok net bıldıgı seylerde oldu yanı bılemedımkı ya:KK43:

o falı düzenini eğer katineya baktırdıysan o şekilde yorumluyo, 2 ayıda geçicek dediği şeyler oldu bende tatlım

Dün akşam bir arkadaşımla görüştüm geçen günlerde kızılay'da güneş diye bi kadına fal baktırmış
kız hayattan soğumuş hem olumsuz konuşmuş hem de bilememiş çok yuvarlak konuşmuş
teselli etmeye çalıştım ya bak işte bilememiş zaten sen olumsuz konuşmasına ne takıyosun sallamış belli ki dedim
ama çok etkilenmiş.
Yani diyeceğim şu; bu işi bilmeyen fal bakmaya çalışmayacak
hem para veriyosun hem de asabın bozuluyor resmen karşıdakini olumsuz programlayıp yolluyor bazıları

güneşe ilk baktırdığımda hep olumsuz konuştu ve dedikleri çıktı,2. falında olumsuz olarak belirttiği şeyler çıktı, 3. falında hiç bişey çıkmadı daha da gitmedim ona :KK70:

o falı düzenini eğer katineya baktırdıysan o şekilde yorumluyo, 2 ayıda geçicek dediği şeyler oldu bende tatlım

neyse bakıcaz artık soyledıklerı cıksında zamanın onemı yok cıkarsa yazarım burdan gene:KK34:

Son düzenleme:
Cidan kafeden başlayım aklıma geldikçe yazacam daha..
Cidan kafede daha önce Ezgi Hanım diye biri varmış..çok methettiler fakat fal baktırmak nasip olmadı..açıkçası merak ediyordum..gittiğimde yoktu..bi kez daha gittim bu seferde Ezgi Hanım işten ayrıldı İstanbula gitti dediler.. Figen Hanım var dediler ..Figendende hiç memnun kalmadım..soru soruyorum SUS diyor susmazsan nasıl falına bakacam diyor..etrafına kafasını çevirerek ordan burdan ses duyuyormuş gibi tekerleme söyler gibi bir çırpıda fal baktı.bişey anladınız mı derseniz inanın ne söylediğini hatırlamıyorum bile..bi de falın başında kahve fincanın üstüne 1 tl koy dedi.bende bozuk param yok dedim..hemen elini havaya kaldırıp kasada duran birine işaret verdi ..bi de baktımki kasadan 1 tl gelmiş bile.. :) çıkışta onuda ödeyecek olan ben .:) ne salakmışım ya..şimdi öyle kızıyorumki kendime.göz göre göre soyuyorlar..sanki bi tek akıl onlarda var..hey Allahım ..

arka bahçe mi saklı bahçe mi öyle bir kafeydi tam hatırlamıyorum burdada Narin Hanıma baktırdım.inanın bana abartısız en az 20 tane isim saydı..tanımıyorum diyorum tanıycaksın diyor..Ahmet kim Mehmet kim şule kim Aysun kim selahattin kim kimde kim ha bire soruyor sanki hayatımda bunlar varda biri iş arkadaşım biri sevgilim diyecem güya..kısacası saçmalıktı..

aklıma geldikçe yazacam..

yazmayım yazmayım diyorum ama şu yazılanlarıda okuyunca dayanamıyorum.zaten falın parasını alıyorsun be kardeşim fincanın üstüne para koyma(para koparma ) da ne oluyor???böyle para isteyenlerinmasasından hemen kalkmak en doğrusu yani niyeti belli.Ayrıca soru sormayacaksam niye fal baktırayım elbette ki soracağım haksız mıyım yaw.
Neyse ki bu tarz tiplerden kurtuldum şükür.

asyam cafe asya mı bu? biz eski sevgilimle sözde temmuzda tekrar barışıp şimdiye evleniyorduk eski sevgilisinden nefret ediyordu...olmadı tabii aksine eski sevgilisi ile birleşti...Asya birşey de bilememişti durum hakkında.Asyayı ASLA tavsiye etmem.
Zeynep i de bilemem de 80 lira az değil o zaman 20 tl lik falda niye çıkmadı herşey...
Yanlış anlama sana laf etmiyorum bu falcıların paragözlüğü öldürecek beni 90 puanla atanmış bir devlet memuru 1820 tl alıyorken günlüğü 60 liraya falan geliyor falcıya ne oluyor da 80 lira alabiliyor yarım saat için...
Bende Nisanın bildiği şeyler de var son günlerde gelişen olaylarla daha iyi anlıyorum ama yazmıyorum bir şey var ki o sa olursa tüm domino taşları düşecek işte o zaman yazarım...Yine de Nisan 100 lira etmiyor ...Kimse de 100 lira etmez zaten...
Yalnız Mardin Kızıltepe nasıl biryer ki bilen var mı fal vs konusunda

gerçekten iyi bir hesaplama yapmışsın onca sene çalışmama rağmen günlüğüm 60 tl olmamışken bir falcıya 80-100 vermek tuhaf hep söylerim zaten.Canım 2-3 doğru cümle söyleyecek bende duyacağım diye o kadar para verilir mi ya? 10 kişiye baksa 3000 tl paraya bak.sanki ömrümüze ömür katıyorlar biraz makul fiyatlı olsalar bari.

bugun gırgır cafede deniz diye birisine baktırdım 30 tl çöpe gittiii resmen berbat.

az oncede şule ablaya baktırdım ağladım yine :KK43: çok tatlı bi kadın pozitif enerji verıyor :* mart ayını verdi bakalımm.

bu zeynep nerde bakıo fala kızlar buraya cafe ismi yazabiliosunuz sonuçta yada bürodaysa hangi bina kaçıncı kat

Günaydın hayırlı pazarlar herkese..
ya benim geçenlerde yazdığım şeyleri yayınlamamışlar..editörler neden böyle yaptı anlamadım..sonuçta burası bilgi alış-verişi değil mi ! mesajım hakaret içerikli filanda değildi sadece falcı deneyimlerimi anlatıyordum.. neyse tekrar yazayım..
Karamel Kafe Arif Bey 5 tl ye ilgileniyor bundan şikayetim yok :) diğer falcılar gibi başından atmaya çalışmadı..sadece her falcı gibi tarota yönlendirmeye ve daha fazla para koparmaya çalışıyor fakat ısrarla değil..sizede demiştir eminim "ben tarotu 20 ye bakıyorum ama sana 15 tl olur" kimseye söyleme felan diyor. :-) falı çıkıyor mu derseniz hayır çıkmıyor..iskambil kağıtlarına ve kahveye bakıyor..bi de odasında kumbarası var ihtiyaç sahibi çocuklar için gönlünden ne koparsa diyor :) yani içine para at bakışıyla bakınca insan ister istemez 5-10 kuruş atmak zorunda kalıyor..gerçekten ihtiyaç sahiplerine gittiğini bilsek eminim bi çok kişi buna sıcak bakacaktır..maalesef güvensizlik içinde ve içimizden kendimize kızarak hatalar yaptığımızı bile bile hala aynı hatalara düşüyoruz..aklımızı başımıza toplayalım artık.

bugun gırgır cafede deniz diye birisine baktırdım 30 tl çöpe gittiii resmen berbat.

az oncede şule ablaya baktırdım ağladım yine :KK43: çok tatlı bi kadın pozitif enerji verıyor :* mart ayını verdi bakalımm.

neden ağladın canım ? :KK50:

bu şule'yi merak etmeye başladım bende yaa..tlfdan da bakıyordu di mi?

neden ağladın canım ? :KK50:

bu şule'yi merak etmeye başladım bende yaa..tlfdan da bakıyordu di mi?

Ah tatlim cok ozeldi ailemle ilgili iste ** evet sule telfdnda bakıyor ama ayarlarsan evine de gidebiliyorsun ben hiç gitmedim ama gitmeyi düşünüyorum.

Ayrica herkese hayirli kandiller kizlar. Bu geceyi iyi degerlendirin ne isteginiz ne dileğiniz varsa Rabbim den isteyin .

Ah tatlim cok ozeldi ailemle ilgili iste ** evet sule telfdnda bakıyor ama ayarlarsan evine de gidebiliyorsun ben hiç gitmedim ama gitmeyi düşünüyorum.

anladım canımcım.. durum analizi iyi anladığım kadarıyla..olan şeyleri görebiliyor.. işte aslında çoğu falcı görebiliyor da geleceği tutturabiliyor mu o önemli..sana söylediklerine çok zaman var mı? belki o zaman net bir fikir verebilir bize..

buradan Gaussmat da şule den bahsetmişti.. Gaussmat, seninle ilgili gelecekle ilgili söylediklerinden çıkan var mı?

anladım canımcım.. durum analizi iyi anladığım kadarıyll..olan şeyleri görebiliyor.. işte aslında çoğu falcı görebiliyor da geleceği tutturabiliyor mu o önemli..sana söylediklerine çok zaman var mı? belki o zaman net bir fikir verebilir bize..

buradan Gaussmat da şule den bahsetmişti.. Gaussmat, seninle ilgili gelecekle ilgili söylediklerinden çıkan var mı?

Tatlim ben artik şöyle düşünüyorum . Gelecegi Allah'tan baska hic kimse bilebilir mi hayir.. ufak tefek seyler tutar tabi hersey allahin ol demesiyle olur. Yani fal baktirirken olaylari guzel bi sekilde ifade eden seni anlayan sana akil veren yol gosteren birisinin olmasionemli olan Şule de tam boyle. 30 tl verdim yani ne kadar konusmak istiyorsan o kadar. Dun baskasina 30 tl verdim yemin ederim ani bile bilemedi onu gectim ben anlatayım rahatlaym istedim ona bile musade etmedi 10 dk sürdü toplam. O yüzden kendinizi gelecegi bilen biri demeyin geleceği yalniz allah bilir ona sirk kosmayalim. Hisleri kuvvetli diyelim mantikli bi insan diyelim. 100 tl versende bilemiyo 10 tl versende en azından bizi rahatlatack akilli insanlari tercih ederim. Bu yönüyle Şule ablayi gozu kapali tavsiye ederim.

anladım canımcım.. durum analizi iyi anladığım kadarıyla..olan şeyleri görebiliyor.. işte aslında çoğu falcı görebiliyor da geleceği tutturabiliyor mu o önemli..sana söylediklerine çok zaman var mı? belki o zaman net bir fikir verebilir bize..

ya nasil desem ki en son olayi ongoremedi biraz farkli seyler demisti.tersi oldu gibi.ama verdigi 6 ay sonunda isler ters donerse bilmem.
aileyle ilgili isle ilgili dedigi seylerden cikanlar var.
bu arada yener burayi okuyo biliyorum bu sozum de ona yuzuk gordun kabul ama kisi yanlis oldu malum kisi eski sevgilisi ile 2060 yilina kadar gorusmeyecek dedin simdiki durum malum simdi de cocuklari olacak mutlu olacaklar gaussa donmicek diye haber yollamissin ins bunun da tersi olur ne deyim :)

Tatlim ben artik şöyle düşünüyorum . Gelecegi Allah'tan baska hic kimse bilebilir mi hayir.. ufak tefek seyler tutar tabi hersey allahin ol demesiyle olur. Yani fal baktirirken olaylari guzel bi sekilde ifade eden seni anlayan sana akil veren yol gosteren birisinin olmasionemli olan Şule de tam boyle. 30 tl verdim yani ne kadar konusmak istiyorsan o kadar. Dun baskasina 30 tl verdim yemin ederim ani bile bilemedi onu gectim ben anlatayım rahatlaym istedim ona bile musade etmedi 10 dk sürdü toplam. O yüzden kendinizi gelecegi bilen biri demeyin geleceği yalniz allah bilir ona sirk kosmayalim. Hisleri kuvvetli diyelim mantikli bi insan diyelim. 100 tl versende bilemiyo 10 tl versende en azından bizi rahatlatack akilli insanlari tercih ederim. Bu yönüyle Şule ablayi gozu kapali tavsiye ederim.

orasi da oyle tabi sacma sapan insanlara para vermektense sule abla iyidir yol gortericiligi anlaminda artik gelecegin cikmadigini gorduk bari iyi enerjisi olan insanlarla muhatap olalim.

şunu söyliyim gidecekler için zeynep hanım'da asya hanım'da pembe tablo çizmiyor hani '' herşey güzel herşey harika mükemmel olacak.'' gibi şeyler duymak istiyosanız gitmeyin bence.bu insanlar ne görüyorsa onu söylüyorlar
herkese dönmeye çalışıyorum 6 kişiye felan atabildim galiba şu 5 dakika bekleme işi çok sıkıntılı ya :/

bu arada burda paylaşabiliyor muyum? Modlara felan sorcam da onlar kim onu bile bilmiyorum :d

canım zeynep hanımın bulunduğu yeri tam olarak tarif edebilirmisin

merhaba istanbulda asmin cafe ergin sembol cafe toprak ve damlalar cafe sevinç için ne düşünüyorsunuz?

ben dün zeynep hanıma gittim fakat kapıyı kimse açmadı 5 gibi gitmeme rağmen. başka giden var mı bu arada merak ettim? ona baktıramayınca da kerem beye gittim, daha önce bahsi geçmişti burda ordan biliyorum, tarzı güzel de dedikleri çıkar mı bilemiyorum, kerem beyle ilgili yorum yapabilecek olan var mı?

bir de son olarak şunu sorayım; sakarya arka bahçe cafe mi ne adını tam hatırlamıyorum, serpile baktırdım yakında. çok önce de baktırmıştım kendisine, ya sürekli mi olumsuz konuşulur.. kim için gittiysem olmaz bu diyor kadın.. daha önce dediklerini yaşayan var mı acaba serpilin?

X