Ankara'daki Falcılar

Sonunda eve gelebildim şimdi size anlatıyım :)
Kadını gittim buldum adresi tamamiyle yanlış vermiş arkadaşım hahaha ben kızılayı tutturduğuna sevindim diyebilirim :KK70:
İlk başta kahve+sorulu tarot baktırdım 20 tl verdim ordada bildiği şeyler oldu ama çok fazla bir şey beklemeyin derim iyiydi ama :) Sonra su falı baktırdım içimden geldi baktırmak 80 tl bu arada uzun uzun bakıyor bayan... Her şeyi bildi inanamadım yani hatta korktum ayrıntı vermek istemiyorum çünkü özel hayatım...
Bayanın adı Zeynep hafta içi 6.30'dan sonra çalışıyor hafta sonu sadece cumartesi bakıyor o günde 11den 7ya kadar Kafe felan değil büro gibi bir yer koltuklar felan var sadece kendisi bakıyor bir de kızı var o da sevimli bir bayan. :)
Başka soru sorarsanız ayrıntı isterseniz seve seve yardım ederim adresi burda vermek serbest mi bilmiyorum ama isteyen mesaj atabilir.
Bu arada bu bayanın söylediği ile Asya Hanım'ın söylediği aynı ama Asya Hanım'ın iyi anını yakalamak gerekiyor çünkü çoğu zaman hasta yorgun oluyor sanırım üç harflilerle çalışmanın etkisi bu.Burda beğenmeyenler felan olabilir bu bayanıda beğenmeyen çıkacaktır çünkü fal kimse geleceği bilemez Allah dışında :)
Zeynep Hanım'ın Su falı 80 tl
İlgilenen olursa Asya hanım da 50 tl'ye bakıyor su+tarot+kahve.
----
Normalde belki bu yaptığım günah ama çok fazla umutsuz insan geziyor burda bunlardan biri benim bu insanlar güzel sözleriyle hayata daha çok bağladığını,geleceğe daha çok inanmamızı sağladığını düşünüyorum 3-4 yıl önce aile hayat herşey berbatken ben Asya hanım sayesinde normal hayatıma geri döndüm...Sanırım artık falcı denemiycem Allah'a bırakmak gerekiyor bazı şeyleri geçmiş geçmişte kaldı irdelemenin hiçbir anlamı yok geleceği'de ondan istemek gerekiyor...

+Reklam felan yapmıyorum bunu mesajlarımdan anlayabilirsiniz kimseye gidin gitmeyin de demiyorum karar sizin :)

Kafam Karştı cnm. bu dediğin karanfilde 15 tl ye bakan falcımı?

Kadını gittim buldum adresi tamamiyle yanlış vermiş arkadaşım hahaha ben kızılayı tutturduğuna sevindim diyebilirim :KK70:
İlk başta kahve+sorulu tarot baktırdım 20 tl verdim ordada bildiği şeyler oldu ama çok fazla bir şey beklemeyin derim iyiydi ama :) Sonra su falı baktırdım içimden geldi baktırmak 80 tl bu arada uzun uzun bakıyor bayan... Her şeyi bildi inanamadım yani hatta korktum ayrıntı vermek istemiyorum çünkü özel hayatım...
Bayanın adı Zeynep hafta içi 6.30'dan sonra çalışıyor hafta sonu sadece cumartesi bakıyor o günde 11den 7ya kadar Kafe felan değil büro gibi bir yer koltuklar felan var sadece kendisi bakıyor bir de kızı var o da sevimli bir bayan. :)
Başka soru sorarsanız ayrıntı isterseniz seve seve yardım ederim adresi burda vermek serbest mi bilmiyorum ama isteyen mesaj atabilir.
Bu arada bu bayanın söylediği ile Asya Hanım'ın söylediği aynı ama Asya Hanım'ın iyi anını yakalamak gerekiyor çünkü çoğu zaman hasta yorgun oluyor sanırım üç harflilerle çalışmanın etkisi bu.Burda beğenmeyenler felan olabilir bu bayanıda beğenmeyen çıkacaktır çünkü fal kimse geleceği bilemez Allah dışında :)
----
Normalde belki bu yaptığım günah ama çok fazla umutsuz insan geziyor burda bunlardan biri benim bu insanlar güzel sözleriyle hayata daha çok bağladığını,geleceğe daha çok inanmamızı sağladığını düşünüyorum 3-4 yıl önce aile hayat herşey berbatken ben Asya hanım sayesinde normal hayatıma geri döndüm...Sanırım artık falcı denemiycem Allah'a bırakmak gerekiyor bazı şeyleri geçmiş geçmişte kaldı irdelemenin hiçbir anlamı yok geleceği'de ondan istemek gerekiyor...

+Reklam felan yapmıyorum bunu mesajlarımdan anlayabilirsiniz kimseye gidin gitmeyin de demiyorum karar sizin :)

Bende Zeynep Hanımın adresini ve telefon numarasını mesaj olarak alabilirmiyim? Teşekkürler

sonunda eve gelebildim şimdi size anlatıyım :)
kadını gittim buldum adresi tamamiyle yanlış vermiş arkadaşım hahaha ben kızılayı tutturduğuna sevindim diyebilirim :d
ilk başta kahve+sorulu tarot baktırdım 20 tl verdim ordada bildiği şeyler oldu ama çok fazla bir şey beklemeyin derim iyiydi ama :) sonra su falı baktırdım içimden geldi baktırmak 80 tl bu arada uzun uzun bakıyor bayan... Her şeyi bildi inanamadım yani hatta korktum ayrıntı vermek istemiyorum çünkü özel hayatım...
Bayanın adı zeynep hafta içi 6.30'dan sonra çalışıyor hafta sonu sadece cumartesi bakıyor o günde 11den 7ya kadar kafe felan değil büro gibi bir yer koltuklar felan var sadece kendisi bakıyor bir de kızı var o da sevimli bir bayan. :)
başka soru sorarsanız ayrıntı isterseniz seve seve yardım ederim adresi burda vermek serbest mi bilmiyorum ama isteyen mesaj atabilir.
Bu arada bu bayanın söylediği ile asya hanım'ın söylediği aynı ama asya hanım'ın iyi anını yakalamak gerekiyor çünkü çoğu zaman hasta yorgun oluyor sanırım üç harflilerle çalışmanın etkisi bu.burda beğenmeyenler felan olabilir bu bayanıda beğenmeyen çıkacaktır çünkü fal kimse geleceği bilemez allah dışında :)
zeynep hanım'ın su falı 80 tl
ilgilenen olursa asya hanım da 50 tl'ye bakıyor su+tarot+kahve.
----
normalde belki bu yaptığım günah ama çok fazla umutsuz insan geziyor burda bunlardan biri benim bu insanlar güzel sözleriyle hayata daha çok bağladığını,geleceğe daha çok inanmamızı sağladığını düşünüyorum 3-4 yıl önce aile hayat herşey berbatken ben asya hanım sayesinde normal hayatıma geri döndüm...sanırım artık falcı denemiycem allah'a bırakmak gerekiyor bazı şeyleri geçmiş geçmişte kaldı irdelemenin hiçbir anlamı yok geleceği'de ondan istemek gerekiyor...

+reklam felan yapmıyorum bunu mesajlarımdan anlayabilirsiniz kimseye gidin gitmeyin de demiyorum karar sizin :)

acaba bu akşam uygun mudur? Sahiden bende merak uyandırdı bana da yazar mısınız lütfen adresi

Şunu söyliyim gidecekler için Zeynep Hanım'da Asya Hanım'da pembe tablo çizmiyor hani '' herşey güzel herşey harika mükemmel olacak.'' gibi şeyler duymak istiyosanız gitmeyin bence.Bu insanlar ne görüyorsa onu söylüyorlar
Herkese dönmeye çalışıyorum 6 kişiye felan atabildim galiba şu 5 dakika bekleme işi çok sıkıntılı ya :/

Bu arada burda paylaşabiliyor muyum? modlara felan sorcam da onlar kim onu bile bilmiyorum :KK70:

Son düzenleyen: Moderatör:
Adres yaziliyo ama.. en iyidi adresi yaz.. yazamiyosan msj atatmidin bana acaba ? Gdenkerde sonucu yazsin hakkaten

----

Ben sunu anlamadım kahve +tarota 20 tl ye bakıyor ve iyi cevap veremiyor ama 80 tl lik falda herseyi biliyorr. Bu çok garibime gitti açıkcasıı. İyi falcı her konuda iyi bakarr yani bilen bilir. bu kadın 80 tl lik fala baktıgında ise herseyi biliyor. iki ihtimal var bu falcı 80 tl lik fal için kişileri yönlendiriyor yada reklam varr.Asla gitmem bastan kaybetti bu falcıı

Parayı kolay kazanmıyoruz Bu insanlar ne yapıyorlarki 80 tl istiyorlar merak ediyorum açıkcasııı. Fal baktıra baktıra fal bakmayı anlamısszdır çogumuz bizdemi fal baksak 50 100 tl ye .. Birde deriz 3 harflilerimiz var diyee..

Ben sunu anlamadım kahve +tarota 20 tl ye bakıyor ve iyi cevap veremiyor ama 80 tl lik falda herseyi biliyorr. Bu çok garibime gitti açıkcasıı. İyi falcı her konuda iyi bakarr yani bilen bilir. bu kadın 80 tl lik fala baktıgında ise herseyi biliyor. iki ihtimal var bu falcı 80 tl lik fal için kişileri yönlendiriyor yada reklam varr.Asla gitmem bastan kaybetti bu falcıı

Yani demek istediğim kahve'de herşey ayrıntılı olarak çıkmadı ne diyim fincanda çıkmadı işte :)

reklam yapmıyorum bundan bir kazancım yok sadece ben beğendim gidip gitmemek size kalmış kimseye ''kesinlikle gidin herşey çıktı inanılmazdı '' demiyorum fark ettiyseniz :)

Parayı kolay kazanmıyoruz Bu insanlar ne yapıyorlarki 80 tl istiyorlar merak ediyorum açıkcasııı. Fal baktıra baktıra fal bakmayı anlamısszdır çogumuz bizdemi fal baksak 50 100 tl ye .. Birde deriz 3 harflilerimiz var diyee..
haha bence piyasadaki çoğu kişiden daha iyi bakar burdaki çoğu kişi :)

Şunu söyliyim gidecekler için Zeynep Hanım'da Asya Hanım'da pembe tablo çizmiyor hani '' herşey güzel herşey harika mükemmel olacak.'' gibi şeyler duymak istiyosanız gitmeyin bence.Bu insanlar ne görüyorsa onu söylüyorlar
Herkese dönmeye çalışıyorum 6 kişiye felan atabildim galiba şu 5 dakika bekleme işi çok sıkıntılı ya :/

Bu arada burda paylaşabiliyor muyum? modlara felan sorcam da onlar kim onu bile bilmiyorum :KK70:

asyam cafe asya mı bu? biz eski sevgilimle sözde temmuzda tekrar barışıp şimdiye evleniyorduk eski sevgilisinden nefret ediyordu...olmadı tabii aksine eski sevgilisi ile birleşti...Asya birşey de bilememişti durum hakkında.Asyayı ASLA tavsiye etmem.
Zeynep i de bilemem de 80 lira az değil o zaman 20 tl lik falda niye çıkmadı herşey...
Yanlış anlama sana laf etmiyorum bu falcıların paragözlüğü öldürecek beni 90 puanla atanmış bir devlet memuru 1820 tl alıyorken günlüğü 60 liraya falan geliyor falcıya ne oluyor da 80 lira alabiliyor yarım saat için...
Bende Nisanın bildiği şeyler de var son günlerde gelişen olaylarla daha iyi anlıyorum ama yazmıyorum bir şey var ki o sa olursa tüm domino taşları düşecek işte o zaman yazarım...Yine de Nisan 100 lira etmiyor ...Kimse de 100 lira etmez zaten...
Yalnız Mardin Kızıltepe nasıl biryer ki bilen var mı fal vs konusunda

Son düzenleme:
herkese merhaba..Ankara da denemediğim falcı kalmadı desem yeridir..çoğunlukla 5 tl promosyon baktırdım..bir falcıyı denemeden 30-50 tl vermek bana göre değildi.memnun kaldıysamda en fazla vereceğim 20 tl.ilk gittiğm falcı Helin di.şuan işteyim müsait olduğum bir zamanda tek tek baktırdığım falcıları anlatacam..şimdilik gittiğim kafeleri yazayım..Turuncu kafe,arka bahçe,asyam kafe,evim kafe,konur 2 deki fal kafe,3.göz,güneş kafe,gırgır kafe,çatı kafe,masal kafe (buraya girmemle çıkmam bir olmuştu :) 6.his daha önce kardelen kafeydi.karamel kafe,rengarenk kafe,gülce,dilça,tarot kafe,asmalı konak,my kafe,gizemin yeri,avanti kafe ,murat akademi dersanesinin orada ara sokakta bi kafe daha vardı (sinek avlıyor) ismini hatırlayamadım.

Cidan kafeden başlayım aklıma geldikçe yazacam daha..
Cidan kafede daha önce Ezgi Hanım diye biri varmış..çok methettiler fakat fal baktırmak nasip olmadı..açıkçası merak ediyordum..gittiğimde yoktu..bi kez daha gittim bu seferde Ezgi Hanım işten ayrıldı İstanbula gitti dediler.. Figen Hanım var dediler ..Figendende hiç memnun kalmadım..soru soruyorum SUS diyor susmazsan nasıl falına bakacam diyor..etrafına kafasını çevirerek ordan burdan ses duyuyormuş gibi tekerleme söyler gibi bir çırpıda fal baktı.bişey anladınız mı derseniz inanın ne söylediğini hatırlamıyorum bile..bi de falın başında kahve fincanın üstüne 1 tl koy dedi.bende bozuk param yok dedim..hemen elini havaya kaldırıp kasada duran birine işaret verdi ..bi de baktımki kasadan 1 tl gelmiş bile.. :) çıkışta onuda ödeyecek olan ben .:) ne salakmışım ya..şimdi öyle kızıyorumki kendime.göz göre göre soyuyorlar..sanki bi tek akıl onlarda var..hey Allahım ..

arka bahçe mi saklı bahçe mi öyle bir kafeydi tam hatırlamıyorum burdada Narin Hanıma baktırdım.inanın bana abartısız en az 20 tane isim saydı..tanımıyorum diyorum tanıycaksın diyor..Ahmet kim Mehmet kim şule kim Aysun kim selahattin kim kimde kim ha bire soruyor sanki hayatımda bunlar varda biri iş arkadaşım biri sevgilim diyecem güya..kısacası saçmalıktı..

aklıma geldikçe yazacam..

asyam cafe asya mı bu? biz eski sevgilimle sözde temmuzda tekrar barışıp şimdiye evleniyorduk eski sevgilisinden nefret ediyordu...olmadı tabii aksine eski sevgilisi ile birleşti...Asya birşey de bilememişti durum hakkında.Asyayı ASLA tavsiye etmem.
Zeynep i de bilemem de 80 lira az değil o zaman 20 tl lik falda niye çıkmadı herşey...
Yanlış anlama sana laf etmiyorum bu falcıların paragözlüğü öldürecek beni 90 puanla atanmış bir devlet memuru 1820 tl alıyorken günlüğü 60 liraya falan geliyor falcıya ne oluyor da 80 lira alabiliyor yarım saat için...
Bende Nisanın bildiği şeyler de var son günlerde gelişen olaylarla daha iyi anlıyorum ama yazmıyorum bir şey var ki o sa olursa tüm domino taşları düşecek işte o zaman yazarım...Yine de Nisan 100 lira etmiyor ...Kimse de 100 lira etmez zaten...
Yalnız Mardin Kızıltepe nasıl biryer ki bilen var mı fal vs konusunda

Orda kahveye bakan cok unlu bir hatun varmis kuzum, hatta burda biri topik acmisti, giden, duyan bilen var mi diye.

Gidersen bana da fincan kapatir misin :KK4:

Orda kahveye bakan cok unlu bir hatun varmis kuzum, hatta burda biri topik acmisti, giden, duyan bilen var mi diye.

Gidersen bana da fincan kapatir misin :KK4:

Gitmem sanırım canım benimkinin pardon eski benimkinin eski sevgilisi yine pardon nişanlısı orada çalışıyormuş valla bişey yaptırdı diye korkuyorum...kızıltepeye fal için gitmem sanırım...

karanfil sokakta Asmalı Konak kafede Helin Hanım vardı..şimdi Avanti Kafeye geçmiş..iyi hoş bir bayan hatta ilk falıma baktığında tarih tutturmuştu..fakat sonraki fallarında tutturamadı..ve hep aynı şeyleri söyledi burcumu sordu başka burçta söylesem yine yıldızın düşük diyecekti..bi de kenzül arş duası perşembe günleri ve 41 sayısı..klasik sözleri :)
Gırgır kafe de Tuğçeye baktırdım küt saçlı, sevimli bir kız.ilk başlarda 7,5 tl ye bakıyordu sonradan 20 tl ye çıkmış..onuda ikidir denemiştim o da maalesef..
konur 2 sokakta fal kafe Rukiye Hanıma baktırdım isim bilme konusunda iyi..harfleri tutturmuştu..anı iyi biliyor fakat yakın zaman söyledikleri gerçekleşmedi..aslında bu kadında fal yeteneği var diye düşünüyorum ama işini pek önemsemiyor gibi geldi bana..yine aynı yerde Özge,Özlem(kapalı bir bayan),Evrim,Türkan vardı..Türkana baktırma fırsatım olmadı.Özge çok sıradan baktı.Özlem Hanım'ın benden önce baktığı bir bayana kulak misafiri olmuştum ona ne söylediyse aynı şeyleri banada söyledi :) Evrim Hanımda hoş bir bayan yorumları mantıklıydı fakat söyledikleri çıkmadı :-)
Evim Kafe de Leyla diye esmerden bir bayana baktırmıştım.5 tl lik olduğu için toplasan söyledikleri 3 cümleyi geçmez..paran kadar işte bu kadar dercesine beni gönderdiler :))
Gülçe kafede Gül Hanıma baktırmıştım..şimdi 6.His kafenin bir alt katı ya da o binanın 3.katında bir fal kafede çalışıyor.Onu orda görünce kaçmıştım :) Gülçe Kafede baktırdığımı anlatıyım..fal için 5 tl ye pek razı olmadı benide ikna edemedi yüzü filan değişti bunu hissettim kesin bana olumsuz şeyler söyleyecek dedim öyle olmadı ama söylediği şeyleri yazayım..fincanı açtı inişe geçmiş 6 aydır mutsuzsun dedi.bu kadar dedi.ben 5 tl ye kahve fincanını bile kaldırmıyorum dedi.iyide ben sana 20 verirdim ama önce bi nasıl falcısın denememe izin verseydin ya dimi :)) hah buldum falcımı diyecektim belkide..belkide tarot açtıracaktım ya da her ay düzenli olarak sana fala gelecektim..kim kaybetti belli değil :)
aklıma geldikçe anlatacam ..lütfen çok paralar vermeyin falcılara..

X