Ankara'daki Falcılar

özelden numara isteyen canlar pek imkan bulamadım ama sanırım bi şekilde bulup gitmişsiniz şuleye.
şule ablayı çok seviyorum ve falına yorum yapamam bana dediği bir iki şey çıktı çıkmadığı kişiler de vardır olabilir tabi.
yaseminin dediği olmadı malesef evlilliğimizin ilk 10 yılını anlattığı şahıs eski sevgilisi ile nişanlandı ki bunu bilen falcı olmadı melek öz dışında hayatında biri var deyip tahmin eden de olmadı.
şule abla çok olumlu konuşmamıştı ilk falında ama 6 ay vermişti dolmadı 6 ay henüz.
kızılayda ofisinde bakan gül isimli bi falcıyı duyan bilen baktıran var mı?

Arkadaşlar merhaba. Nisan dan sonra bir süredir fal baktırmıyorum. Karmakarışık faldan sonra ara verdim de. Son mesajlarda şule nin ismi geçiyor ancak çayyolu bana uzak olduğu için gidemem. Bana "an"ı bilecek bir falcı önerir misiniz? Bu arada Gausmet Gül kim?

şuleye baktırıpta dedikleri çıkan varmı?

merhaba bir hafta ya da on gündür uzak kalmıştım burdan bir bakayım diye açtım yeni nir isimle karşılaştım ''şule''
bende bi değişiklik oldu, normalde yeni birini keşfedince hemen yönelirdim ama şimdi isteğim yok.
Nuran'dan sonra arayışım kalmadı. Sahiden çok iyi bir tavsiyeydi benim için kafamda hiç soru işareti kalmadı.
Zaten bir de çok beğendiğim soner var bu ikisi bana iyi geliyor.
Ayrıca nuran' tavsiye ettiğin için tekrar teşekkür ederim :)
eğer şule'ye gidersen paylaş lütfen, senin deneyimlerini merak ediyorum
bu fal konusunda seçici olduğunu biliyorum ve bu işten anlıyosun

nurandan memnun kalmana sevındım ınan o kadar cok para saçtımkı bu ıse paranın bosa gıtmemesı benı mutlu ettı suleye baktırcam ama şu ıkı haftayı bı atlatıyım ondan sonra baktırcam ve kesınlıkle paylasırım burda:)

Nuran hanımı bende beğendim :)
Çok fazla ayrıntılı bakmıyor ne görüyorsa söylüyor ve bitiriyor.
Fincanı açmadan önce okulumla ilgili sorunlarımın olduğunu felan bildi. Birkaç Tarih verdi ama sanmıyorum onlar çıkmaz :) Daha geç olur...Şule Hanımıda denemek istiyorum aslında...

Arkadaşlar merhaba bir süre fal işine ara verdikten sonra Nuran Hanıma gittim geçenlerde. "An"ı bile tutturamadı Mevcut durumumu dahi bilemedi. Memnun olan arkadaşlar var ama ben de olmadı. Paylaşmak istedim. "An"ı bileceğini düşündüğünüz isim önerebilir misiniz?

Dün akşam bir arkadaşımla görüştüm geçen günlerde kızılay'da güneş diye bi kadına fal baktırmış
kız hayattan soğumuş hem olumsuz konuşmuş hem de bilememiş çok yuvarlak konuşmuş
teselli etmeye çalıştım ya bak işte bilememiş zaten sen olumsuz konuşmasına ne takıyosun sallamış belli ki dedim
ama çok etkilenmiş.
Yani diyeceğim şu; bu işi bilmeyen fal bakmaya çalışmayacak
hem para veriyosun hem de asabın bozuluyor resmen karşıdakini olumsuz programlayıp yolluyor bazıları

Benim de başıma öyle birşey gelmişti karamel cafe'deydi bayanın adını hatırlamıyorum. Babamın annemi aldattığını mı söylemedi benim salak olduğumu mu şu an hayatımdaki adamın olmayacağını mı...Dolmuşta nasıl ağlayarak indiğimi hatırlıyorum.Bir daha da gitmem o cafeye.Dedikleri de çıkmadı.

Sule tarota bakiyor 30 tl. Bende hic evine gitmedim telde bakiyor . Ama sanirim isteyen eve de gidebiliyormus.

Garanti o kişi Göksu 'dur :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…