Ankara'daki Falcılar

Mesaj atamıyorum ama " medyum Nisan" diye google da arama yapınca facebook sayfasında telefonuna ulaşabilirsiniz. Ben de ordan aldım numarayı....

agzina saglik canim gunlerdir soylemek istediklerimi ustune ceza almama sebep olan seyi cok net ifade etmissin.
xlilax de seni hakli bulmus buraya reklamci yazmicakmisiz, muneye mesaj at ya da pelin7nin bi mesajinin sol altindaki siyah unleme tikla.
umarim pelin7 ve onun begendigi herseyi begenenler(!) hakettikleri gibi siteden uzaklastirilir.
bi uye burada gokcenin onu ruyasinda gordugunu yazmisti aysegul ismini falan bildigini soylemisti.ben de ozlemcim sen nisanin falini buraya yazdin pelin(gokce) okudu aysegul lafini ve de seni ruyasinda gormus gibi yazdi demistim!oo zaman taslandim resmen o uyenin de sucu yok buraya nisanin falini yazmisti kizcagiz gokce de okudu.
ikinci bi celiski de koyde oturan ve yanlis hatirlamiyorsam saglik problemi olan internete girmeyi b
ilmeyen gokce burada yazilan herseyden haberdar!

Slm kizlar..uzun zamandir girmiyorum...ben nisanin bir dedigi cikti yerine soylediklerinden cikanlari yazdim ama sanirim ii niyet kurbani oldum :) neyse bu arada nisan ablanin soyledigi birseyi daha yasadim tarihi sarksa da gausscum bence sende de boyle birsey oldu...

Slm kizlar..uzun zamandir girmiyorum...ben nisanin bir dedigi cikti yerine soylediklerinden cikanlari yazdim ama sanirim ii niyet kurbani oldum :) neyse bu arada nisan ablanin soyledigi birseyi daha yasadim tarihi sarksa da gausscum bence sende de boyle birsey oldu...
ozlemim yine umut verdin valla :) yeni ve ucuz falci bulmaliyiz nisan iyi hos ama cok pahali

nisan' ın tutturamadığı bir ben bir de gauss var sanırım..yalnız değilsin Gaussmatcım :)

merhaba kızlar,
arada girip ben de tecrübelerimi paylaşıyorum,bunu yapmak zorunda hissediyorum kendimi çünkü.birbirimizi uyaralım babında
eylül cafe de ,efsun hanım var (oranın sahibiymiş) arkadaşımla gittik.arkadaşım evli ve ikizleri var ayrıca öğretmem.arkadaşımı uyardım o bişey söylemeden sakın söyleme.yüzüğünüde çıkar..tabi ilk soru:evlimisin? arkadaşım onu da siz bilin dedi. neyse bende dinliyorum yan masadan. söyledikleri: canım benim çok kısa sürede bi kısmetin var sana yüzük çıkmış adamın adı mert,ferit gibi bişey..uzun süre çocuğun olmayacak,tedavi olacaksın..bir de iş sıkıntın var ama 1 ay sonra iş bulacaksın...teşekkür ettik çıktık,bir de üstüne para verdik....kanmayın lütfen.

evim cafe Gülcan sanırım: önce bana evleneceksin dedi ( evliyim bu arada) eşinle tesatüf tanışacaksın dedi (13 yıldır tanıyorum )neyse işte siz anlayın. sonra ben devam etmeyin isterseniz dedim ,eşimin ismindeki bi iki harf, söyledi...bişey demedim çünkü atılıp tutulabilir..neyse işte siz anlayın

eylül cafe ..mustafa (çok konuşuldu,hangisi bu bilmiyorum ama benim dediğim uzun esmer genç biri.elinden telefonu düşmedi.kırmızı küçük tarot kartları var . içtiğim kahve fincanına 1 kere bile bakmadı ) önce bir çocuk var burda dedi.çoçuğum yok deyince..yani eşinle aran kötü bundan da kaynaklanmış o istemiş sen istememişsin dedi..(gülermisin ağlarmısın) anı bildi ve onun üstünden attı tuttu.boşanacaksın falan dedi. ben de tam çıkarken ee 1 çocuk görmüştünüz hani dedim. ya işte açıkladım ya o çocuk olmayan çocukmuş dedi :))off kızlar yorumları iyi okuyun ve ona göre para kaptırmayın..

falcıların klasik taktiği var,parmağınızda yüzük yoksa evlimisin diye soruyorlar..sizce diyorum .yani evliysen de evli değilmiş gibisin eşinden kopuksunuz gibi çıkıyor diyorlar..üzgün yada neşesiz gidersenz bu yıl çok sıkıntılı olmuş,sorunların var diyorlar..neşeliyseniz kız maşşallh sen yat kalk dua et senin sorunun yok maşallah diyorlar.dedim ya tamamen sizi inceliyorlar,mimikler çok önemli .herhangi bişey sezerlerse sadece o konu üzerinden gidiyorlar.
bir de şu sanal falcılar var..dikkat ettiniz mi dilek kızmı var mutlaka,bişey yazacaksınız ki ona göre yorum yapsınlar..ben sanal bir falcıya tarot baktırdım ama dilek kısmını boş bıraktım..site yönetimi bana hemen mail atmış,dilek kısmını boş bıraktığınız için falcımız falınıza bakamıyor diye..ben de bi mail döşedim,benim dileğim yok olanı söylesin diye...tabi klasik atmış 3 tutmuşsa 5 tutmamış (kısacası önceliğinizi öğrenip ona göre yorum yapıyorlar )aman ha 20-20 lira derken bi sürü para kazanıyorlar üzerinizden
bir de bunların kıvırma yönleri var...sanal da biri ne fal baktırdım bebek var çok istiyorsunuz bebek çıkmış falan dedi...ben de soru cevap kısmına :ne alak ben yeni evliyim hiç bebek istemiyoruz siz nasıl gördünüz diye yazdım...yani canım burda bebek yeni oluşum anlamına da gelir ben o bakımdan söyledim diye bi cevap yazmışki akıllara zarar..
uzatmayayım: bir gün fal bakan bir abla bana dediki,bir falcıya gidince sakın kendinizden bahsetme ve mimiklerine dikkat et ,o zaman anlarsın biliyor mu ,sallıyor mu dedi..siz siz olun kızlar ASLA RENK VERMEYİN ...sevgiler,

bugune kadar bana tutan tek fala semrin bakti evim cafedeydi sonra kayiplara karisti simdi 3. gozdeymis ikinci fali tutmadi yalniz.ama ucuzdur iyidir gidilir umarim sen de memnun kalirsin.benim disimda ondan memnun olup yazan yok ama bunu bil :KK66:
şekerim bu 3.göz dediğin nerde tam yeri bende semrini arıyorum bulamıyorum diğerlerine göre iyidir

Nisanı buldum :) evet ücreti dolgun ama ağzınız açık kalıyor itiraf edeyim. Sık sık söylendiği gibi o ana dair yaşadıklarınızı , karşıdaki insanın ağzından birebir aynı kelimeleri kullanarak söylüyor. Geleceğe dair ben çok net soru sormadım, nette cevap almadım zaten. Ama ben sormadan söyledikleri de var iyi mi kötü mü olduğunu anlayamadığım. Bir iki kısa zaman verdi 16 gün , 4 hafta diye ... Çıkarsa olumlu olumsuz paylaşacağım.
selam canım .numarayı ve adresı banada yollarsan sevınırım sevgıler:KK16::KK16::KK16:

nisan konusunda tereddütlüyüm hala...dediği zamanında olmadı hatta hala olmadı...anı bildi işte yani benim bilmediğim şeyleri söyledi ama karşı taraf öyle düşünüyordur...numarası face de var kızlar ama 100 lira olunca önerilmiyo az değil

canım 250 ye cıkarmıs dıye duydum sankı.yanı facebookta yorum yazmıslar bu kadar zam yapılır mı dıye :KK36::KK36::KK37:

canım 250 ye cıkarmıs dıye duydum sankı.yanı facebookta yorum yazmıslar bu kadar zam yapılır mı dıye :KK36::KK36::KK37:
Yok artık..En son dört yıl önce Medyum Zodyak'a 200 tl vermiştim.Tek bir dediği çıkmadı.Hadi taş çatlasın 100 tl dir bi falcıya verilecek para, hoş oda abartıya...Baktırmayı düşünmüştüm.Başkalarını bilmem ama Nisan'a vericek ne 250 tl ne de o göz yok bende.

yuhhhh ankaraya gelince giderim son kez diyordum 250 ne ya !!!! define yeri mi soyluyo mubarek dediklerinin cikmasini beklerim kuzu kuzu , hayatta gitmem.

Bu hafta giden biri olarak söylüyorum panik yok Nisan 100 tl..... Numara isteyen arkadaşlar facebook sayfasında var numarası " medyum Nisan" aramasıyla bulabilirler....

Bu hafta giden biri olarak söylüyorum panik yok Nisan 100 tl..... Numara isteyen arkadaşlar facebook sayfasında var numarası " medyum Nisan" aramasıyla bulabilirler....
Canım sen gittikten sonra fiyatını yükseltmiş olabilirmi?

X