Ankara'daki Falcılar

gokçe hnm antalyada telefonla bakiyor çapraz iskambil ve tarot karisimi bakiyor parayi bankaya yatiriyorsun sonra bakiyor.j

arkadaşım gökçe hanımın numarasını özelden yollamışsın çok teşekkürler. müsait olup baktırınca görüşlerimi buradan yazarım.

20 yasinda mi kiziniz masallah.sizin yasiniz kaç peki sormasi ayip bayan bayanayis diye sotuyorum :) ayrica gokkçe hnm bazi seylerinizi bildi mi suanda yasadiginiz.benim içinde bulundugum durumu hep anlatiyor.suan bu var su var su zamanda duzelecek diye.egerr sizde de dogru seyler soylediyse haftaya tektar aramayi dusunuyorum bazi sorunlar varda.bi de 50 çok degil mi ya gerçi 1saatten fazla ama

Pelin hanım,ben 45 yaşındayım.Yaşımı seviyorum çünkü bodur tavuk her daim piliçtir derler ya ben de işte öyleyim,ufak tefek olduğum için yaşımı hiç göstermem.... Gökçe Hanım,hem geçmişi,hem bugünü,hem yarını söyledi...Geçmiş ve bugün çok isabetliydi....Bana sık fala baktırmak iyi değil dedi,ben de ay da bir baktırmaya karar verdim.... 50 lira çok değil bence,10-20 verip saçmalama olacağına ben razıyım....Bence kendisini arayıp,en son baktırdığınız zamanı söyleyin,bakılabilir derse ararsınız,belli bir zaman geçmesi gerektiğini söylerse beklersiniz...

comehere ve farfara gokçe hnmin numarasini yolladim.fairy ne guzel genç bi annesiniz bende otle olsam keske

slm kızlar, yeni üyeyim.konu dikkatimi çekti.benimde bi falcıya ihtiyacım var. pelin07 rica etsem dediğiniz kişiye fal baktırmak için neler yapmam gerektiğini söyleyip, telefon numarasını gönderir misiniz lütfen..

ebrulisaatler yolladim cnm bu arada iskambil ve tarot bakiyor

farfaracim bisi diil cnm ay kendimi falci sandim bi an bende mi baslasam super uydururum :)

farfaracim bisi diil cnm ay kendimi falci sandim bi an bende mi baslasam super uydururum :)

bende de senin gökçe olduğun kanaati yerleşmek üzere
birkaç gündür yeni insanlar forumda hep gökçeyi merak eder oldu...
ben aradım ama ulaşamadım
şuleye baktırdım gayet memnun kaldım -şimdiki zaman için- gelecceği de yakında göreceğim

Ben gokceyi kotulemedim zaten..kadincagiz beni ruyasinda gormus hemen iletisime gecti kotulersem hakkini yerim...boyle bir tartisma nerden cikti bende anlamadim icinde olmak ta istemiyorum acikcasi ben basima gelenleri acikca yazdim...nasil ki nisan ablayi yazdiysam gokceyi de yazdim bakarsiniz mesajlara..neyse herkese mutlu gunler arkadaslar...

sizi de mi rüyasında görmüş gökçe hnm üzüldüm şimdi demek ki çok etkileniyor kk üyelerinden yazık rüyasına kadar giriyourz beni de görmüş de kendisi bizi bu kadar düşünüp kendini sıkmasın bence üzüldüm ben şimdi hay Allah...:KK14:

bende de senin gökçe olduğun kanaati yerleşmek üzere
birkaç gündür yeni insanlar forumda hep gökçeyi merak eder oldu...
ben aradım ama ulaşamadım
şuleye baktırdım gayet memnun kaldım -şimdiki zaman için- gelecceği de yakında göreceğim
nebelicimm bende de şüphe oluştu; acaba pelin07 gökçe hanımın samimi arkadaşımı yada akrabası yada kendisimi? diye...gökçe hanıma baktırdım açıkcası pek memnum kaldığım söylenemez.. bekleyip göreceğizz..şuleye baktırdım mantıklı vede samimi geldi bana...hadi hayırlısı..

Son düzenleme:
ben burda 3 senedir uyeyim 2 senedir taniyorum arkadasi olsam 2 senedir yaparim bikahaftadir degil.ok bundan sonra oneride bulinmuyorum falci selma ayhan sule fatma tarafindan dolandirilan biri olarak.keyifli sohbetler size

nebelicimm bende de şüphe oluştu; acaba pelin07 gökçe hanımın samimi arkadaşımı yada akrabası yada kendisimi? diye...gökçe hanıma baktırdım açıkcası pek memnum kaldığım söylenemez.. bekleyip göreceğizz..şuleye baktırdım mantıklı vede samimi geldi bana...hadi hayırlısı..

aynen katılıyorum samimi sıcak bir sesi var şuanı hislerimi çevremi çok güzel analiz etti inş gelecekle ilgili söyledikleri de çıkar
gökçeye de iyi ki ulaşamamışım demek ki...

Ben gokceyi kotulemedim zaten..kadincagiz beni ruyasinda gormus hemen iletisime gecti kotulersem hakkini yerim...boyle bir tartisma nerden cikti bende anlamadim icinde olmak ta istemiyorum acikcasi ben basima gelenleri acikca yazdim...nasil ki nisan ablayi yazdiysam gokceyi de yazdim bakarsiniz mesajlara..neyse herkese mutlu gunler arkadaslar...

seni rüyasında gördüyse fizik olarak da seni tarif edebilir.sorsaydın keşke..

X