Ankara'daki Falcılar

evet yeni atandım son atamada bilerek ankaranın ilçelerini bile yazmadım gitmek istedim bugün param bitince anladım salaklığımı bir yıl kazan 3 ayda erit parayı ne aptallık

bende ankaradan fallardan kurtulmak için vermedim bursaya atandım ama orasıda falcı dolu en güzeli şehir değiştirmek dedim inşallah iyi olur unuturuz herşeyi

sen bilirsin tatlım abarttım ben 3 aydır kaç bin gitti sayamıyorum.nisana belki yılda bir gidilir eğer merak etiğin birisi varsa o da! gelecek muamma...yasemin de öyle... pınar fena değil ama yani sadece uzun baktı işte ekstrem bi özelliği yok bana kalırsa.eylülün dediklerini yaşayan da var ama ben hiç hoşlanmadım sonradan düşününce.eskişehire yolun düşerse osmanlı cafe elif var 15 tl ona git onu öven çok :)online da baktırma bence üç beş lira on lira göze görünmez ama bi bakıyorsun yüzlerce liran gitmiş...bak ilkay bir zamanlar favoriydi hiç bişey bilemedi üstüne bide tersliyor. nesibe mesela konuş anlat yakasına yapış derken pınara sordum bugün aman sakın öyle bişey yapma senin attığın bir mesaj bile onu 3 adım kaçırmış dedi.nesibe normalde iyi mesela benim işimi ailemi ayrıntısına kadar bilmişti.ayy bilemicem moralim bozuldu sıfırı tüketince...

bende ankaradan fallardan kurtulmak için vermedim bursaya atandım ama orasıda falcı dolu en güzeli şehir değiştirmek dedim inşallah iyi olur unuturuz herşeyi

faldan kurtulmak için değil tatlım ben çevreden anılardan kurtulmak için...tercihlerimde bile çok saçmalıklar yaptım aslında ama hayırlısı...rezzan da herkese olumlu konuşuyor sanırım yaa

sen bilirsin tatlım abarttım ben 3 aydır kaç bin gitti sayamıyorum.nisana belki yılda bir gidilir eğer merak etiğin birisi varsa o da! gelecek muamma...yasemin de öyle... pınar fena değil ama yani sadece uzun baktı işte ekstrem bi özelliği yok bana kalırsa.eylülün dediklerini yaşayan da var ama ben hiç hoşlanmadım sonradan düşününce.eskişehire yolun düşerse osmanlı cafe elif var 15 tl ona git onu öven çok :)online da baktırma bence üç beş lira on lira göze görünmez ama bi bakıyorsun yüzlerce liran gitmiş...bak ilkay bir zamanlar favoriydi hiç bişey bilemedi üstüne bide tersliyor. nesibe mesela konuş anlat yakasına yapış derken pınara sordum bugün aman sakın öyle bişey yapma senin attığın bir mesaj bile onu 3 adım kaçırmış dedi.nesibe normalde iyi mesela benim işimi ailemi ayrıntısına kadar bilmişti.ayy bilemicem moralim bozuldu sıfırı tüketince...

Nisan nerde bakiyo canim ben onlinea sardgm icin reelden uzak kldm :) asla morlni bozma zatn baktra bktra hersey kotu oluyo ya ama artii bktrma bosver beklemeye al kendi ltfn morlni bozma bol bol dua et ben senin icinde ederm

faldan kurtulmak için değil tatlım ben çevreden anılardan kurtulmak için...tercihlerimde bile çok saçmalıklar yaptım aslında ama hayırlısı...rezzan da herkese olumlu konuşuyor sanırım yaa

valla ben fal dan kurtulmak için anılarımdan çevremden inşllah hakkımızdan hayırlı olur gittiğimiz yerler siz nereye atandınız

Nisan nerde bakiyo canim ben onlinea sardgm icin reelden uzak kldm :) asla morlni bozma zatn baktra bktra hersey kotu oluyo ya ama artii bktrma bosver beklemeye al kendi ltfn morlni bozma bol bol dua et ben senin icinde ederm
ediyorum canım özelden sana bişey yollayacağım gözünde büyümezse onu yap ben bi türrlü başlayamadım...

valla ben fal dan kurtulmak için anılarımdan çevremden inşllah hakkımızdan hayırlı olur gittiğimiz yerler siz nereye atandınız

samsuna atandım canım aslında çok daha yakın bir ilde çook daha iyi bir kadro oluyordu atanmama rağmen orayı yazmadığıma pişmanım

bana da yolla ondan
canım çok sevindim senin adına samsuna atanmışssın umarım herşey gönlünce olur

bu arada rezzan ablaya baktırdım internetten telefondan fal baktırmaya pek güvenmiyodum, hala da güvenmiyorum ama dışarı çıkıcak halde değildim çok çaresizdim ve denedim, ilk defa netten fal baktırdım, sadece yazdığım şeyler üzerinden gitmiş, olabilirde olmayabilirde ucu açık dediklerinin, bakalım neler olucak, geçmişi ve şu anı bildi ama o konuda birşey söyleyemiycem harfleri falan hep başarı şaşırdım bende, dedikleri çıkarsa yazarım
bana pembe tablo çizdi sonunda kendiside söyledi, pembe tablo çizmiş gibi oldum biraz dedi, kötü şeyleride söylediği oldu mu? baktıranlara sorayım?

dedikleri çıkarsa yazarım

bu arada rezzan ablaya baktırdım internetten telefondan fal baktırmaya pek güvenmiyodum, hala da güvenmiyorum ama dışarı çıkıcak halde değildim çok çaresizdim ve denedim, ilk defa netten fal baktırdım, sadece yazdığım şeyler üzerinden gitmiş, olabilirde olmayabilirde ucu açık dediklerinin, bakalım neler olucak, geçmişi ve şu anı bildi ama o konuda birşey söyleyemiycem harfleri falan hep başarı şaşırdım bende, dedikleri çıkarsa yazarım
bana pembe tablo çizdi sonunda kendiside söyledi, pembe tablo çizmiş gibi oldum biraz dedi, kötü şeyleride söylediği oldu mu? baktıranlara sorayım?

dedikleri çıkarsa yazarım

Canim bekledigin bisey icin zaman verdimi cunki bizim hepimize bayram dedi peki ya sende

genel konuştu bana bayram tarihlerini vermedi süreç benimkisi ay olarak verdi

ılk baktırdıgım zaman pınarı pek begenmedıgımı hatta kafamı allak bullak ettıgımı yazmıstım ancak daha haftası dolmadan soledıgı bıseyı yasadım bı cocukla gorusuyodum hıc heveslenme bu cocukla ıletısımın bı anda kesılcek demıstı oylede oldu eskısıyle olcaksın dedı bende ben onu ıstemıyorum dedım o da sen sımdı boyle konusuyosun soyledıklerım cıksın bak nasıl sevıncten havalara ucucaksın demsıtı bende ıyı oyle olsun o zaman dedım kısmet.....

Nisana baktirdim bir kisinin dusuncelerini merak esiyorsaniz evet gidin derim ben birebir o kisiyle karsimda konusmus gibi oldum gelecekle ilgili biseyler dedi ama net degildi...pinara da gittim ama anlayamadim kesin tarihler vermiyor bana 4lu vakit dedi 4gun/4hafta/4ay olabilir dedi aman bilmiyorum ya ben kapattim artik fal isini...

Pinara o parayi vermeye degdi mi bilemiyorum oyle aman aman beni sasirtacak bir fal olmadi acikcasi
nisan daha iyiydi bence gelecekle ilgili dediği çıkmadı diyelim o kişinin aklını okuması da yeter ama pınar durumla ilgili bir konuda yanıldı diğerleri de bilmediğim şeyler geçmişi süper bildi gelecek de 7 li bi tarih çok yuvarlak ya mesela ekim kasım diye tarih ve olaylar da veriyor ama asıl konu 7 li rakam bide taa bundan önceki 6 yıllık sevgilimle yanlış şeyler söyledi :S pınara 7 aya kadar yorum yok 7 li bir zaman çok ucu açık maksimum 7 ay veririm olmazsa yazarım...

Pınarın yazdığı notları sakla arada bir bak.bana verdiği zaman dilimleri uzun vadede çıktı.

arkadaşım, ben nuran hanıma kötü enerjisi var yazmış mıyım acaba?! kendisini çok iyi biliyorum gayet hoş sohbettir.. konur 2 değilse bir üst paralelindeki sokak, isimleri karıştırırım hep, kafenin adını da veririm hatta karşısında dürümcü var sobe cafeydi sanırım. neyse, ben gelecek bende çıkmadı dedim sadece yalan mı söyleyeyim. yıldıza da gittiğim ve memnun kalmadığım için sordum zaten, nasıl okuyorsunuz yorumları anlamıyorum.,

aynen nisan daha iyiydi bakalım pınarın dediği çıkarsa yazarım bende...bir de şu 3 büyüklerden yasemini denemek istiyorum tabi numarasına ve adresine ulaşabilirsem sonra kapatıcam artık bu konuyu...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…