Ankara'daki Falcılar

Bi daha asla gitmem dediklerim şöyle:
Evim Huriye, Evim Meryem, 3. Göz Devrim, Turuncu Yıldız, Turuncu Venüs, Kum Kafe Sultan,Turuncu Başak, Turuncu Aynur, Angelo Kerem, Gülçe Asuman, Dilça Yeter, Sakarya Ezgi Cafe'de adını hatırlamadığım esmer bi kadın, Gırgır Deniz ya da Arzu (adını hatırlayamadım) Bahçeli Çadır Cafe Süheyla
Gidilebilir dediklerim:
Turuncu Cengiz, Evim Özlem, 3. Göz Abdullah, 3. Göz Sibel, Turan Güneş'te Leyla
Nokta atışları yapıp geleceği tutturamayanlar:
Turuncu Pembegül, Evim Özge
Nokta atışları yapıp gelecekle ilgili bazı şeyleri tutturanlar:
Turuncu Yasemin, eski Turuncu şimdi Masal Cafe Soner, Allita Cafe'de adını hatırlamadığım esmer, değişik yüzükleri olan esmer bayan. Bu Allita'daki bayan pek de iyi değildi ancak gelecekle ilgili benle bi konuda iddialaştı. Ben nasıl olsa imkansız diye gülüp geçtim. Dediği şey o dönemde ciddi anlamda imkansızdı fakat oldu :) O yüzden beğendiklerim listesine ekledim kendisini. Soner'e 3 kere gittim, her zaman tutturamaz ama bi konuda söylediği şey, söylediği tarihten 2 gün sonra oldu ve sevdiğim insanın ismindeki bütün harfleri sayarak beni çok şaşırttı, mesleğini bildi. Yasemin zaten benim bir numaramdır. Ha dediği herşey çıktı mı, hayır elbette. Fakat nokta atışı en fazla olan ve aynı zamanda birkaç dediği çıkan bir falcıdır kendisi, o yüzden çok beğeniyorum.

Arkadaslar turuncu cafe yasemin berbat gercekten, hayatımda gittiğim gördüğüm enn kötü falcı.
Aynur hanım iyiydi turuncu cafede tavsiye ederim. Bir de birzamanlar asmaaltı cafedebakan serhat vardı. O da iyidir. Şimdi kendi yerinde bakıyormuş.

Allah allah aynı yasemine gitmiş oldugumuza inanamıyorum. Çok kötüydü. Bir de " sanırım enerjimiz uyuşmadı" dedim ben cunku hiçç bir sey bilemeyince falın tadı kaçtı, o hemen " ama ödemek zorundasın" deyiverdi. Oysa benim derdim ödeme ödememe değildi. O işi ben falcıyla değil tartışırsam patronuyla tartışırım zaten. Ayrıca işini yapacaksan doğru düZgün yap , ben olsam para istemeye utanırım . Bu bi de arsız arsız ödemek zorundasın diyor. Her yönüyle çok çok kötü bi falcı

siyah saçlı, ince uzun muydu bu Yasemin

Evet. Ben de tabii onura ( fal asistanı diyorlar ya) ve cafenin sahibi ali bey'e söyledim. Sonra ısrarla "telafi falı" baktırın dediler. Aynur hanımın yanına götürdü onur beni. Aynur hanım iyiydi.ama keske para vermeseydim yani. Bence alınmaması lazım. Telafi falı diye bir sey icat etmişler memnun kalınmazsa.

Gülçe'deki Gül'le ilgili bi tanıdığından bişey duydum bugün. Allahtan gitmemişim diyorum yani 20 liram cebimde kalmış :) Merhamet duygularımızla çok fena oynuyorlar çoook..
ben de kesinlikle tavsiye etmiyorum. sen de su var bu var nazar var. tarot baktir. kursun doktur 150 tl ver su fali baktir her seyi soyleyim. ikinci defa gitmiyo insan haliyle

kızlar , serhat'a gittim geçenlerde, aslında iyi, etkilendim o konuşurken ama çıktıgımda kafam karıştı:) Benımiçin cok onemli bir konuyla ilgili once olumlu bazı seyler sonra olumsuz bır takım seyler soyledi :) Olacak mı olmayacak mı tam anlayamadım:) kopuk kopuk bilgiler geliyor gibi. Serhat'a giden ve bu dediğimi yaşayan var mı? Cok net anlatamadım ama..

Onun dedikleri de çıkmaz ne yazık ki :///

Burda sevmeyeni çok ama ben serhata yıllardır giderim ve beğenirim.her dediği çıkmadı ama asıl konu ile ilgili dedikleri bana hep çıktı bence ortalamanın üstü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…