Ankara'daki Falcılar

Son baktirdigim fallar ve sonuclarina gore bende sila tirt adanali eylem tirt cikti ama eylemi begenen cok bisey diyemem turuncudaki basak baya bisey tutturdu farsi falinda net isimler verdi ama tarih tirt cikacak gibi bir de turuncu aynur varmis baktirip memnun kalan var mi yada onerebileceginiz efsane bir falci jubilemi yapacagim :)

Turuncu cafeye Ankarali arkadasimin tavsiyesiyle yillar once gitmistim dedigi cikiyo gibide kadinin adini hatirlamak icin yardim dileyecegm sizden kizlar..

40li yaslarinda zayif bugday tenli sari sacli kut sacli ince sesli bi kadindi 7yil önce boyle bi kadinhala varmi orada daha dogrusu eskiler varmi hala onun dedikleri cikarsa iyi cunku merak ediyorum

Son baktirdigim fallar ve sonuclarina gore bende sila tirt adanali eylem tirt cikti ama eylemi begenen cok bisey diyemem turuncudaki basak baya bisey tutturdu farsi falinda net isimler verdi ama tarih tirt cikacak gibi bir de turuncu aynur varmis baktirip memnun kalan var mi yada onerebileceginiz efsane bir falci jubilemi yapacagim :)

Ben Aynur hanımın müdavimiyim :) her hafta giderim. Her zaman fal amaçlı olmasa da. Bana tutturduğu çok şey oldu. Yeni seyleri icin de beklemedeyim

Turuncu Cafe'de Yasemin'in dediklerinden çıkan var mı arkadaşlar? Geçen ilkbaharda kendisine üç kez gittiğimde gelecekle ilgili bi iki ufak söylediği çıktı ama esas beklediklerim çıkmadı. Geçen hafta yine gittim, hatta benden sonra yine Yasemin'e bir bayan fal baktırdı, özellikle bekledim onda da bilecek mi diye ve kız eli ayağı titreyerek çıktı, bi çok şeyi bilmiş. Bana sevgilimin adını direkt söyledi ve 8 Aralıkta seni arayacak bekle dedi. Zaten ilkbaharda gittiğim o falcıların bekle demeleri yüzünden bekledim de adam o arada eski sevgilisine dönmüş. Bence onların verdikleri tarihleri beklemek yerine kendiniz bi hamlede bulunun arkadaşlar, zaman geçiyor çünkü.. Yine de Yasemin en beğendiklerim arasındadır. Fakat söylediği tarihi elbette beklemicem allah muhafaza bu sefer adam evlenir falan :)
Yasemin zayıf uzun esmer olansa ben yıllardır giderim ben de çoğu şeyi tutturdu

İyi akşamalar....
Çok eski den beri buranın üyesiyim ona reklam buna reklam kızdım yazmadım...Bence şuan heryer reklam kokuyor..Şimdiye kadar gittiğim falcıları yazayım dedim..Sevilay her zaman büyü var kurşun dökelim der başka bişey demez ama ben döktürmedim o ayrı bi konu..Meryem şu tayatta olan meryem kendini bozmuş önce baktığı falan eser yok...Nuran hafif şişman orta yaşlı bayan oldu baktıralı çıkmadı dediği bitanemİ çıkmaz ama çıkmadı...Turuncu zaten işin ticaretinde artık gitmiyorum bi esin var oda bana göre tam vasat..Şimdi sadece bir kişi var onuda uzun süre önce kaybetmiştim ama tekrar buldum bakalım çıkarsa yazarım..

Aa ben fatosun nerede o biliyorum. Selanikte ozsutun orada bir fal cafede.[/QU
Aa ben fatosun nerede o biliyorum. Selanikte ozsutun orada bir fal cafede.

Tatlım bunun hükmü kalmadı. Hepsi boş. Fatoş da boş.

Ama şunu belirtmeden geçemeyeceğim bana tutan öbürüne tutmaz öbürüne tutan bana tutmaz. Birine biri tutturamadı diye herkesi kötülemeyin. Enerjiniz tuttuysa devam yoksa sallayın.

Tatlım bunun hükmü kalmadı. Hepsi boş. Fatoş da boş.

Ama şunu belirtmeden geçemeyeceğim bana tutan öbürüne tutmaz öbürüne tutan bana tutmaz. Birine biri tutturamadı diye herkesi kötülemeyin. Enerjiniz tuttuysa devam yoksa sallayın.
Fatos bana da fena patlamışti zamanında Tuğçeyi deneyeceğim bir ara. Bakalım.

Eveeeeeeeet gurula yeni kesfimi sunmak isterim: Girgir kafe Kezban. Boyali, uzun sacli, yesil gozlu bir hanim, balkon tarafina degil iceri tarafa oturuyor.

Bana etrafinda 2 adam var 2snden de bir b.k olmaz dedi :KK45: Tiplerini, boy poslarini tarif etti, harflerini de soyledi. Dehsetti anda. Gelecek de olabilir durdu. Ben cok begendim bu hatunu 20,30,50 tllik fal var dedi krize girerseniz gidin derim.

Birşey daha sorucam sıla ablanın yanında bir bayan başlamış deneyen varmı adı evrimdi galiba güzel bakiyormus dediler baktıran varsa yorum alaabilirmiyim

Eveeeeeeeet gurula yeni kesfimi sunmak isterim: Girgir kafe Kezban. Boyali, uzun sacli, yesil gozlu bir hanim, balkon tarafina degil iceri tarafa oturuyor.

Bana etrafinda 2 adam var 2snden de bir b.k olmaz dedi :KK45: Tiplerini, boy poslarini tarif etti, harflerini de soyledi. Dehsetti anda. Gelecek de olabilir durdu. Ben cok begendim bu hatunu 20,30,50 tllik fal var dedi krize girerseniz gidin derim.

Boyali derken ne renk boyali kiz? Bunlar kezbani sorarsin ayseye, ayseyi sorarsin fatmaya gonderirler adami, cakallar.

Bu arada kizlar girgir tugce simsiyah sacli, tiz sesli, guzel genc bir bayan di mi? Valla ben tugceye mi girdim bilemedim kafam karisti

X