Ankara'daki Falcılar

Ciddi ruhsal sorunlarım var !

Son düzenleyen: Moderatör:
Ciddi ruhsal sorunlarım var !

Kızlar evim cafede Zeynep vardı, bugün aradım "memur oldu, gitti" dediler; ama ben inanamadım. Nerde olduğunu bilen varsa yazabilir mi, cok acil bi durum. 27 yaşlarında bi kızdı.

BU astrobloom daki sevda isimli bayana ben de gittim ve cok memnun kaldım baya bildi ve dedikleri çıkmaya başladı çok saskinim bakalim diğer dedikleri de çıkıcak mi

Asyam cafedeki asyaya 7-8 sene once gitmistim yahu kadin her seyi biliyordu ama o zaman boyle kendi cafesi falan yoktu sanirim tesadufen gecenlerde numarasi gecti elime gidelim dedik kizlarla ama burdaki yazilara bi baktim begenen yok hic,yakin zamanda giden var mi acabaaaa?fala falan da ihtiyacim yok aslinda ama resmen meraktan gitmeyi dusunuyordum kendini bozmussa hic gitmeyim

Sakııınnnn aman diyim :)

..

ben dün akşam üzeri toplantıdan sonra gamze diye biri varmış ona tesadüf eseri baktırdım b.pastanede güzeldi detaylıca bakması hoşuma gitti cafe trt caddesi üzerinde baktırdım ben beğendim sizde tavsiye ederim numarası bu idi ....bi ara derim

Turuncu Cafe'de Yasemin'in dediklerinden çıkan var mı arkadaşlar? Geçen ilkbaharda kendisine üç kez gittiğimde gelecekle ilgili bi iki ufak söylediği çıktı ama esas beklediklerim çıkmadı. Geçen hafta yine gittim, hatta benden sonra yine Yasemin'e bir bayan fal baktırdı, özellikle bekledim onda da bilecek mi diye ve kız eli ayağı titreyerek çıktı, bi çok şeyi bilmiş. Bana sevgilimin adını direkt söyledi ve 8 Aralıkta seni arayacak bekle dedi. Zaten ilkbaharda gittiğim o falcıların bekle demeleri yüzünden bekledim de adam o arada eski sevgilisine dönmüş. Bence onların verdikleri tarihleri beklemek yerine kendiniz bi hamlede bulunun arkadaşlar, zaman geçiyor çünkü.. Yine de Yasemin en beğendiklerim arasındadır. Fakat söylediği tarihi elbette beklemicem allah muhafaza bu sefer adam evlenir falan :)

Aa ben fatosun nerede o biliyorum. Selanikte ozsutun orada bir fal cafede.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…