Ankara'daki Falcılar

Arkadaslar buradan soyle bir sonuc cikar ki ankarada falci yok ..............
falcı olmaz olur mu falcının alası burdaa canım sen daha denk gelmemişin konur 2 de masal cafede soner var gerçekten üzerine falcı tanımam vakit kaybetmeyin derim:))))

falcı olmaz olur mu falcının alası burdaa canım sen daha denk gelmemişin konur 2 de masal cafede soner var gerçekten üzerine falcı tanımam vakit kaybetmeyin derim:))))

Saat 22:18 an itibariyle pijamami cikartip hemen gidiyorum simdi. Vakit kaybi olmasin.

psişik murathan ciddi iyi bakıyor kızlar. çokta popüler bana söyledikleri hep çıktı tarot bakıyor.

Siz reklamını yaptığınız Murathan değilseniz bende hiçbirşey bilmiyorum

Bir falcı için 2-3 üyelik alınır mı hiç bizimle deyılsınız

Helin ve soner demis ya saka gibi. Ikisi de rezil otesi. Heline 3 sene once baktirmistim sonere de gecen yaz tek kelime cikan binsey olmadi

Ciddi ruhsal sorunlarım var !

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar merhaba asyama bende bir kere gittim broşürcü on lira kahve falı diye götürdü banada büyüden girip kurşundan çıktılar para çarmak için ayrıca kahve falında da başarısızdı

Taynat kafeye gitmenizi siddetle tavsiye ederim konur sokakta pek fala inanan biri değilim tesadüfen geçerken görüp gittim sanırım ismi Gül du Bi bayan baktı ben cok memnun kaldım bir hafta sonra tekrar gittim farklı birini daha denemek istedim 50 yaslarında bir bayan baktı ve abartmıyorum isim dahil bildi ankarda falcı kalmadı diyenlerin denemelerini tavsiye ederim

Bahsettiğiniz Gül bir kaç kişi toplanınca eve çağrılan ve herkese evlere giderek fal bakan Gül mü acaba?

Kızlar bende bugün başak'a baktırdım ama söyledikleri çok içime sinmedi tekrardan birine gitmek istiyorum uygun fiyatlı önerebileceğiniz kim var acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…