Ankara'daki Falcılar

Pikacigima katiliyorum is konusunda kesinlikle olacak dedigi sey de olmadi sila akil okuyor maalesef :/

Evet kuzu güyya mayıs ta her şey süpper olacaktı anasını satayım bırak para gelmesini bi ton para kaybettim şu an da ailem destek olmazsa aç kalacağım o derecede insanların duygularıyla oynamanın bedeli nedir acaba sıla ablaya sormak lazım...

Baktırdığımda bende memnun kalmıştım ama dedikleri çıkmadı bana :)
Teşekkür ederim. Bir şey daha soracağım bu kadın tarot ya da kahveye bakmadan fal bakıyormuş öyle dedi arkadaşım. Direkt erkek arkadaşın ya da eşinin düşüncelerini söylüyormuş. Bu doğru mu?

Binnazda Kemal Devrim' e baktırdığım faldan bir çıkan haber daha. Mayısın 2. Haftası olumlu bir konuşma yapacak ve bazı yanlış anlaşılmaları düzelteceksiniz demişti. Bugün spontane bir şekilde o konuşmayı yaptık Haziran ilk haftası bir sürpriz ve barışma var demişti. Haziran ilk haftası için Paris teklifi de almıştım fala baktırdıktan birkaç gün sonra. Vize başvurusu yaptık, beklemedeyim.

Dayanamadım bugün yine baktırdım. Bu seferde benzer şeyler söylemek kaydıyla 20 mayısta büyük gelişme yaşanacak, sorular ve cevaplar gelecek dedi. Haziran başında barışmış olacaksınız dedi. Ayy hadi bakalım.

Nerd

Doğru olsaydı dedikleri çıkardı o an etkileniyorsunuz falından ama hiç biri çıkmadı bana sadece nereli olduğunu nasıl biri olduğunu aranızdaki sorunları güzelce anlatıyor bizde aaa bildi diyip bekliyoruz ama gel gör ki çıkan hiç bişey yok belki bizim enerjimiz tutmamıştır..

Kemal Devrim Binnaz adlı fal sitesinde. 32.50 tl ye bakıyor sanırım. Online yakalayıp baktırmak lazım. Umarım dedikleri tesadüf değildir.

Kemal Devrim Binnaz adlı fal sitesinde. 32.50 tl ye bakıyor sanırım. Online yakalayıp baktırmak lazım. Umarım dedikleri tesadüf değildir.
ah ah bi çıksa şu olumlu şeyler..en çok sılaya güveniyodum onunda verdiği tarihler tutmadı inancım kalmadı artık açıkcası galiba olumsuz söyleyenlerin dedikleri çıkıyor gelecek arayacak diyenlerin dedikleri çıkmıyor maalesefki

Ben de öyle düşünüyorum aslında. Kemal' in pembe tablo çizdiğini ve herkese aynı güzel şeyleri söylediğini düşünüyordum. Ama 2 dediği olay da verdiği tarihlerde gerçekleşince biraz umutlandım. Ama tesadüf de olabilir. Sonuç olumsuz da olabilir. Çok beklenti içinde değilim ama ne olur dedikleri çıksın yaa.

İnşallah çıkar.Artık fal baktırmıycam diye düşünüyordum ama son kez Kemal'i deniycem bakalım bana da çizecek mi pembe tablo..

Sıla Abla nın uzunca bir süre tatil yapması dinlenmesi lazım bence zira şu ara dedikleri hep tersine çıkıyor yineliyorum. Ama çok uzun bir aradan sonra denendiğinde düzelir mi bilemem. Kemal hakkındaki yorumlarını sabırsızlıkla bekliyorum ama ben baktırmam söz verdim kendime fal olayı bitmiştir...

Kiyamam ben sana bosver hayatim birak fali falan ben biraktim boyle daha iyiyim,Allah buyuk hayatim insallah bir an once her sey duzelir insallah..

Kızlar Merhaba iyi akşamlar sila ablaya da baktirdim diğerlerine de gerçekten begendiklerim paraya kiydiklarim oldu basak ablaya farsi fal baktirdim mesela oneden ve diğer falcilar in gelmez dediği kişiye basak abla nisanın 17 sinde gleiyor dedi ve şoka girdim Şubat da gitmiştim geldi sonra mayısta yine baktirdim başka bişeyler için onlarda tuttu amacım reklam değil ayrıca begendiklerim rengarenk deki falcilar da böyle kızlar

Kiyamam ben sana bosver hayatim birak fali falan ben biraktim boyle daha iyiyim,Allah buyuk hayatim insallah bir an once her sey duzelir insallah..

İnş kuzum inş falları batsın meşrutiyete bile gitmem artık o derecede bir tek asu dan ümitliyim ama onu bile sallamıyorum. Ne büyük aptallıkmış mal gibi 3 saat sıla yı beklerdim. Ha iyi bir şeye vesile oldu o ayrı ki o kendini biliyor gerisi tırt :) :) :)

kızlar kızılayda medyum ayberk die bırı varmıs gıden var mı ?
Birkaç defa tarot baktırdım her baktırdığım da aynılarını söyledi o yüzden uydurmadığını düşünüyorum. İlk fala çok güzel bakıyor ama sonraki fallarda yuvarlak cümleler kuruyor olabilir olursa senin için hayırlı olur falan diye ama genel olarak bence iyi bana söylediklerinin çoğu çıkmıştı

kızlar medyum ayberk selanık kaca kacta yada telefon numarsı olan var mı deniycem bugun sosyal medya hesabını kaptmıs hrlde bna özelden bılen yazabılır mı

cnm ayberk kaça kaçta selanık ofısı nerde bugun gidicem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…