Ankara'daki Falcılar

Pika çok ağır konuşmuşsun. Ölümüne sıkıntı ne? Yarın arayacağım seni.

Ah kuzu ah başımda öyle bir sıkıntı var ki ki sevgili sıla asla sana zarar veremeyecek demişti sıkıntıyı veren adam için ama dün şok oldum yani sana şöyle söyleyeyim senin mesleğinde birinin başına gelebilecek en kötü şey nasıl sıyrılacağım bilmiyorum ama eğer ceza yerdem hayatım biter o kadar diyeyim :,(

nerede oluyor huriyenin yeri

Herkese tekrardan merhabalar. Uzun bir aradan sonra burada huriye hanimin ismini duyarak gittim, 15 liraya kahve baktirdim ama pek begendigimi soyleyemeyecegim. Hic nokta atisi yoktu. Soru sorarak da yonlendirmeyince cok havada bir fal oldu. Sen ogrencisin filan dedi bende hayir diyince egitim var sana bir sinav olabilir filan dedi, onumuzdeki 5 6 ay osym takviminde girebilecegim bir sinav bile yok yani. Kisacasi begenmedim. Ankarada falci yok zaten. Silaya da gitmistim aylar once o da fos bence.

Ben de baktirdim huriyeye. Cok siradan bi faldi.

Medyum Sufi lakaplı Ümmügülsüm Şenocak çok kötü ve dolandırıcı biri. En berbatı o.
Ama kızılayda, mülkiyeliler lokalinin karşısında iyi biri var. Yaşam koçu gibi insana iyi geliyor.

Teşekkür ederim yorumun için. Bir arkadaşım grubuyla gitmişte baya memnun kalmış onlar. Bende buraya da bir sorayım dedim :)

Pikacigima katiliyorum is konusunda kesinlikle olacak dedigi sey de olmadi sila akil okuyor maalesef :/

kızlar kızılayda medyum ayberk die bırı varmıs gıden var mı ?
Onun kadar kasıntı falcı görmedim. "Ben falcı değilim, profesyonel çalışıyorum" diye diye yarım saat boyunca saçmaladı. Evet doğru falcı olamaz zaten, hiç birşey tutturamayan adamdan falcı mı olurmuş. Bi de bana diyor ki "kavga edip ayrılmışsınız" Ben de "Hayır kavga etmedik, aksine çok medeni bi şekilde ayrıldık"
O hala ısrarla "yok kavga etmişsiniz" diyor yakorkunçtu kesinlikle tavsiye etmem. Bi ondan bi de Bahçeli Çadır Cafedeki Süheyla' dan uzak durun derim. Kadın da aynı bunun gibi bilemedikçe saçmaladı. 50 lirana yazık olur hiç bulaşma.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…