Ankara'daki Falcılar

Ankarada önerebileceğiniz iyi tarot bakan var mı

Karamel cafe Göksu'yu beğendim son zamanlarda.Erkek arkadaşmla nasıl tanıştığmızı nasıl sonlandğını o süreçte neler olduğunu direk söyledi..Evleneceksin diye de ümit vermiyor ne gördüyse o..Ben gittiğimde bir adama bakıyordu,baktırdığı kadında büyü var dedi adam ben yaptırdım dedi çat diye :)) birkaç kere şahit oldum tabi sizinle iletişimi nasıl olur bilemem..Leyla'ya da bnm baktırdıklarım çıkmadı ama arkadaşıma ne söylediyse çıktı..

Arkadaşlar selam foruma epeydir girmiyodum bakayım dedim yine aynı isimler yeni kan yok anlaşılan ama benim birkaç aydır baktırdığım bi kadın var falcı emine kendisi gayet iyi ben memnunum isteyen olursa özelden yardımcı olurum

Sila ya çok uzun zamandır gidiyorum ve burayı da iyi takip ediyorum ama mesajınızı okuyunca ilk defa üye oldum
Gerçekten çok güldüm bekleme odasında dinleyip onları söyleme iddaniza:)
Sila nin bildiği o kadar özel ve gelecekle ilgili konularım oldu ki işte bu yüzden gülüyorum.
Astro bloom san ozge ve esin de sürekli gittiklerim arasında eğer vaktinde girmek daha çok ilgi ve zaman ayırma istiyosanız onları deneyebilirsiniz tespitleri taktikleri iyi dir. Ama Sıla herkesten farklı dir bambaşka bişey o. 3 saat de beklenir 5 saat de beklenir sila ya değer.

Yalnız dikkat edin şu var bu var deyip bozmaya ve yüklü paralar istemeye odaklidir kendisi

Çok keyifliymis kızlar burdan yazmak:) hadi biraz da ben yazayım bakalım

Efsun: eskiden daha özel e inerdi şimdi daha yüzeysel bakiyo fena değil ama kesmiyo tam

Rukiye : çok iyi çok net ama çok isteksiz çok donuk.

Mustafa: yorum yapmasa akıl vermezse gerçekten çok iyi dediklerini yaşıyorum ama bazı konularda uzulmeyelim diye umut veriyo onu yapmasa 4 4 lük.

Esin: öyle farklı olayları tespit ediyo ki sasirirsiniz yalnız 50 ye bakiyo insan sık gidemiyo

Sila: duru görüşü var bence çok farklı enerjisi de çok iyi

Gülcan : gerçekten başarısız sadece isim harf görüyo dedikleri çıkmıyo. kendi yerini açınca daha kötü oldu sanki

Cengiz : enerjisi çok iyi moral veriyo falı biraz genel

Venüs : enerjisi ve hisleri çok iyi yeni keşfettim

Yasemin : isim fln veriyo tespitleri basarili ama dediği olur mu bilmiyorum bekleyip goruceksin

Eylül : çok çıkan fal lari da oldu arada cikmayanlar da ama çıkanlar a çok şaşırdım bilinmesi imkansız. haftalik gelişme için gidilebilir.

Şimdilik bu kadar..

iyi siz bekleyin o zaman. Beni saatlerce bekletecek kadar mühim şeyler söylemedi. Ayrıca bekletilmek, beklemekten daha kötü. Bana kendimi kötü hissettirdi. Onun söylediklerinin aynısını Serhat ve Neslihan da söylemişti. Sıla bir fark yaratmadı yani.ayrıca üye olmanıza vesile olduğum için sevindim

Son düzenleme:
Mustafa dediğiniz Mustafa Miraç Kaya mı? Bu akşam telefonla katina baktırdım. Şok etti beni. Adam 5 günlük süre verdi. Merakla bekliyorum.

Mustafa dediğiniz Mustafa Miraç Kaya mı? Bu akşam telefonla katina baktırdım. Şok etti beni. Adam 5 günlük süre verdi. Merakla bekliyorum.

Arkadaşlar bi fikir verin lütfen bu çelikler pasajı üst katta melege giden var mı ? Angel terapy 50 liraya bakıyomus ne dersınız birde çelikler pasajında şevki var mıs o nasıl ?

Kızlar tunalıda çelikler pasajında melege gıden var mı
melek'i otomatik eleyin bence. gittim ben tamamen hikaye idi anlattıkları.

o dönem hayatımda olan adamın annesi bile yoktu, annesi hasta o yüzden yanına gelemiyor falan demişti. ayy çok kötüydü ya biraz fal baktıran biriyseniz en ufak tatmin etmez, "ne anlatıyo bu" olursunuz.

Cnm tmm melegi eledim pki çelikler pasajında şevkiyi duydun mu

arkadaşlar şimdi sordum arkadaşıma turuncu cafeymiş yorumlarda en çok gördügümde turuncu cafe sanırım anarada en iyi falcılar orda hepimiz aynı yere gidiyoruz galiba:) arkadaşım birde bugün söyledi yeni bir medium gelmiş Başak mış ismi İrandan gelmiş. tüm fal ceşitlerini biliyormuş arkadaşıma onu önermişler şimdi çok iyi diyorlar . ben bugün gitmeyi düşünüyorum arkadaşım işden cıkınca beni alıcak. gelin beraber gidelim:) hem toplu gidersek indirim yaparlaar:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…