Ankara'daki Falcılar

çıkan fall kızlar 1 ay önce gülcana gittim verdiği 4 tarihten 3 dediği çıktı birini hala bekliyorum bi hastane sıkıntın olcak dikkat et dedi arkadaşım kaza yaptı onun yanına gittim haberiniz olsun bilginize

Merhaba; Ortaköy Cafedeki yıldız hala aynı cafede mi çalışıyor? yerini telefonunu bilen varsa yazabilir mi lütfennn

Kızlar size iki sorum var: kibele cafe sibele fal baktıran oldu mu? Benim durumu bildi, bir yakınıma verdiği tarihler çıkmış ben de onun üzerine gittim kendisine, verdiği tarihleri bekliyorum.

Evim cafe sevdaya iki kere gittim ikisinde de durumu çok iyi bildi, gelecekle ilgili şeyleri de tutuyor mu? Baktıran var mı?

Ortaköy yıldızın bahsi geçmiş. İlk falı güzel oluyor, sonraki fallarda cozutuyordu. Durumun bir kısmını bilip, gelecekle ilgili hiçbir dediği çıkmamıştı.

Turuncu cafeden bahsetmişsiniz. Bir de orayı denemek istiyorum. Kimi önerirsiniz?

Sevda hanıma bir iki yıl önce baktırmıştım bana ve hatta bir arkadaşıma da söyledikleri çıkmadı ...

Selam kızlar şimdi buraya 1 yıldır gittiğim falcıları be sonuçları yazıcam .( uzun zamandır bekliyordum verdikleri tarihleri ,..)
1- Tuana / dediği gibi olmadı +verdiği tarih çıkmadı
2- eylül/tarot Cafe : geçmişi bildi diye umutlanmıştım . Dedikleri çıkmadı
3- Gülcan /verdiği tarih ve olaylar olmadı
4- satı / tarihler geçti , olaylar olmadı
5- esin / tek dediği çıkmadı
6-Mustafa+Rukiye / çok iddialı konuşup yakın tarihler vermişlerdi , çıkmadı ne olay ne tarihler
7-Gül -taynat / facia , dedikleri çıkmadı
8- Mehtap-Kızılay'da / tamamen sallamasyon
9-güneş / bi arkadaş ısrar etti gittim , anı da bilemedi verdiği tarihler de çıkmadı
10-Nuran - Bahçeli / kapısından geçmeyin , tarih yazdı kağıda gör bak Dedi , 4 ay geçti üstünden
11- evim Cafe , turuncu cafe , karamel Leyla.. Bunları yazmıştım zaten tek kelime bilemeyenlerden
12- esin : burç yorumu yapar , ayrıca baktım verdiği tarih tutmamış
13- ezel / dedikleri tarih ve olaylar çıkmıyor kesinlikle
14- Neslihan / burç yorumladı , hiçbir olayı dediği gibi olmadı
Şimdi geriye 2 kişi kaldı Fikriye ve sıla . 2 ay sonra onları da yazıcam . Verdikleri tarihler 2 aya kadar çıkarsa yazıcam
Bu arada bu kadar falcı fiyaskosundan sonra artık falcılara gitmiyorum , ders oldu bana . Size de olsun kızlar . Havaya atılan bi sürü para ... Yazık

canım umutsuzluğa düşürmek istemem ama Sıla'nın bana verdiği tarihlerde geçti ve hiçbir söylediği olmadı. Fikriye'de tamamen sallamasyon onun söyledikleri de olmadı.

Kızlar içinizde Kurtuluşa bakım yaptıran var mı
İsmini çok yazanı okudum ama bir tek baktırıp da yorum yapan yok

canım umutsuzluğa düşürmek istemem ama Sıla'nın bana verdiği tarihlerde geçti ve hiçbir söylediği olmadı. Fikriye'de tamamen sallamasyon onun söyledikleri de olmadı.
Onlar muallak bekliyorum ben .. Şimdiye kadar tutarlı konuştular ve dedikleri 2-3 şey oldu . Sıla konusuna gelince , kadın zaten tarih vermiyor , veremiyor , kendisi de rahatsız oluyor . Tarih istemeyin Dedi defalarca . Ben zorladım biraz . Ayrıca çok umut bağladığım da yok , olursa şaşırırım sadece iddealı konuştu ikisi de o yüzden merak ediyorum .bekleyip göreceğiz .

Ve Sıla' ya gittim. Saat 4 e randevu verip 6 da geldi. Geldikten sonra da 1 saat bekledim. Tarot sırasında Sıla' nın çalışanı olan genç, abla hızlı bak, içeride bekleyen çok dedi. Toplamda 3 saat bekleyip 10 dakika tarot baktırmış oldum! Beklerken sıkılınca diğerleriyle sohbet ettik. Meslek, memleket, evlilik gibi konularda. Tarot bakarken de ilk bunları söyledi ne hikmetse. Şubat' ın ortasına doğru bir konuşma, bir hareketlilik olacakmış. 14 şubat sevgililer günü zaten. Aşk hayatı olan herkesin konuşması, hareketliliği oluyor o tarihte. Bence bekleyenlerden laf alıp haber uçuran biri var ve Sıla özellikle geç geliyor. İnsanlar sıkılıp sohbet etsin ve kendileri ile ilgili bilgi versin diye. Ve herkese aynı saatlere randevu veriyor ki bekleyenleri bahane edip hızlıca bakmak için. Herşeyden önce müşteriye saygı lazım. Neymiş Sıla hep geç geliyormuş. O zaman geç saate ver randevuları. Sen sabaha kadar Metin 2 oynuyorsun diye insanlar saatlerce beklemek zorunda mı! Diğer söyledikleri çıkar mı bilmem ama Sıla' dan olmaz bence. Oyun bitti ve perde kapandı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…