Ankara'daki Falcılar

naparsan yap evim cafe edki müşterisine asla sahip olamayacak meryem ve diğerleri herkese aynı şeyi söylüyorşlar bana anlartırmayın müşteriden laf alıp fal anlattığınuzı

elvin kendi reklamınızı yapmasaydınız bari, ayıp oluyor

elvin kendi reklamınızı yapmasaydınız bari, ayıp oluyor

sevgili Mune elvin e ben de gittim ve ne yazık ki diğer falcılarla aynı şeyleri söyledi evim cafe de bir düzeneğin olduğunu ve aynı falların sıralanarak istikrar sağlandığını düşünüyorum. evim cafe 6 ayda yanlış politikası nedeniyle kaybetti şimdi de araya reklam alıyor elvin e yine de gidecek olanları uyarıyorum bari evim cafe özlem e gidin hiç değilse 10 dediğinden 5 i tutuyor sevgiler iyi geceler

gördük meryem ablanızın fallarını. pika anladın sen onu

meryem kaan elvin bunlara göre herkesin baba tarafından bir akrabası ölecek miras kalacak davalık iş olacak herifler gelecek erkek çocuk olacak denizli yerde yaşanacak ünlü olunacak marka olunacak naparsan yap başarılı olunacak amaaannnn sallayın yaaaa reklam demeyin lütfen ama neslihan a 4 senedir gidiyorum bahar a 3 kere gittim biri horoskop sıla ya 4 kere gittim 3 ü çıktı 4 ün zamanı var 4 biraz çıktı evim cafeden de özlem keyfi yerindeyse muhteşemdir en azından sıla her kese dönecek demiyor ben mesela şuna şahit oldum ilişki başlar demiyorum ama demişliği var bu adamla olmaz asla demişliği var sıla olmayacak şeye olur diyen bir falcı değil en azından ))

Sıla beyin okumuyor tatlım bak ben şahidim arkadaşlarımın fallarını biliyorum çıkan fallar var ben o dönem m li t li adamla asla olmaz aramaz diye düşünürken ki istemezken bana arayacak dedi aradı m li t li ile olsun diye isterken olmayacak gidecek dedi adam gitti beyin okusa bu adam gelmez derdi v.s. m li t li sana evlilik niyetiyle gelecek dedi adam evlencem demedi ama senle mutlu oluruz dedi belki evlenicem senle neden hesap kitap yapıyorsun dedi mesela sonra adam gidecek bir daha da gelmicek dedi v.s. üzgünüm sıla beyin okumuyor mesela hadiiiordannn sıla hakkından yorumlarını bir kez daha paylaş lütfen aydınlat bizi çünkü sen memnundun sanırım???

ama elbette sana dediklerinin o şekilde çıkmasını istemem o ayrı...

valla bilmiyorum ki kısmet. ne derler bilirsin kaderde varsa büzülmek, neye yarar üzülmek.

topiiiiccccc foruuummm ankaraaaaa falcıılaaarrrrr uyanııııınnnn da acil bir şey soracağım 2007 2008 ya da 2006 2005 o dönemde sıla nerede çalışıyordu ya da şimdiki bebe cafe de o cafe nin olduğu yerde kim vardı falcı atırlayan var mıııııı aaayyyyy olamaazzz yaaaaa şaka gibi nolur hatırlayan biri yazsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…