Ankara'daki Falcılar

selam arkadaşlar,
ben sılanın söylediklerinin çıkıp çıkmadığını sormak istiyorum. bilen varsa lütfen cevaplasın. sıla şu anda hayatımda olan biteni nokta atışı ile bildi. bu nedenle çok şaşkınım. bana bir tarih verdi. benim için çok önemli bir konuda. bu nedenle verdiği tarihin tutup tutmadığını öğrenmem lazım. daha yaklaşık 2,5 ayı var. yardımcı olursanız sevinirim. yorumlarınızı bekliyorum.

Sila bende de mevcut durumda cok cok cok iyiydi eger akil okumuyorsa cikacaktir diye dusunuyorum benim de 1 ayim var cikarsa yazarim ben :)

Sila bende de mevcut durumda cok cok cok iyiydi eger akil okumuyorsa cikacaktir diye dusunuyorum benim de 1 ayim var cikarsa yazarim ben :)
Bana maksimum 2 ay demisti %99 dedi cok iddialiydi is konusunda da aklimi okudu resmen,trtnin sinavina hazirlaniyorum radyo tvyle ilgili falan dedi ki normalde benim bolumum ekonomi :) enteresan seyleri biliyor bakalim cikacak mi

Bana maksimum 2 ay demisti %99 dedi cok iddialiydi is konusunda da aklimi okudu resmen,trtnin sinavina hazirlaniyorum radyo tvyle ilgili falan dedi ki normalde benim bolumum ekonomi :) enteresan seyleri biliyor bakalim cikacak mi

bana da %100 demişti ama daha zamanı var forumda çıkmayacağını düşünenler de az değil bilemedim ((

Çoğumuz yazdık Zaten , geçmiş ve anda süperdir sıla . Beni de şaşırtmıştı .
Bana verdiği 3 tarihten : 1 i çıktı
Ama çıkacak kesin dediği diğer tarih çıkmadı
1 tarih daha vardı - aralık sonunu bekliyorum
Kuzenime verdiği tarih - çıkmadı
Arkadaşıma verdiği tarih de - çıkmadı
Tarih konusunda çok başarılı değil . Kendisi de Dedi zaten tarih vermek istemiyorum , deyince çıkmıyor Dedi
Yani farkında tarih konusunda başarısız olduğunu
Çok önemli bir olayım var bu yılın sonuna kadar olacak dediği - ben şahsen o olayı bekliyorum
O yüzden formda henüz tavsiye etmiyorum onu . Aralık sonunda buraya kesinlikle yazacağım sonucu

tamam haklısın. belki tarih tutmayabilir ama olacak dedikleri olsun yeter. sadece insan eğer olacaksa ne kadar beklemek zorunda olduğunu bilmek istiyor. bi de anla ilgili seni hiç tanımadığı halde secereni dökmesi enterasan. bunun üstüne de tarih vererek olacak demesi kalıbını basması da çok ilginç. ne dersiniz :)

bişiy diyim mi bence sıla ya gidenler tarih istemesinler çünkü bana dalın akşamına çıkan olayda tarih vermemişti bu bu bu olacak demişti oldu tam tarih konusunda sana ve sıla ya katılıyorum şu zaman bu zaman dediğinde olmuyor belki de

dediklerinin tamamının çıkmasını beklemeden tekrar gidiyor musunuz yoksa çıkmasını bekleyip ona göre mi gidiyorsunuz. yani henüz ben de bişey yok. bi daha gitmemin bi anlamı var mı. malum para veriyoruz

Sıla fal baktığı zaman inanılmaz etkileyen bir medyum ama ne yazık ki beyin okuma olayı var bunu zamanla göreceksiniz çıkan olaylar yalnızca dusunulenler ne yazık ki bunu silaya 5 6 defa gittikten sonra anladım tamamen oyalama laf kalabalığı ama insanlara iyi davranir yalnizca terapi amacli gidin benden size tavsiye valla fal baktirmakla birsey olunsaydi ben olurdum herhalde haberiniz olsun

dediklerinin tamamının çıkmasını beklemeden tekrar gidiyor musunuz yoksa çıkmasını bekleyip ona göre mi gidiyorsunuz. yani henüz ben de bişey yok. bi daha gitmemin bi anlamı var mı. malum para veriyoruz
Bosu bosuna gitme sıla tamamen tırt

Sıla bendede beyin okudu. Ama şu var paracı değil. Fal parası neyse onu veriyorsun. Onu yap bunu dök şunu sök diye para koparma derdinde değil. Bu açıdan iyi niyetli. Ha falı çıkmaz çıkar o ayrı mesele tabii. Ama akıl okuyo o konuda haklısın
Onu yap bunu sök diyen tiplere kılım ama sılaya kinim yok. Sadece falı çıkmadı o kadar hepsi bu. İnsanlığıda var. Beni tanımaz etmez ama fal harici oturup insanca dinledi. Karşılığında benden menfaat beklemedi. Onada bi iki kere falan gittim.
Yalnız şu var adı kötü nam salan falcılar ya kayboluyor bir süre veyada cafe isim değişip ortaya çıkıyor bir süre sonra.
Buranın amacı bu insanlara para kaptırmamak.
Bu yüzden kötü falları ve ektstra para koparanları yazalım ekmeklerine yağ sürmeyelim. Onlarınkisi ekmekse bizimkide ekmek parası.

Kızlar, Birsen hatunun numarasını mesaj atıp soranlar olmuştu ben de artık bakmıyor demiştim. Tekrar bakmaya başlamış, mesaj kutum çok kalabalık, isteyenler tekrar mesaj atarsa hayırlarına olur:)))
birsen halıcıdakimiydi.
Eğer oysa bi yollarmısın telini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…