Ankara'daki Falcılar

Hayat kadere inat seni sil bastan yasayacagim

Canım boyle seyler soyleme sakin özürlü olsaydın hersey daha da zor olurdu

evet o zaman da sağlıklı olmak isterdim ama düşünsene onlar günahsız, melek gibi bir şeyler... ya ben... neyse ne sonuç tüm fallar patladı en dipten yeniden bir hayat kurmaya benim gücüm yok şahsen... falcılar da kına yaksın aldıkları paralar kurtarır onları öte tarafta...

Kırmızı dilek sormuştum buraya. Buldum fali fena degildi. Ama cok paragoz o yuzden sevemedim. Ilaydanin falindan cok onemli seyler çıkmıştı. Devami gelmedi ne yazik ki. Hepsi olmadi dediklerinin

olay fal ya da çıkması çıkmaması değil, vicdan dediğimiz şeyler var ya keşke şunu şunu yapmasaydım dediğim şeyler insanın beynini kemirir ya işte sorun bu çorap kaçığı misali nerenden tutup neyi düzelteyim neyse boşverin bakalım neler olacak gep beraber görelim.

ankara daki falcılara gitmem daha telf da asla baktırmam eve tek başıma zaten gitmem bi aysu ya gitmiştim ilk tek ve sondu. eskisen olsa nuran a giderdim hemen ama gitmeyeceğim aynı şeyleri söyleyecek. hiç gerek yok 50 lirayı kime versem bnm istediğimi söyler zaten.

yazdıklarınızı gorunce dayanamadım telefondan girdim. birçoğunuz kadar ya da bircogunuzdan zor gunler geçirdim ki daha az olamaz cunku pes etme noktasına kolay gelen biri degilim. kd ile hikayelerimiz benziyordu, hani detay vermeyeyim adam ustüme başkasından cocuk bile yapmisti. ayni isterindeyiz. askım hastalığa donmus boyutta. isten Ayrılma noktasındayım cunku başarısızım o dengemi bozdu cunku. her gun ölüm.

en son boğazımı kestim ölmedim. takmadı bile ya simdi fark ediyorum. sonra ben de inadına yasicam dedim, süslendim puslendim disari attım kendimi, biraz savrulma donemi sonrasinda yeniden asık oldum bu kez benlik birine. hani temiz guvenli bir iliski. sadece eğlenmek için yaşar oldum hayati. simdi tek olayımiz bu aksam nereye gitsek, hangi film guzel vs vs. ben kendimi cok bogmusum kızlar. biraz da karşınızdaki sizi bu hale getiren insana gücünüzü göstermek için yasamaya çalışın. ki iki sene boğdum gitmediğim Falci da kalmadı. eziyet uzadı sadece.

Eylul, Aysu, deniz, Gulsum, elmira, Yigit, burak, ümran, Ayla, dilek, gül, gülsen, murat ve adını Hatırladığım bir suru kisi, internette de onlarcasi var. bu adam senin kaderin evleneceksin demisti herkes. ne evlenmesi once başkasından cocuk yaptı, sonra baskasını buldu. artık evlenmeyi falan gec bulunduğu sehirden geçmem. hani ne kadar Zıt olabildiğini anlatmak için yazdım birAz da. bari biraz yaklaşsa idi bu fallar. azıcık yani...

nasıl bir ruh haline ve psikolojiye sahip olduğumu anlamanız için üç renk: maviyi ve tabi ki aşk üzerine kısa bir film i izlemenizi öneririm. "benden ne istiyorsun?" "HİÇBİR ŞEY" "ne yapmam gerektiğini anladım; HİÇBİR ŞEY" üç renk:mavi de bir sahne var çok severim julie kilere girince fare ve yavrularını görür. bir gece onlara merhamet eder yaşamalarına izin verir ama onlardan korktuğu için ertesi gün komşunun kedisini getirip eve bırakır fare ve yavrularını yemesi için. kendimi bu falcılar karşısında aynen böyle hissediyorum. boş boş hepsi boş. inanmayacaksınız ama cidden haşa tövbe Allah gibi hatun her noku biliyor deseler ııh gitmem o derece de tükettiler hele ki bu anlatılanları duydukça, yakınımdaki arkadaşlarımın "valla herif saa aşıh bi aşh yaşaycan bi aşh yaşaycan" söylemlerine karşı aslında nasıl da tam tersini yaşadıklarını gördükçe ve bunlar benim eminim kesin böyle olacak dedikçe ve tabiki olmayınca nefret ettim. uyuşturucudan kurtulan biri gibi hissediyorum kendimi şimdiki aklımla hiçbirine gitmezdim ama işte hayat böyle ey falcılar ve ey zehra ve diğerleri alacağım olsun la sizden, öte tarafta.

Ben dalga geçtim kendisiyle Bi bozuldu Bi bozuldu her dediğine gülüyordum zırvalıyor resmen yok nerelerden gelmişte anası atası Ermeni bişeyiymişte banane ulan sen falıma bak dediği hiç Bi şey olmadı o Zaman iki gün diye Bi tarih vermişti patladı zaten daha Bi sürü şey. Sen böyle güleceksen bana inanmayacaksan git dedi bende olur dedim kalktım ay görmen lazımdı yüzünü giden 20 liram olsun dedim :))) öyle Bi aptalı dinlemektense

Cok iyi yapmissin ben sabirla dinledim ama dedigin gibi bir cok seyi bilemiyor elestiriyi de kabul etmiyor yok o oyle degil diyorum israr ediyor falan degisik bi tipleme ne paralar gitti 20 liranin lafi olmaz gercekten

Cok iyi yapmissin ben sabirla dinledim ama dedigin gibi bir cok seyi bilemiyor elestiriyi de kabul etmiyor yok o oyle degil diyorum israr ediyor falan degisik bi tipleme ne paralar gitti 20 liranin lafi olmaz gercekten

bi de benden tek taş istemişti dediğim olursa 1000 tl lik tek taş almadan gelme demişti ben göstericem ona tek taşı pardon olursa da demiyor dediğim olacak tek taş alacaksın bana tövbe tövbe

arkadaşlar kızılayda çok güzel bi falcı var şiddetle tavsiye ederim ...numarası aradıgınızda numaranızı hadiseden aldım diyin

Son düzenleyen: Moderatör:
çok iyi çokta sevdim .....numarası

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…