Ankara'daki Falcılar

Şimdi bu Keçiören de olanlar bilir Tepebaşı çiğ sokak da altın makas bayan kuaförü var ya da Tepebaşı dondurmanın oradan aradan gidiliyor Zümrüt apartmanda sanırım cep nosu var tek gitmeye korkuyorum açıkçası çok da pahali

Gitmiyorum gulsum den bahsediyorum telefonda baktirdigim biri ...savunma yada reklam demeyin ...pembe tablocu olsaydi 6 7 ay once test sonuclarim poxitif cikmisken bence cocuk yok demezdi. Ben ama test sonucu pozitif deyince Üzgünüm ben gormuyorum hamilelik düşecek o zaman hayırlısıni dile demezdi

Yok canım bana ve arkadaşıma pembe tablocuydu geçmiş ve anı bilmişti ama gelecek dediği hiç çıkmadı hatta arkadaşa işlem bile yaptı ben onu sana döndürürüm diye ama malesef şimdi bana söylediklerini hatırlıyorum da neyse sana çıkıyorsa ne güzel bana da sıla çıkıyor ama sevmeyeni de çok o yüzden bişi diyemem kuzucuğum ama sen o Zamandan beri baktırıyorsun fark ettim arada söylüyorsun zaten

Doğrudur herkes herkesle aynı olmuyor... bunaldigim zamanlar arıyorum gulsumu

Ben hic baktirmadim avraya. Yoldan gecerken tabelada gördüm baktirsam mi diye düşündüm

Daha once de yazdım canım pahalı bide seni bir şekilde ikna edip su baktiriyor yüzde 1 yanılma payim var diyor falan tamam diyorsun.
Yine de sen bilirsin boş bir insan değil ama pahalı sadece uygun olsa fiyati keşke.
Kadının ekmeği ile oynamak istemem. Fal işi enerji işi zaten senin içinden gitmek geliyorsa git. Gidersin de zaten

kahvesi nekadar acaba?

kahvesi nekadar acaba?
Kahve 30 du en son o da su kadar etkili yani su baktırmaya hiç gerek yok tabi bakmak isterse en son kahvesi benim için boştu kısaca baktı bişi yok bu kadar dedi bişi söyledi ki o dediği de oldu aslında hatun bana çıkıyor ama ne bileyim gitmek hiç gelmiyor ona

Hayatım tek kahve bakıyor mu tam bilmiyorum kahve tarot 80 tl idi. Kahvesi 40 tl idi. Yanlış hatırlıyor olabilirim. Gideceksen 100 den az paran olmasın
ArvA pazarlığa açık biri zaten başka şansı mı var öyle çok müşterisi yok geldiysen bakar bi de şey der içerdekilere söyleme falan kahve tarot 50 çok baktı bana ama şu konuda haklısın ikna etmeye çok uğraşıyor kahve istiyorsan tarotA çekmeye çalışıyor yanılma payım şu kadar diye ne kadar koparırsam kardır hesabı bu da

ArvA pazarlığa açık biri zaten başka şansı mı var öyle çok müşterisi yok geldiysen bakar bi de şey der içerdekilere söyleme falan kahve tarot 50 çok baktı bana

Yaaa ben 80 tl bayıldım. Suyuna da 100 oda indirim yaptı güya Daha da gitmiyorum gitmem de zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…