Ankara'daki Falcılar

Avra kesinlikle para tuzağı .
O kadar şey söylediki , hepsini not almıştım . 1 yıldan fazla oldu
Söylediklerinden 1 tanesi bile çıkmadı
Hani önemsiz sıradan bir tane bile birşey bilemedi
Arkadaşıma da 2 ay içinde nişan var demişti , kız ayrıldı 2 yıl oLacak nerdeyse
Daha önce yazmıştım , kadının tek numarası ikna kabiliyeti çe kendinden emin tavrı
İnanın boşa para verirsiniz ..

Bu bayana gitmemenizin nedeni fiyatı mi yoksa baska bir nedeni var?

Hem pahalı hem de ne bileyim hiç gelmiyor içimden artık.
4 defa gittim ondan herhalde. Bir yerden sonra sarmiyor diyelim.
Tekrar söylüyorum boş birisi değil asla hakkını yemek istemem.
Kimseye gidemiyorum kiii ona da gideyim.
Siz kendi hisselerinizle hareket edin lütfen.....

Avra kesinlikle para tuzağı .
O kadar şey söylediki , hepsini not almıştım . 1 yıldan fazla oldu
Söylediklerinden 1 tanesi bile çıkmadı
Hani önemsiz sıradan bir tane bile birşey bilemedi
Arkadaşıma da 2 ay içinde nişan var demişti , kız ayrıldı 2 yıl oLacak nerdeyse
Daha önce yazmıştım , kadının tek numarası ikna kabiliyeti çe kendinden emin tavrı
İnanın boşa para verirsiniz ..

Berrin sen Semrini ariyordun değil mi? Buldun mu bide niye arıyorsun onu bişey mi oldu.
Ben de cebi vardı geçenlerde sildim hepsinin nosunu.

Berrin sen Semrini ariyordun değil mi? Buldun mu bide niye arıyorsun onu bişey mi oldu.
Ben de cebi vardı geçenlerde sildim hepsinin nosunu.
Evet ben arıyordum , burada sormuştum ama cevap veren olmadı .
Bir kere daha ona fal baktırmak istiyordum , ama ayrılmış şimdi en son çalıştığı yerden , numarasını da almamıştım . %100 başarılı değildi ama bunca falcının arasında idare eder .

Evet ben arıyordum , burada sormuştum ama cevap veren olmadı .
Bir kere daha ona fal baktırmak istiyordum , ama ayrılmış şimdi en son çalıştığı yerden , numarasını da almamıştım . %100 başarılı değildi ama bunca falcının arasında idare eder .

Ben konuştum artık bakmıyorum dedi sadece çok acil olanlara bakıyomuş istersen bulurum numarasını

Arkadaşlar yine fala gidesim var, herkesi tükettim galiba.
20-30 lira civarı var mı bildiğiniz özellikle kahve bakan birileri?

Ben konuştum artık bakmıyorum dedi sadece çok acil olanlara bakıyomuş istersen bulurum numarasını
Çok teşekkür ederim ilgin için . Fal bakmayı bıraktığına göre , bakacak olduklarına da evinde bakıyordur sanırım . Ev de fal bakanlara gitmiyorum maalesef . İlgin için teşekkür ederim
Sevgiler

Kırmızı cafe varmis. Orada da dilek varmış. Bilen, duyan giden var mi? Orasi tam olarak nerede onu dahi bilmiyorum :/

Esin ? Meryem ? Sıla ? Eylül ? efsun ?

Esin'in dedikleri çıkmadı. Meryem'in olumsuz konuştuğu konular doğru çıktı ama olacak dedikleri olmadı. :KK43: Sıla'nın tarihlere daha var... Eylül'ün dedikleri de çıkmıyor. :KK43: Efsun'a gitmedim hiç. Nerede o?

Bu arada Turuncu'daki zayıf Yasemin'in dediği bir şey çıktı. Bir konuda gelecek haziran diye tarih vermişti. Diğer herkes 1-2 ay diyordu. Bugün öğrendim ki gerçekten haziranda olacakmış. Diğer dedikleri de çıkarsa yazarım...

Dileği bilmem de. Kırmızı,küre kafenin tam karşısı. Aynı bina. Aynı kat. Karşılıklı

Dilek anda iyi ama gelecek konusunda dedikleri çıkmadı bana. Bir de garip bir enerjisi vardı, çok gerildim...

Arkadaşlar iki mesaj yazıp flood yapmışım. Bir tanesini silmek ve birleştirmek istedim ama silemiyorum... :/ Yardımcı olabilecek var mıdır?

Son düzenleme:
o kadar ankaraya geldim dogru düzgün falcı bulamadım. zaten ankaralı değilim sokakta fal bakılır denen yerlere girdim hep. burdan bakarken telefonda bakan mihriye fikriyeyi gordum. gideniniz oldu mu? bir yardımcı olsanız? ya da önerceginiz birileri varmı? ankaraya selam olsun bu arada :KK70:

ankarada turuncu cafede burak diye biri gelmiş dediler gittim söylediği şeyler beni büyüledi resmen.sevgilimden ayrıyım herif 2 hafttadır aramıyodu 4 gün içinde arıycak merak etme dedi.sinirimden kalkıp gidicektim falın sonlarına doğru telefonum çaldı gizli numaradan.açma dedi.şoka girdim.seninki dedi titremeye başladım sonra kendi numarasından bana geri dön neslihan diye mesaj attı.ben böyle birşey yaşamadım kesin o adamda bişey var.isimleri havada uçuruyo.müthiş bence gidin derim çarşamba günü tekrar onun yanındayım.ayrıca inanılmaz sempatik biri falcıyada benzemiyo.bence gidin :)))))

ankarada turuncu cafede burak diye biri gelmiş dediler gittim söylediği şeyler beni büyüledi resmen.sevgilimden ayrıyım herif 2 hafttadır aramıyodu 4 gün içinde arıycak merak etme dedi.sinirimden kalkıp gidicektim falın sonlarına doğru telefonum çaldı gizli numaradan.açma dedi.şoka girdim.seninki dedi titremeye başladım sonra kendi numarasından bana geri dön neslihan diye mesaj attı.ben böyle birşey yaşamadım kesin o adamda bişey var.isimleri havada uçuruyo.müthiş bence gidin derim çarşamba günü tekrar onun yanındayım.ayrıca inanılmaz sempatik biri falcıyada benzemiyo.bence gidin :)))))
Yeni başlayan bir falcı , yeni üye olan biri tarafından övülünce biraz önyargılı bakıyoruz .!!!!? Kusura bakma

Esin'in dedikleri çıkmadı. Meryem'in olumsuz konuştuğu konular doğru çıktı ama olacak dedikleri olmadı. :KK43: Sıla'nın tarihlere daha var... Eylül'ün dedikleri de çıkmıyor. :KK43: Efsun'a gitmedim hiç. Nerede o?

Bu arada Turuncu'daki zayıf Yasemin'in dediği bir şey çıktı. Bir konuda gelecek haziran diye tarih vermişti. Diğer herkes 1-2 ay diyordu. Bugün öğrendim ki gerçekten haziranda olacakmış. Diğer dedikleri de çıkarsa yazarım...
Esin akıl hocası kesinlikle falla alakası yok. Siz anlatın o yorum yapsın , ne anladık o işten !!

X