Ankara'daki Falcılar

güzel olup olmadığı daha belli değil ama dediği çıktı biri için arayacak demişti valla aradı

Valla mı yaaaa çok sevindim inşallah bana dedikleri de çıkar inşallah sevindim kizz senin adına da valla

An ve geçmiş nasıl acaba. Benim bi arkadaşım gitmiş herşeyi söylemiş Arkadaşımın ablasının olayını bile söylemiş ama gelecek hakkında henüz bişi yok
Ani yorumlamasi falan guzel. O anlamda begenmistim. Dediklerinden cikan şeyler de oldu galiba ama esas olay icin dedikleri hic olmadi

Ani yorumlamasi falan guzel. O anlamda begenmistim. Dediklerinden cikan şeyler de oldu galiba ama esas olay icin dedikleri hic olmadi
Geçmiş yorumlarda birinin onun Hırsız olduğunu söylemiş hatta o Yüzden kovulduğunu kafam ona takıldı yoksa bugün gitmeyi düşünmüştüm

Orasini bilmiyorum. Ben oyle bir sey bilmiyorum.
Ama söyle bir şey var. Ben oraya arife baktiemak icin gitmistim. Onun icinde kötü konusmustu sahibi. Su sebeple ayrildik bilmem ne Sibel hanim var cok daha iyi falcimiz diye ona yonlendirmisti. Gercekten oyle midir bilmiyorum ama o adam her ayrilan falcisinn arkasindan kötü konuşuyor

Yok Taynat Gülmüs arkadasin dediği. Sen Bahçeli Güle gittin mi?

bahçeli gül bnm bi arkadaşıma evleneceğini söylemişti hatta metin ya da mt n harfli biriyle demiş ve şu am öetinşe evli bana eda ya dikkat et dedi harbiden doğru çıktı ama o dönem ilişki konusunda bana bilememişti ama iyiydi bence bir daha gitmem şu ara gitmem yani en azından

kızlar bu tunalıda bı karı koca varmıs adamın adı şevkı kadının adını bılmıyorum gideniniz var mı? tarattım forumu ama kurşun falan demısler, tövbe est,kurşun dua vs falıma bu tarz seylerın karısmasından hoslanmıyorum oyle bıseyse hıc gıtmıyım gideniniz yada duyanınız var mı?

Ben taynattaki Gül'e gitmiştim kışın gerçekten verdiğim paraya üzüldüğüm nadir fallardandır ne anı bildi ne gelecekle ilgili söyledikleri çıktı

Bi nisan vardı kızılayda. Çok eskiden baktırmıştım tek bi kelimesini anlamadım.hiçbir net anlamı olmayan saçma cümleler kurmuştu. Resmen komediydi halim.
Canim aynı şekilde bir de yazdiriyordu fallarını bana sen asla evlenemiyceksin kısmeti kapalı gibi laflar etmişti seneler önce çok uzulmustum...o günkü sevgilim 3 yıllık kocam şu anda çok şükür ....ne kadar inanmasak da aklımizda kalıyor demeki

Kızlar ben bundan 2 sene önce üçüncügöz fal evinde Sılaya falbaktırdım. Bana söylediği her şey çıktı hem de uzun vadede gerçekleşeceğini düşündüğü şeylerdi hatta kalbimdeki kişinin gamzesine kadar bildi ailevi durumları bildi. Hislerine güveniyordu. Bu sene oraya tekrar gittim. Sılaya baktırmak istediğimi söyledim . İçeri girdim o da ne benim 2 sene önce fal baktırdığım sıla değildi. Ve hiçbirşey bilmedi söylediği şeyler de çıkmadı zaten. Hiç tavsiye etmiyorum boşuna paranıı kapmasın önceki Sılanın adını kullanarak para kazanıyor.
Benim söylediğim Sıla nerde bilen var mı ? Ya da aynı durumda olduğum biri ?

SaNa en azından anlamı olan bişi atmış bana dediklerinin içinde bir mana yoktu sayıklama gibi şeylerdi

Pandora kafede şu an kendi yeri
Bu arada sevindim çıkmasına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…