Ankara'daki Falcılar

Sakaryada ki esmer uzun saçlı gırgırda ki Demetten bahsediyorsan bana göre hiç üzülme kafana takma ben baktıralı baya bir uzun yıllar oluyor ama benim hatırladığım kadarıyla çok net bir şeyler bildiği yok hem ayrıca ben Ankara da en iyi geçinen ve ünlü olanlara da gitmiş biri olarak söylüyorum falcılar asla ama asla geleceği tam olarak bilemiyor hatta hiç bilemiyorlarda işte çevremde bana çıktı diyenler olduğu için tam bilemiyor diyorum...Şu ana kadar gidip de aynen söylediği çıktı diyebileceğim hiç bir falcı görmedim ...Boşuna hiç canını sıkma bence...
Harfi harfine soyledigi cikan Esma Hoca vardi. Ama cok eski zaman. Bir daha izini bulamadik. Fotografa bakip o kisi hakkinda her seyi soyluyordu. Ne soylediyse yasadik. Oyle birini bulma ihtimalim yokta bir umut ufak tefek dedigi cikan olur diye baktiriyorun iste

Taynat gul degil mi. Baya iyi yorumluyor ani falan. Enerjisi de guzel. Ama cikmayinca tekrar hic gitmedim ona

yok 2 tane gül vardı orada gözlüklü çekik gözlü olan gül.

bu arada şoktayım; sılanın falı çıktı. ama hakkımda hayırlı mı değil mi bilmiyorum offff yaaaaaa :.( alın size çıkan fal haberi

bu arada şoktayım; sılanın falı çıktı. ama hakkımda hayırlı mı değil mi bilmiyorum offff yaaaaaa :.( alın size çıkan fal haberi
Ben silayi hic begenmiyorum. Hic cikmadi bana. Hic iyi de bakamamisti.

Ne çıktı kız güzel bir haber mi? Ne zaman demişti ne zaman çıktı? Ben Silaciyim da çok sevindim:21::21::21:

Burası neresi şekerim?

Ben de gözlüklü Gül diye bir hanıma 1 kere bakrırıp çok beğenmiştim ama sonra izini jaybettim. Dedikleri hem bana hem arkadaşıma çıkmıştı. Nasıl bir hatundu hatırlıyorsan tarif eder misin?

Burası neresi şekerim?

Ben de gözlüklü Gül diye bir hanıma 1 kere bakrırıp çok beğenmiştim ama sonra izini jaybettim. Dedikleri hem bana hem arkadaşıma çıkmıştı. Nasıl bir hatundu hatırlıyorsan tarif eder misin?

tatlım taynat gül bu, çekik gözlü gözlüklü kısa boylu çok tatlı :KK70: izmirli izmir de yaşayan zaman zaman gidip gelen biri daha önce 6. histeydi sonra kendi yerini açıp kapatmış falan sanırım

X