Ankara'daki Falcılar

kızlar merhaba,

size kötü bir haberim var; sanırım falcımı buldum ama çok uzun bi zaman verdi bu nedenle anlayışınıza sığınıyor ve şu an için tavsiye etmiyorum. (verdiği süre 2,5 - 3 ay gibi uzun bir süre) şu kadarını söyleyebilirim ama taynat meltem ve gamze yi ben beğenmedim. nokta atışını bırakın, anı bile bilemedi falan. durumlar böyle kızlar. gidilmemesi gereken falcılar grubuna lütfen taynat meltem ve gamze yi de ekleyin.

Niye kötü haber. Falcını bulmuş olman mı? Hemm soylesene kizz belki bilen giden duyan vardır. Fikir alış verisinde bulunuruz demiii:KK16::KK53::KK53::KK53:

Niye kötü haber. Falcını bulmuş olman mı? Hemm soylesene kizz belki bilen giden duyan vardır. Fikir alış verisinde bulunuruz demiii:KK16::KK53::KK53::KK53:

kötü haber yılbaşına kadar bu falcı iyi mi kötü mü asla bilemeyeceğiz :.(((( söylemem sonra bilemez falan :KK70:

kötü haber yılbaşına kadar bu falcı iyi mi kötü mü asla bilemeyeceğiz :.(((( söylemem sonra bilemez falan :KK70:

Kizzz sen kim olduğunu söyle diyorum kii gidenler bilenler vardır. Fikir verir . Hemm soylemeyeceksen niye böyle yapıyorsun . Hemm tarihler tutmaya bilir çok umut bağlama ysvrummm

mesela evim sinem çok şey biliyor ama çıkmıyor. o karnındaki bebekten de utanması yok. sakın gitmeyin. evimdeki en boş falcı o bence. hiçbir dediği çıkmadı bana....
kesinlikle katılıyorum.sinem bende hiçbir şey bilemedi.çok kendine güveniyor ama sonuç tam tersi oldu bende.diğer falcılar en azından geçmişi ve anı bilebiliyor.ama sinem gibiler onda bile başarısız.meryem mustafa esin özlem nihal tuana için yakında yorumlarımı yapacağım zamanının gelmesini bekliyorum.ama sinem kesinlikle başarısız.bir de gırgır demeti sormuşsun.gelecek ile ilgili her dediği çıktı diyemem ancak ne zaman biriyle tanışsam demete giderim ve bununla asla olmayacak der ve olmaz:) hiç şaşmadı bugüne kadar.ilişki yorumları konusunda demeti beğenirim.pembe tablo çizmez, erkeği çok iyi tarif eder, açık sözlüdür.20tl kahve baktırılabilir.

kesinlikle katılıyorum.sinem bende hiçbir şey bilemedi.çok kendine güveniyor ama sonuç tam tersi oldu bende.diğer falcılar en azından geçmişi ve anı bilebiliyor.ama sinem gibiler onda bile başarısız.meryem mustafa esin özlem nihal tuana için yakında yorumlarımı yapacağım zamanının gelmesini bekliyorum.ama sinem kesinlikle başarısız.bir de gırgır demeti sormuşsun.gelecek ile ilgili her dediği çıktı diyemem ancak ne zaman biriyle tanışsam demete giderim ve bununla asla olmayacak der ve olmaz:) hiç şaşmadı bugüne kadar.ilişki yorumları konusunda demeti beğenirim.pembe tablo çizmez, erkeği çok iyi tarif eder, açık sözlüdür.20tl kahve baktırılabilir.

hıımmm demet in dediğine göre ben de çok ağır büyüler var asla evlenemeyeceğim. ancak bir dede ile evlilik yapabileceğim benden en az 8 yaş büyük olacak. mutlu değil huzurlu olacağım falan. bu da şaşmazsa ben yaşamamayı tercih ederim şahsen. bunu düşmanımın bile yaşamasını istemem...

hıımmm demet in dediğine göre ben de çok ağır büyüler var asla evlenemeyeceğim. ancak bir dede ile evlilik yapabileceğim benden en az 8 yaş büyük olacak. mutlu değil huzurlu olacağım falan. bu da şaşmazsa ben yaşamamayı tercih ederim şahsen. bunu düşmanımın bile yaşamasını istemem...

demet in yarattığı psikokojinin nelere yol açabileceğini bi düşünün... falcı olmak ciddi riskli iş

8 çok büyük değil kii normal bir yaş farkı bence.
Ama diğer soyledikleri çok saçma sapan imiş. Umarım inanmadin
iyi temam yaaaa, taynat gül :KK70: hadi hayırlı olsun :))))

Bilmiyorum zaten kendilerini hayırlı olsun sana :KK66: :KK66:

evet ben hala 20 li yaşlarda olsa idim 8 yaş çok fazla olmazsı. ama bu yaştan sonra yövbe büyük sözüme 8 10 yaş büyük biriyle evlenmek istemem evde oturur ya da paramı kazanır dünyayı gezerim ama bilemem tabi

yavrum baksana demet şaşmıyormuş olmaz dediği olmuyorsa bilmiyorum yani. bileydim ankara garına eyleme giderdim. evlenmek mesele değil. evlenmek için evlenecek olsaydım bi müh vardı çirkin ama müh. onla evlenirdim. yok ya demet yanılır inş yoksa yapışırım öte dünyada yakasına

evet ben hala 20 li yaşlarda olsa idim 8 yaş çok fazla olmazsı. ama bu yaştan sonra yövbe büyük sözüme 8 10 yaş büyük biriyle evlenmek istemem evde oturur ya da paramı kazanır dünyayı gezerim ama bilemem tabi

Bakış açısı tabii de kişiden kişiye değişir.

Bakış açısı tabii de kişiden kişiye değişir.

elbette bu da benim tercihim. şu açıdan baktınız mı; biri olmayacak diyince öyle şartlandırıp kendinizi olmayacağınıza inandırıyor olmayın. ulan şarkatanlara inat ben de bakıcam fal.

Kızlar bende de ilayda ve mihrye paralel konusmslardı ve ÇIKTI ikisinin de dediği ama ilyda hafta sonu bi yolclk yapp bi yere gidecksn otelde kalacaksb dediğinde gülmştm çünkü plan yoktu imkansz nereye gidecem ki diyodm ama sürprz yapms sagolsn mihrye de tutrdu yani hafta sonu gecsn olrsa yazcam demştm bekleyen bi kac arkdas vardı billgi vereyim ddim

yavrum baksana demet şaşmıyormuş olmaz dediği olmuyorsa bilmiyorum yani. bileydim ankara garına eyleme giderdim. evlenmek mesele değil. evlenmek için evlenecek olsaydım bi müh vardı çirkin ama müh. onla evlenirdim. yok ya demet yanılır inş yoksa yapışırım öte dünyada yakasına
Dikkat ettiysen kesin her dediği çıkar yazmadım.bi kaç kez demete gitmiş biri olarak yakın gelecekte başarılı olduğunu söylüyorum.bende başarılı olması sende olacağı anlamına gelmez.

Sakaryada ki esmer uzun saçlı gırgırda ki Demetten bahsediyorsan bana göre hiç üzülme kafana takma ben baktıralı baya bir uzun yıllar oluyor ama benim hatırladığım kadarıyla çok net bir şeyler bildiği yok hem ayrıca ben Ankara da en iyi geçinen ve ünlü olanlara da gitmiş biri olarak söylüyorum falcılar asla ama asla geleceği tam olarak bilemiyor hatta hiç bilemiyorlarda işte çevremde bana çıktı diyenler olduğu için tam bilemiyor diyorum...Şu ana kadar gidip de aynen söylediği çıktı diyebileceğim hiç bir falcı görmedim ...Boşuna hiç canını sıkma bence...

Kızlar bende de ilayda ve mihrye paralel konusmslardı ve ÇIKTI ikisinin de dediği ama ilyda hafta sonu bi yolclk yapp bi yere gidecksn otelde kalacaksb dediğinde gülmştm çünkü plan yoktu imkansz nereye gidecem ki diyodm ama sürprz yapms sagolsn mihrye de tutrdu yani hafta sonu gecsn olrsa yazcam demştm bekleyen bi kac arkdas vardı billgi vereyim ddim
Bana yakin zamanda paralel konustular ama cok uzun vadede ikisi de cok farkli seyler soyledi.

X