Ankara'daki Falcılar

Ben de öyle düşünüyorum işle alakalı beklediğimiz çok büyük bi olay vardı onu görmüştü olacak büyük yükselişler vs. Daha sonraki gidişlerimde bunu söylemedi çünkü Aklımda yoktu bu işin olmayacağını biliyordum sorduğum da ise olmayacak dedi bende akıl okuduğuna inanıyorum çünkü resmen düşüncelerimi söylüyor. Yani Aklımda ne varsa ne için gidiyorsam kadın biliyor ve söylüyor bunun için gelmişsin diyor

o zaman sıla tırt mı? gitmemek mi lazım anlamadım?

Sila bana yuvarlak konusmustu zaten de çıkmadı hic. Mihriye de çıkmayacak galiba. Ilaydaya tarota 50 tl verdim Eylüle de kahveye 20tl ikisi de hemen hemen ayni şeyleri söyledi.

Bi nisan vardı kızılayda. Çok eskiden baktırmıştım tek bi kelimesini anlamadım.hiçbir net anlamı olmayan saçma cümleler kurmuştu. Resmen komediydi halim.

Bir zamanların meşhur leylası ve nurgülü vardı. Yıllar geçti tamamen facia oldu neticede falları. Düşünüyorumda ne kadar oyalanıp durmuşuz. Şimdide aynını yapıyoruz.

Kızlar biz bu Kızılay daki falcılarla boşuna uğraşıyoruz . Yorumlara baktım da herkes de bi hayal kırıklığı ;
Evim cafedekiler
Turuncu
Karamel
Satı
Tuana
Leyla
Güneş
Dikmen yasemin
Zehra
Esin
Meryem
Rukiye
Helin / masal Cafe
Ezel
Mehtap

Bunlar benim son 3 yıldır gittiğim falcılar ve kesinlikle tavsiye etmiyorum . Dedikleri kesinlikle çıkmadı ( belki aralarında birkaçı çook küçük şeyleri bildi atıp tutma olayı , ama hiçbirinin verdiği hiçbir tarih çıkmadı )

Aralık sonuna kadar beklediklerim
Semrin
Sıla
Fikriye
Mustafa

Onlarda çıkmazsa yazıcam buraya .

Not : o kadar çok kişi yazdığım bu isimlerin fallarının çıkmadığını yazdılar ki ... Belki aralarından 2-3 kişi çıktı Dedi . Ama %99 başarısız buldu . O yüzden arkadaşlar gitmeyin artık inanın sonuç : boşa Umut + hayal kırıklığı tabi boşa giden paranız....sevgiler

peki hala bu kadar kişi ısrarla neden bunlara gidiyor anlamıyorum. ben de dahilim buna ((((

Bence burada ki yanlış yönlendirmeler ve giden kişilerin yanlış yorumları sebep oluyor buna .
Biri gidiyor ağzından laf alıyor falcı , o doğrultu da kişiye istediği şeyleri söylüyor o Zaman da hemen girip buraya yazıyor .. Çok iyi bildi , beni bana anlattı , çok tutarlı konuştu , enerjisi iyiydi vs diye
Bazı insanları tenzih ediyorum ama burada yazan çoğu kişi çok şuursuzca yorum yapıyor .
Gittiğim bi falcıda benden önce bir bayan fal baktırdı , sesi de benim oturduğum yere geliyordu , falcı bunun ağzından bir güzel laf aldı . Şöyle ki ; burada a harfli biri var Dedi ,kızda hemen atladı Aa evet Ahmet erkek arkadaşım , sonra kıza okuyor Musun Dedi o da evet Üniversite de Dedi , kadın da derslerin kötü Dedi .. Kızda ay evet doğru Dedi .. Neyse uzatmayayım kız içeri geldi , bekleyen arkadaşına ya herşeyi bildi Dedi ...!!! Ben de dayanamayıp , siz herşeyinizi anlattınız zaten Nasıl bildi !!dedim
Bu basit bir örnekti , buraya yorum yapanları ya da arkadaşlarına tavsiye edenleri varın siz düşünün artık
Burayı ben çok önemsiyorum , o yüzden 100 kere yazdım , çıkan fal haberleri kısmına dikkat edin gidecekseniz öyle gidin diye..
Kız daha 1 gün önce gitmiş buraya çok güzel fal baktı , gidin deneyin diyor ...!!??
O yüzden lütfen falı çıkmayan , sırf gittiği falcıdan iyi enerji aldı diye ya da istediği şeyleri söyledi diye buraya yorum yapmasın ...
Tavsiye verirken dikkat edelim , sizi dinleyerek birçok insan gidiyor. Vebal almayalım ......

tabi şu da var sana çıkıyor mesela bana çıkmıyor. sonra geliyor bana çıkmadı. o kötü falcı. buna da pek takılmamak lazım sanırım. al mesela sıla nın falı anında çıktı. eğer sıla ciddi anlamda beyin okuyorsa yuh diyorum insnılmaz nokta atışları vardı, yani beyin okuma gibi de ama değil de. neyse o kadar haklısın ki. bi karar alalım bence, falı çıkmayan yazmasın. ya da gidip de şu tarih diyip de çıkmayanlar yazsın ki yazıyor yani bilmiyorum işte. bi yorumla kalkıp gidip 50 tl veriyoruz yazık günah. insanlar yasta biz neyle uğraşıyoruz o da ayrı mesele de neyse iyi geceler kızlar

Ben silaya baktirali cok uzun zaman oldu. Tek bir dediği olmadi ki cok basit şeyler dahil. Zaten anı bile cok yuvarlamisti. Bana soru sormuştu. Orda gittiğim devrim mi ne vardı bi de o daha beterdi. Her neyse işte bunları hic begenmiyorum. Rukiye, gülcan, meryem, tuana, kaan, aşkın, cengiz vs bi dünya falci dahil. Son olarak gittigim ilayda, eylül, satı ve mihriye icinde yakinda yorum yapacağım. Cok paralel şeyler söylediler. Daha biri bile tutturamazsa bir daha hicbirine baktırmam heralde. Bu zamana kadar baktirdigim fallarda sadece ilişki konusunda çıkan şeyler oldu. Kariyer, para vs hic ama hic cikmadi

söylediğin kişiler bende de öyle aynı şryleri söylediker mihtiye hariç ona gitmedim. hatta eylül ün dediği bişiy çıktı ama aşırı önemli bişiy değil.

mesela evim sinem çok şey biliyor ama çıkmıyor. o karnındaki bebekten de utanması yok. sakın gitmeyin. evimdeki en boş falcı o bence. hiçbir dediği çıkmadı bana....

kızlar merhaba,

size kötü bir haberim var; sanırım falcımı buldum ama çok uzun bi zaman verdi bu nedenle anlayışınıza sığınıyor ve şu an için tavsiye etmiyorum. (verdiği süre 2,5 - 3 ay gibi uzun bir süre) şu kadarını söyleyebilirim ama taynat meltem ve gamze yi ben beğenmedim. nokta atışını bırakın, anı bile bilemedi falan. durumlar böyle kızlar. gidilmemesi gereken falcılar grubuna lütfen taynat meltem ve gamze yi de ekleyin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…